Třinec – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Havířov – Liberec 7:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 6:1 (kon.)
Zlín – Slavia 7:3 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litvínov 3:5 (kon.)
Vsetín – Sparta 1:6 (kon.) | Kometa Brno – K. Vary 4:6 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 5:2 (kon.)
Písek – Kladno 4:3 (po s.n.)
HC Oceláři Třinec
0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 29.01.2011, 12:00Extraliga staršího dorostu

59:50
    Rozhodčí ještě budou vylučovat. Osobní trest ve výši 10 minut dostal Jiří Slovák.

50:44
    Oceláři si podruhé v utkání zahrají dvojnásobnou přesilovku. Za vražení na hrazení byl vyloučen Jindřich Kopsa.

49:59
    Domácí mohou pomýšlet na korekci stavu. Vyloučen byl totiž Marek Frk, který se provinil podražením.

45:50
    Defenzíva Hradce si může na chvíli oddechnout. Hosté totiž budou hrát přesilovku, vyloučen byl Martin Matěj.

35:59
    Na straně hostů byl vyloučen Roman Konečný za krosček, na straně domácích byl potrestán Radim Matuš na 10 minut za nesportovní chování. Třinci se naskýtá příležitost dvojnásobné přesilovky!

34:24
    Domácí tlak bude pokračovat, navíc bude umocněn početní výhodou. Za podražení byl vyloučen Lukáš Nedvídek.

25:58
    Aktivita domácích přináší své ovoce. Za hru vysokou holí byl vyloučen Jindřich Kopsa.

15:22
    Přesilovka domácích končí, za držení byl vyloučen Jiří Běhal. Hraje se 4/4.

14:23
    Na trestnou lavici míří hostující Ondřej Vlček za faul kolenem.

10:52
    Hosté si zahrají další přesilovku. Za vražení na hrazení byl vyloučen domácí Jiří Pargáč.

06:52
    Domácí jdou opět do čtyř. Jurij Repe z vlastní obranné třetiny vyhodil puk mimo hřiště, což je trestné.

04:04
    Budeme svědky první početní výhody, kterou budou mít k dispozici hosté z Hradce Králové. Na dvě minuty byl vyloučen Michal Jonáš, který se provinil vysokou holí.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 18. Ropický (Kováč), 37. Nedvídek (Ropický)

HC Oceláři Třinec: Chvostek D. (Bulawa) - Kurzok, Blahuta, Valíček, Jonáš, Štencel, Běhal, Repe - Bumbál, Pargáč, Slovák, Ohera, Ižacký, Malyjurek, Chvostek M., Franek, Vrabel, Matěj, Jaroš, Matuš
    Královští lvi Hradec Králové: Pavelka (Dohnal) - Kopsa, Kováč, Havlena, Konečný, Matějček, Souček - Gabriel, Ropický, Procházka, Půlpán, Pilař, Pravda, Frk, Vlček, Kastner, Bartoň, Havlík, Šimončič, Nedvídek, Šeps