Nitra – Poprad 3:4 (po pr.) | Žilina – Zvolen 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Skalica 0:1 (kon.)
HC Slovan – Trenčín 2:4 (kon.) | Košice – Martin 4:2 (kon.)
MsHK Žilina
1:3 (0:0, 1:3, 0:0)
HKM Zvolen
sk Pátek 04.02.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:09:56)

59:00
    Minúta do konca zápasu.

58:00
    Hra začala naberať na obrátkach ale myslím si, že pre domácich hokejistov je už neskoro.

56:40
    Baláž sa natlačil pred bránu z krídla, ale jeho pokus backhandom sa do brány nezmestil.

55:00
    Päť minút do konca zápasu na tabuli svieti stále skóre 1:3.

53:10
    Hostia v plnom počte.

52:40
    Dvaja Zvolenčania unikli v oslabení, prihrali si cez bránkovisko ale Igor Murín skvele vychytal Lukáša Juríka.

52:15
    Zvonila žrď! V presilovej hre domáci zatlačili súpera a Petruška z uhla napálil do žrde.

51:10
    Vylúčený hráš Zvolena Škoda na 2 minúty za podrazenie.

50:31
    Otčenáš vyslal na Murína nebezpečnú strelu ale skúsený brankár Žiliny vytiahol parádny zákrok lapačkou.

49:03
    Domáci v plnom počte.

47:10
    Pred domácou bránou došlo k stretu, domáci brankár stratil prilbu, a nakoniec putuje na trestnú lavicu Nemec.

47:03
    Vylúčený hráč Žiline Nemec na 2 minúty za sekanie.

46:00
    Zvolen kontroluje zápas a ak chce Žilina dnes bodovať budú jej hráči musieť zabrať.

43:45
    Dopredu sa tlačia domáci, je jasné že chcú vyrovnať, ale v prípade že dnes uspeje aj Nitra to nebude vlkom nič platné, pretože baráži sa im vyhnúť už nepodarí.

41:50
    Mužstvá v plno počte.

41:40
    Kokavec šanci no ani na dvakrát neprekonal Škrečka.

39:51
    4 na 4. Vylúčení hráči Leško a Kovář obaja 2 minúty za údery.

39:51
    Iba 9 sekúnd pred koncom druhej tretiny sa strhla pred žilinskou bránou šarvátka, do ktorej sa zapojilo viac hráčov. Najaktívnejší boli Drevenák s Lukášom Juríkom a Leško s Kovářom.

38:02
    Zvolen dal gól!
    MARTIN TROCHTA od modrej čiary prestrelil všetko čo mu stálo v ceste a jeho puk sa od hornej žrde odrazil do brány. Pekný hokejový moment.

37:28
    Vylúčený hráč Žiliny Hreus 2 minúty za hákovanie.

35:25
    Strelec žilinského gólu Vala sa snažil vyrovnať, no jeho propagačná strela gólom skončiť nemohla.

34:10
    Heš nebezpečne pálil po priťuknutí od Valáška.

33:30
    V Žiline sa kvalita hokeja mierne zlepšila, ale stále viac počuť striedačky oboch tímov ako fanúšikov z hľadiska.

32:49

31:24

31:00
    Vylúčenie Čierneho sa zrodilo po veľkej šanci, ktorú spálil Rataj.

30:49
    4 na 4. Vylúčený hráč Čierny na 2 minúty za sekanie.

29:24
    Vylúčený hráč Žiliny Dlouhy 2 minúty za hákovanie.

29:24
    Chovanova šanca ako hrom, po tom čo vzal puk poslednému žilinskému obrancovi ale zoči-voči Murínovi neuspel. Skúsený gólman si s jeho blafákom poradil.

27:00
    Po úplne nudnej prvej tretine keď sa diváci pýtali či im bolo treba chodiť dnes na hokej. To sa však zmenilo keď za 2 minúty a 17 sekúnd padli tri góly.

25:40
    Chyba Heša, ktorú nepotrestali Zvolenčania Méry a Chovan.

24:07
    Iba 11 sekúnd stačilo hosťom na otočenie nepriaznivého stavu keď puk po krídle zatiahol ROBIN KOVÁŘ a presne zakončil.

23:56
    Méry nastrelil brvno a otrasený domáci inkasovali lacný gól keď sa od kruhu presadil PETER ZUZIN.

