Litoměřice – Písek 4:0 (kon.) | Chrudim – Vrchlabí 4:3 (po s.n.) | Benátky n/J – Třebíč 2:3 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Znojmo 8:3 (kon.) | Olomouc – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Beroun – Chomutov 2:3 (kon.)
Tábor – Kadaň 4:3 (po s.n.) | Hr. Králové – Jihlava 1:6 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
Piráti Chomutov
Sobota 05.02.2011, 17:301. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

00:01

0:20
    Medvědi vyhráli vhazování a jsou na kotouči.

0:37
    Pavel si říkal o kotouč před brankou, ale ten neprošel.

0:48
    Zakázané uvolnění hostů.

1:15
    Za držení dostává 2 minuty Látal (BER).

1:21
    Skořepa dostal kotouč před branku a vypálil z první, Furch se krásně přemístil a vyráží kotouč betony, Medvědi vyvážejí kotouč.

1:50
    Hosté opět v přesilovkové formaci.

2:06
    Skořepova střela od mantinelu míjí tři tyče. Medvědi vyhazují.

2:37
    Procházka se dostal ke kotouči u tyče Furchovy branky, domácí gólman si tyč pohlídal a Medvědi vyhazují kotouč.

3:15
    Medvědi jsou kompletní.

3:58
    Pavel si vybruslil s kotoučem na střed a vypálil, ale branku přestřelil.

4:23
    Za vysokou hůl dostává 2 minuty Schnabel (CHM).

5:11
    Medvědi byli vytlačeni do středního pásma, návrat se jim nedaří, Furch poslal kotouč na modrou, ale hosté přes střídání se dostali hned zpět do pásma.

5:55
    Jelínek vypálil od modré a do dráhy kotouče vložil hůl Kupce, ale Hylák kotouč vyrazil.

6:12
    Mucha (CHM) dostává 2 minuty za hákování.

6:40
    Kraft ujel s kotoučem a Procházka si řekl o kotouč do jízdy, také jej dostal, ale z blízkosti minul branku.

6:47
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Kraft si sebral kotouč za brankou a poslal jej před branku na MILANA PROCHÁZKU, který se trefil přesně pod horní tyč. Asistence: Milan Kraft.

7:31
    Medvědům se v přesilovce nedaří.

8:12

8:19
    Za domácí brankou se musí opravit plexi na mantinelu. Za okamžik se bude pokračovat.

Může se pokračovat.

8:30
    Vhazování před Hylákem, Medvědi kombinují s kotoučem, ale hosté vyvážejí kotouč.

9:10
    Procházka hledal před brankou najíždějícího Davídka, ten si ale kotouč nezpracoval.

9:22
    Pavlas (CHM) dostává 2 minuty za podražení.

10:05
    Duda dostal kotouč na modrou, zajel do pásma a vystřelil, ale branku minul.

10:51
    Medvědi jsou v útočném pásmu a kombinují, ale Chomutov vyhazuje.

11:20
    Beroun právě vstřelil branku!
    Dva domácí obránci si připisují body. Jebavý vyslal BOHDANA VIŠŇÁKA, který ujel po křídle, do zakončení, Hylák zasáhl lapačkou, ale kotouč mu vypadl a od zad se mu kotouč odrazil za brankovou čáru. Asistence: Jiří Jebavý.

11:58
    Ohromná chyba hostů v rozehrávce, Hašek zachytil rozehrávku a dostal se do nájezdu, ale obránce jej dojel, tak domácí útočník chtěl vylepšit situaci přihrávkou na Doležala, ale na toho byla přihrávka dlouhá.

13:15
    Vhazování ve středním pásmu.

14:02
    Horna si sebral kotouč za domácí brankou, před ní sjížděl Procházka, ale kotouč minul.

14:48
    Sikora se dostal do šance před brankou, Furch vyrazil kotouč betony, k dorážce se dostal Seman, ale domácí gólman se rychle přesunul a chytá kotouč do náruče.

15:11
    Velká šance Medvědů, od modré vypálil Jelínek, Hylák kotouč vyrazil směrem do rohu, tam se ale objevil nikým nehlídaný Hašek, Hylák byl vyjetý z branky a jen tak tak skočil zpět do brankoviště a chytil kotouč.

