HC Brumov-Bylnice
1:7 (1:2, 0:4, 0:1)
SKMB Boskovice z.s.
Sobota 29.01.2011, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

Utkání skončilo jasným vítězstvím Boskovic, které si tak odvážejí 3 body. Brumov hrál ovšem podprůměrným výkonem, a tak nemohli domácí čekat nic víc než porážku. Na shledanou při dalším kole KLM. (19:03:47)

60:00

58:37
    Boskovice hrají v plném počtu.

58:27
    Vyloučen domácí Luža za hákování.

56:37
    Vyloučen hostující Stanček za vysokou hůl.

49:33
    Mokrejš nyní nabil Novákovi, jeho střelu však viděl a chytil dnes bezchybný Zrza.

48:22
    Tůmovo nahození raději přykryl Tuček.

47:23

46:58
    Brumov hraje v plném počtu.

44:58
    Vyloučen domácí Bahula na dvě minuty za napadení.

44:45
    Sýs se snažil na dvakrát překonat Zrzu, ten ale puk za záda nepustil.

43:23
    Tuček nyní přerušuje hru.

40:37
    Mokrejšovu střelu přikrývá Zrza.

40:01

Do třetí třetiny nastoupí za domácí opět brankář Tuček!

Dnešní utkání sleduje 221 diváků.

Druhá třetina nám nejspíš rozhodla zápas, protože Boskovice jsou jasně lepší, když navýšili své vedení o 4 branky! Brumov ale bude určitě bojovat. Třetí třetina začne asi v 18:32.

40:00

36:07
    Střelou do levé šibenice propálil Bubláka Antoňů Marek. Stav utkání je 1:6!

Tučka nyní střídá Tomáš Bublák, pro kterého je to premiéra!

35:04
    K odraženému puku se dostal Komínek a z první napálil puk k pravé Tučkově tyči. Stav utkání je 1:5!

33:19
    Hosté jdou do tříbrankového vedení díky Kroupovi, který zužitkoval nahrávku od Komínka a zavěsil z pravé strany do Tučkovi nad rameno. Stav utkání je 1:4!

32:58
    Přečíslení Boskovic golem neskočilo, neboť Tůma netrefil ani branku.

30:58
    Mokrejš se ocitls pukem na holi před prázdnou brankou, ale Zrza předvedl krásný zákrok, a tak se skore nemění. Hostující golman dnes chytá doopravdy skvěle.

30:49
    Zakázané uvolnění hostů. Hra je teď velmi klidná.

28:00
    Zakázané uvolnění Boskovic.

27:36

26:42
    Nyní musel Zrza likvidovat velmi nebezpečnou střelu Sýse, která letěla k levé tyči.

25:36
    Za podražení na Medveděva je vyloučen Šlapanský.

25:32

23:40

22:59
    Zakázané uvolnění Brumova, kterému se přesilovka nedaří.

22:10
    Plachtovič míchá s pukem za Zrzovou brankou, ale dosud nic nevymyslel.

21:40
    Vyloučen hostující Kroupa na dvě minuty za nedovolené bránění.

21:12
    Kroupa proměňuje trestné střílení střelou mezi Tučkovy betony. Stav utkání je 1:3!

21:12
    Po Hlatkého hákování bylo nařízeno trestné střílení, které pojede Adam Kroupa!

20:24
    Gergela nahrál na modré Novákovi, který potáhl puk mezi kruhy a krásnou střelou do pravé šibenice protáhl Zrzu, který se vyznamenal pohotovou lapačkou.

20:01

Skončila nám první třetina, která skončila lépe pro Boskovice, které ji zaslouženě vyhráli 2:1, neboť byli efektivnějším celkem. Brumov hraje ovšem vyrovnaně, ale nedaří se mu proměnit své šance. Druhá třetina začne asi v 17:44.

20:00

19:27
    Tuček likvidoval střelu z levé strany Blahy, který dostal nádhernou přihrávku od Honzka. Krásný hokejový moment.