21:55
    Žilina dala gól!
    Konečne vykúpenie po dlhých minútach nudy. V presilovka ukážkova akcia domácich keď Petruška a PETR VALA dokonale ,,vyšachovali" brankára Škrečka. Druhý menovaný potom skóroval.

21:00
    Začala sa druhá tretina a s ňou prišla aj Žilinská presilovka, dúfajme že tieto javy dopomôžu k zlepšeniu kvality hokeja.

20:12
    Vylúčený hráč Zvolena Haščák 2 minúty za držanie.

20:01
    Začala druhá tretina.

Ďalšia tretina začne približne o 17:48.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:10
    Zvolenčania skúšajú strely skôr z väčšej vzdialenosti, ako pred malou chvíľou Čierny, skúsený Igor Murín ich však chytá akoby nič.

19:00
    Minútu do konca prvej tretiny sme v Žiline gól stále nevideli.

17:52
    Barinka dostal skvelú prihrávku od spoluhráča, ale dosť sa unáhli so strelou backhandom, asi mohol skôr zvoliť nejaký typ blafáku, pretože jeho strela bola pre Murína malina.

16:16

15:15
    Počas prvej minúty z presilovej hry sme neboli svedkami nejakých šancí, skôr len vidíme ako hosťujúci Zvolenčania vyhadzujú puk.

14:30
    Žilina hrá svoju prvú presilovú hru v zápase a uvidí sa či vlci dokážu zlepšiť svoju hru.

14:16
    Vylúčený hráč Zvolne Baláž 2 minúty za hákovanie.

13:00
    Teraz sa z nudnej hry vymanili Levinskij a Trochta. Bola to veľká šanca keď Zvolenčania prešli celým ľadom ale zachránil Murín.

10:38
    Konečne vážnejšia šanca a v nej bol Čierny.

09:30
    Asi jediný artikel, ktorý sa dá v dnešnom zápase vyzdvihnúť sú obrany. Diváci, šance a hokejová atmosféra dnes chýba.

08:54

08:00
    Nuda v Žiline pokračuje aj počas Zvolenskej presilovky, keď sa obraz hry prakticky nezmenil.

06:54
    Vylúčený hráč Žiliny Stupka 2 minúty za hákovanie.

06:30
    Konečne aspoň nejaký náznak šance keď to ihneď po buly od modrej čiary skúšal Hranáč.

05:47
    Prebehlo už viac ako päť minút ale na vážnejšiu šancu sa v Žiline stále čaká.

04:15
    V Žiline vidíme nudný hokej, bez šancí, asi preto prišlo na žilinský štadión iba tak málo divákov.

02:08
    Petruška sa po odrazenom puku dostal do útočného pásma ale ani na dvakrát gól nedal.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

Úvodné zostavy:

MšHK Žilina: Murín (M. Laco) – Krčula, Dlouhý – Ftorek, Heš – Rúfus, Milovanovič – Grill, Martin Leško – Hájnik, Hreus, Valášek – Nemec, Horský, Kokavec – Petruška, Rataj, Vala -Stupka, Troliga, Drevenák

HKm Zvolen: Škrečko (Kristín) – Ladislav Čirny, Juraško – Tomáš Bokroš, Kučný – Valach, Hranáč – Méry, Hraško – Zuzin, Haščák, Chovan – Kovář, Lukáš Jurík, Baláž – Barinka, Trochta, Levinskij – Škoda, Milan Jurík, Otčenáš

Rozhodca: Baluška – J. Tvrdoň, Návratek
    Delegát a videorozhodca: M. Vrančík
    .

Peter Taraba

Branky a nahrávky: 22. Vala (Petruška, Rataj) - 24. Zuzin (Chovan), 25. Kovář (Hranáč, Jurík L.), 39. Trochta (Chovan)

MsHK Žilina: Murín (M. Laco) – Krčula, Dlouhý – Ftorek, Heš – Rúfus, Milovanovič – Grill, Martin Leško – Hájnik, Hreus, Valášek – Nemec, Horský, Kokavec – Petruška, Rataj, Vala -Stupka, Troliga, Drevenák
    HKM Zvolen: Škrečko (Kristín) – Ladislav Čirny, Juraško – Tomáš Bokroš, Kučný – Valach, Hranáč – Méry, Hraško – Zuzin, Haščák, Chovan – Kovář, Lukáš Jurík, Baláž – Barinka, Trochta, Levinskij – Škoda, Milan Jurík, Otčenáš

Rozhodčí: Baluška – J. Tvrdoň, Návratek Delegát a videorozhodca: M. Vrančík