15:40
    Doležal si sjel před branku, dostal kotouč na bekhend, ale vypálil jen mimo branku.

15:46

16:20
    Hosté se dostali na kotouč a vytlačili Medvědi ze třetiny, následný pokus o navrácení se do útočného pásma domácím nevyšlo - postavení mimo hru.

17:30
    Chomutov získal kotouč v útočném pásmu a šetří čas.

17:46

18:25
    Duda se málem dostal do postavení mimo hru a tak nemohl hrát.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:30
    Za podražení dostává 2 minuty Davídek (CHM)

19:45
    Medvědi v přesilovkovém rozestavení a u pravé tyče se ocitl Rudovský, ale kotouč pod Hylákem za brankovou čáru nedostal.

20:00

Další třetina začne přibližně v 18:23.

20:01

21:02
    Medvědi pokračují v přesilové hře z první třetiny, ale zatím se Chomutov brání vyvážením kotouče.

21:20
    Hylák raději přerušil hru, po nahození kotouče.

21:30

21:41
    Žejdl (BER) dostává 2 minuty za podražení.

22:34
    Chomutov je v útočném pásmu a Kraft míchá s kotoučem za brankou.

23:11
    Medvědi vyhazují kotouč.

23:41

23:45
    Vhazování před Furchem.

24:18
    Medvědi se dostali do útočného pásma, Kupec získal kotouč u mantinelu a dostal se ke střele z kruhu pro vhazování, Hylák chytá kotouč do náruče a přerušuje hru.

24:50
    Seman ujel s kotoučem do útoku a vypálil střelou zápěstím, Furch zasahuje hrudí, Medvědi si sbírají kotouč a jedou do útoku, nahozený kotouč na Hyláka, hostující gólman přerušuje hru a bude se vhazovat po jeho levici.

25:17
    Kraft si vyměnil kotouč s Procházkou a první jmenovaný se dostal ke střele, kterou Furch likviduje betony a následně lapačkou přerušuje hru.

25:49
    Doležal se dostal přes dva obránce a nakonec i do zakončení, ale kotouč končí na Hylákově hrudi.

26:55
    Mudroch poslal přesnou přihrávku na modrou, kde si kotouč sebral Seman a dostal se do souboje s domácím gólman, Furch jeho pokus vytěsnil betony.

27:08
    Útok Medvědů přerušuje postavení mimo hru.

27:25
    Nahozený kotouč na branku Furcha, ten raději uklidňuje situaci, vhazuje se po jeho levici.

28:12
    Hřebejk dostal dvakrát kotouč před branku, ale dvakrát jej vychytal Furch betony. Hašek (BER) dostává 2 minuty za zdržování, když poslal kotouč do podhledu domácího stadionu.

29:03
    Duda se dostal do zakončení, ale Furch předvádí pěkný přesun a zákrok betony a následně lapačkou.

29:18
    Medvědi vyhazují, ale Chomutov se ihned dostává zpět.

30:05
    Procházka si řekl o kotouč na kruzích a také jej dostal, ale jeho střela z první končí na betonech Furcha.

30:12

30:40
    Zakázané uvolnění Medvědů.

30:47
    Medvědi se dostávájí do postavení mimo hru.

31:28
    Mudroch udělal chybu v rozehrávce a ke kotouči se dostal Rudovský, který zavezl kotouč za modrou a ihned vypálil, tvrdou ranou trefil Hyláka do masky, kotouč končí v ochranné síti, vhazuje se po levici hostujícího gólmana.

31:51
    Látal (BER) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

32:15
    Slovák vypálil od modré, ale trefil jen bránícího Švagrovského, od kterého se kotouč dostává do středního pásma.

32:44
    Přerušená hra v obranném pásmu Medvědů.

33:06
    Za držení dostává 2 minuty Besser (BER).

33:30
    Šikovnou přihrávku před branku vymyslel pro Skořepu Duda, ale hostující hráč kotouč netrefil a tak si jej Furch ukrývá do lapačky a přerušuje hru.

33:53
    Grof vypálil od modré, ale Furch si udělal prostor a chytá kotouč do lapačky.

