Litoměřice – Písek 4:0 (kon.) | Chrudim – Vrchlabí 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Znojmo 8:3 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Beroun – Chomutov 2:3 (kon.)
Tábor – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Hr. Králové – Jihlava 1:6 (kon.)
po s.n.
HC Tábor
4:3 (2:2 1:1, 0:0 - 0:0 - 1:0)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 05.02.2011, 18:00 • ZS Tábor • 1. liga (ČR)

65:00
    Mrkvička (HCT) úspěšný a Tábor vítězí.

64:45
    Kadaň penalizována potřetí. Za opětovné zdržování hry si právem od rozhodčích 2 minuty vysloužil Rohan.

64:17
    Druhým vyloučeným hráčem Kadaně je Mikšovic za zdržování hry, nicméně na straně Tábora míří na trestnou lavici i Nedorost za krosček.

64:13
    Kotaška z modré vystřelil na Závorku, jenž proti jeho jasně viditelné střele úspěšně zakročil.

63:48
    Hlubuček za nedovolené bránění vypovězen ze hřiště.

63:03
    Eiselt u Čecha nepokryt a neúspěšně dorážel.

59:43
    Bully před Čechem vyhráli domácí a puk posílají do středního pásma, kde hra končí.

59:38
    Mrkvička vykázán za nebezpečnou hru vysokou holí.

54:57
    Hrubý byl Šperger se Schmidtem.

52:59
    Hlubuček potrestán za hákování.

51:21
    Török pokutován dvěma minutami za podražení.

51:03
    Fiala se dopustil Slashingu a usedl na trestnou lavici.

46:56
    Nařízeno trestné střílení za Schmidtovo podražení. Neproměněno.

42:47
    Trestné minuty za pád pod nohy přijal Rohan.

35:42
    Mikšovic zdržoval hru.

32:43
    Vyrovnávací gól Tábora!
    O vyrovnání skóre se postaral JAKUB KRÄTZER.
    Asistovali mu Verner Hartmann a Martin Štrba.

29:10
    V následné situaci tentýž hráč nafilmoval pád a odsedí si dvě minuty. Čech byl však sankcionován za podražení a na trestné lavici bude zastoupen.

28:17
    Menší trest za hákování si odpyká Šperger.

27:08
    V obrovské šanci Matušík. Najel si před Závorku, ale kotouč mu nesedl.

20:29
    Kadaň vstřelila začátkem druhé třetiny branku!
    Postaral se o to STANISLAV MIKŠOVIC, který zastihl Čecha nepřipraveného. Asistence: Václav Eiselt, Petr Stoklasa.

18:42
    2 na 1, ale Stehlík nezakončil.

15:12
    Kadaň vstřelila branku!
    Přesilovku proměnil KAREL TON. Bez asistence.

13:36
    Trippingem provinivší se Šperger zastavil hru a míří na trestnou lavici na 2 minuty.

07:55
    Tábor vstřelil branku!
    Přesilovou hru zužitkoval JAROSLAV KOCAR, když pronikl do útočného pásma a střelou překvapil gólmana Kadaně. Asistence: Jaroslav Török, Zdeněk Šperger.

07:28
    Dvouminutový trest za naražení zezadu rovněž inkasoval jeho spoluhráč Mazanec.

07:05
    První přesilovka domácích. Stehlík vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

06:28
    Po získání puku šli hosté dopředu. Hlubuček agilně přihrál JIŘÍMU CHAROUSKOVI a ten Čecha prostřelil. Asistence: Libor Hlubuček.

05:36
    Prvním vyloučeným hráčem domácích je Matušík, který putuje na trestnou lavici za Hooking.

02:36
    JAN KOKTAN se prosadil v útočném pásmu a prostřelil Závorku. Asistence: Jaroslav Kocar.

Soupisky družstev v dnešním utkání jsou následující:

Hockey Club Tábor: Čech (Klestil), Kotaška, Rašner, Petráček, Zíb, Koktan, Kanov, Hartmann, Hastrman, Krätzer, Štrba, Kocar, Török, Voříšek, Matušík, Mrkvička, Šperger, Vild, Nedorost, Kolomý.

Sportovní klub Kadaň: Závorka (Štěrba), Schmidt, Trefný, Szakal, Brňák, Hlubuček, Mazanec, Přindiš, Zmeškal, Fiala, Charousek, Stehlík, Hafenrichter, Mikšovic, Freiberg, Ton, Stoklasa, Bursík, Boušek, Rohan, Eiselt.

Rozhodčí: R. Wagner, A. Hejl a D. Polonyi.
    Branky a nahrávky: 3. Koktan (Kocar), 8. Kocar (Török, Šperger), 33. Krätzer (Hartmann, Štrba), 65. Mrkvička - 7. Charousek (Hlubuček), 16. Ton, 21. Mikšovic (Eiselt, Stoklasa)

HC Tábor: Čech (Klestil), Kotaška, Rašner, Petráček, Zíb, Koktan, Kanov, Hartmann, Hastrman, Krätzer, Štrba, Kocar, Török, Voříšek, Matušík, Mrkvička, Šperger, Vild, Nedorost, Kolomý.

Rozhodčí: R. Wagner, A. Hejl a D. Polonyi