18:48

17:09
    Hosté se osvobozují vyhozením přes všechny čáry, a tak musí domácí jet pro kotouč až za svou branku.

16:48
    Vyloučen boskovický Tůma na dvě minuty za vysokou hůl.

16:29
    Mokrejšova střela od modré jen těsně minula Zrzovu klec.

15:30
    Hosté vyhazují přes celé hřiště na zakázané uvolnění.

14:06
    Brumov nyní tlačí, vybojoval si ale jen vhazování před Zrzou díky Hlatkého nahození.

12:50

12:27

12:19
    Mokrejš drží puk za soupeřovou brankou.

11:36
    Brumov se skvěle brání, hosté zatím nevystřelili a nahánějí puk ve středním pásmu.

10:27
    Vyloučen domácí Březík na dvě minuty za hákování.

9:55
    Brumov právě vstřelil branku!
    Z rychlého protiútoku se po křižné Peterkově nahrávce nemýlil Jaroslav Vaněk, který snižuje na rozdíl jediné branky. Stav utkání je 1:2!

8:27
    Po vyhraném vhazování se do puku opřel Martin Provazník, našel díru mezi Tučkovými betony a zvyšuje vedení Boskovic o dvě branky. Stav utkání je 0:2!

8:23
    Tučka prověřil Pazdera a tak se vhazuje po jeho levici.

7:53
    Po nahození přes celé hřiště raději skryl hostující golman puk v lapačce, neboť na něj dotíral Novák.

7:14

5:53
    Zatím je ve hře velký zmatek z obou stran.

4:39

4:13
    Ofsajd hostů, kteří dobře napadají rozehrávku Brumova.

3:49
    Domácím se přesilovka nedaří, zatím se domácí nedostali za půlku.

2:39
    Vyloučen hostující Komínek - 2 minuty nedovolené bránění.

1:43

0:55
    Hosté se poprvé dostali za půlku a ihned se ujímají vedení zásluhou Roberta Holého, kterému ideálně naservíroval puk na hůl Tomáš Kárný a již zmiňovaný Holý se z mezikruží nemýlil. Stav utkání je 0:1!

0:19
    Domácí se ihned ujali iniciativy a usazují se v útočném pásmu.

00:01

Vítám Vás u sledování Krajské ligy mužů z Brumova - Bylnice, kde domácí tým přivítá první celek tabulky SK Minerva Boskovice. Čekáme dobrou divákou kulisu a kvalitní hokej, neboť oboum celkům se v poslední době herně i výsledkově daří. Utkání pro Vás bude komentovat Stanislav Bačo. Zápas začne v 17:00.

HC Brumov-Bylnice: Tuček, Bublák - Gajdošík, Luža, Březík, Hlatký, Bahula, Bednařík, Dalecký, Mokrejš, Gergela, Novák, Peterka, Vaněk, Martinec, Machala, Plachtovič, Sýs, Medveděv, Pavlík

SK Minerva Boskovice: Zrza, Hrachovina - Stanček, Světlík, Honzek, Holý, Antoňů, Horáček, Tůma, Kroupa, Komínek, Pazdera, Šlapanský, Buďa, Blaha, Karný, Grepl, Provazník, Tesaš, Veselý, Maksa, Chlup

Rozhodčí: Škrobák Petr - Mana Aleš, Valentík David.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 10. Vaněk Jaroslav (Peterka Martin) - 1. Holý Robert (Karný Tomáš), 9. Provazník Martin (Komínek Vít), 22. Kroupa Adam, 34. Kroupa Adam (Komínek Vít), 36. Komínek Vít, 37. Antoňů Marek, 52. Holý Robert

SKMB Boskovice z.s.: Zrza, Hrachovina - Stanček, Světlík, Honzek, Holý, Antoňů, Horáček, Tůma, Kroupa, Komínek, Pazdera, Šlapanský, Buďa, Blaha, Karný, Grepl, Provazník, Tesaš, Veselý, Maksa, Chlup

Rozhodčí: Škrobák Petr - Mana Aleš, Valentík David