HK Slavia Partizánske
25:27 (13:16)
ŠKP Bratislava
Neděle 23.01.2011, 15:00Interliga ženy

Skončilo zajímavé a bojovné utkání, ze kterého odcházejí šťastnější hráčky ŠKP Bratislava. Partizánské si v úvodních dvaceti minutách udržovalo mírný náskok, ale poté se karta obrátila a po celý druhý poločas už domácí házenkářky jen dotahovaly vedení soupeřek. Hráčkou zápasu byla jednoznačně Kertészová, s níž si domácí obrana nedokázala po celý zápas poradit. (25:27) (16:27:32)

60
    Konec zápasu. (25:27) (0:0)

60
    Michnová v závěru snižuje. (25:27) (0:0)

(24:27) (0:0)

60
    Hostující hráčky už důležitou výhru udrží. (24:27) (0:0)

60
    Ohlášena poslední minuta utkání. (24:27) (0:0)

59
    Probíhají poslední dvě minuty utkání. Gáborová přibližuje ŠKP k vítězství. (24:27) (0:0)

57
    Hostující hráčky unikají na rozdíl dvou branek. (24:26) (0:0)

55
    Domácí brankářka Rychtárechová čaruje a drží svůj tým stále ve hře. (24:25) (0:0)

54
    Rychtárechová vygumovala Gáborovou. Udržela tak stále jen jednobrankový rozdíl. (24:25) (0:0)