Znojmo – Jihlava 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 4:2 (kon.) | Písek – Třebíč 3:2 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Tábor 4:2 (kon.) | Litoměřice – Chrudim 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 7:2 (kon.)
IHC Králové Písek
3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 02.02.2011, 18:001. liga (ČR)

58:38
    David Všetečka (PIS) - 2 minuty, nedovolené bránění. Písek ve čtyřech, hosté v šesti bez brankáře.

48:31
    Přesilovka pro domácí. Tomáš Vondrýáček usedne k menšímu trestu za hrubost.

44:09
    Šance pro hosty, Martin Výborný potrestán za hrubost.

39:28
    Domácí se do útočné třetiny možná podívají v závěru třetiny. Hosté totiž obdrželi menší trest pro hráčskou lavičku.

31:28
    Martin Havran (PIS) - 2 minuty, držení. Písek bude hrát pár vteřin ve třech.

29:59
    Přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podražení vysafoval Ferebauer.

25:47
    Hosté budou hrát ve třech. Marek Laš usedne k menšímu trestu za podražení.

25:01
    Lukáš Sláma (TRE) - 2 minuty, nedovolené bránění. Přesilovka pro domácí.

17:52
    Delší chvíli se hrálo bez přerušení a teprve teď rozhodčí zasahuje do hry. Jan Fadrný (PIS) potrestán menším trestem za hákování. Třebíč dostává šanci k vyrovnání.

11:18
    Roman Kadela (TRE) - 2 minuty, držení. První přesilovka pro Písek.

04:55
    První vyloučení v utkání. Michal Dragoun (PIS) - 2 minuty, hákování.

Petr Košatka

Branky a nahrávky: 14. Homola (Pšurný, Bauer), 28. Jiří Kudrna (Všetečka), 60. Polodna (Dragoun) - 55. Malinský (Laš), 60. Sláma (Finsterle)

IHC Králové Písek: Mazanec (Jágr) - Vráblík, Výborný, Všetečka, Procházka, Jan Kudrna, Havran, Tůma, Vomela - Zdráhal, Fadrný, Ferebauer - Jiří Kudrna, Bauer, Polodna - Pšurný, Dragoun, Homola - Kellner, Vlček, Diviš.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Neruda (Míča) - Malinský, Ostrčil, Sláma, Bulička, Kania, Hrbáček, R. Kadela, Sedláček - Finsterle, Dolníček, Laš - Vondráček, Ostřížek, Burian - Přibyl, Zahradník, Čech - E. Kadela, Dočekal, Vítek.

Rozhodčí: Přikryl - Kašík, Wesley