34:36
    Medvědi vyhazují kotouč až k Hylákovi, který si vyjel pro kotouč, za kterým jede Rudovský, chyba hostujícího gólmana málem domácímu útočníkovi vyšla, ale nakonec domácí hráč šetří jen pár vteřinek.

35:06

35:53
    Medvědi, ač se nechávají častějí vylučovat než v prní třetině, předvedli dobrou práci i v obraně za kterou si zasluhují potlesk od domácích diváků. Zakázané uvolěnění Medvědů.

36:45
    Sikora se dostal po křídle do třetiny, ale jeho střela bekhendem končí na betonu Furcha. Domácí gólman přerušuje hru.

36:58
    Neshoda Rudovského s Haškem - zakázané uvolnění Medvědů, vhazuje se po levici Furcha.

37:00
    Ihned z buly se kotouč dostal k Furchovi, ten přerušuje hru.

37:30
    Neskutečné zákroky teď předvádí Furch v brance, na Dudu si počíhal celkem třikrát a na střelu Semana ani reagovat nemusel, ta mířila mimo tyče, ale teď domácí gólman hodně podržel Medvědy.

37:52
    Hrdel (CHM) dostává 2 minuty za napadení, po jeho zákroku zůstal na ledě ležet Tůma, ale nakonec odjel po svých na střídačku.

38:24
    Duda ujel s Kraftem do situace 2 na 1, ale Kraft je v postavení mimo hru.

38:40
    Chomutov i v oslabení hraje aktivně, Duda jel za kotoučem a vyplatilo se, ale Medvědi si jej nakonec získali zpět.

39:10
    Látal vypálil od modré, ale jeho střela končí na obránci.

39:40
    Medvědi se drží v útočném pásmu...

39:45
    Zacpálek se dostal na kotouč, ale jeho střelu Hylák vyrazil a ke kotoučï se dostal před brankou nikým nehlídaný JAN RUDOVSKÝ, který zvyšuje náskok Medvědů. Asistence: Michael Zacpálek, Jiří Hašek.

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:16.

40:01

40:35
    Chomutov vyhrál vhazování a zakládá útok. Procházka bojuje za brankou, na pomoc mu přijel Kraft, ale Medvědi se dobře brání, nakonec však přišlo nedorozumění Medvědů - zakázané uvolnění.

40:40
    Slovák vypálil od modré a RADEK DUDA jemně tečoval kotouč mezi kruhy a kotouč propadl mezi betony Furcha, domácí gólman neměl šanci na reakci. Asistence: Tomáš Slovák, Marek Sikora.

41:50
    Besser ujel do třetiny a střelou přes obránce vyzkoušel pozornost Hyláka, ten chytá kotouč do lapačky.

42:28
    Hrdel si vyjel zpoza brány, ale jeho přihrávka před nikoho nenašla.

42:46
    Chomutov se dostal zpět do třetiny, ale Furch přerušuje hru.

43:05
    Mudroch nastřelil kotouč na Furcha, za kotoučem ještě jel Hřebejk, ale domácí gólman přerušuje hru.

44:37
    Látal teď ustál menší strkanici s Dudou, Medvědi vyvezli kotouč z obranné třetiny, ale Chomutov zvyšuje tempo hry a rychlost napadání. Přerušená hra v obranném pásmu hostů, vhazuje se ve středním pásmu.

44:57
    Hašek (BER) dostává 2 minuty za hákování.

45:20
    Chomutov vyhrál vhazování a ihned rozestavují přesilovkové rozestavení, ale Medvědům se podařilo vyhodit.

46:40
    Grof vypálil od modré, ale jeho střela končí na betonech Furcha, Medvědi opět vyhazují.

46:57

47:20
    Hruška vyslal kotouč od mantinelu na Furcha, ten jej vyrazil betony, kotouč míří do útočného pásma Medvědů, až se dostal k Hylákovi, který přerušuje hru.

47:35

47:44
    A opět se vylučuje na straně Medvědů. Hašek (BER) dostává 2 minuty za hákování.

48:00
    Chomutov kombinuje s kotoučem, u něj je Kraft, posunuje jej za branku Hřebejkovi, který se točí za brankou, následně od modré vypálil Pulpán, ale jen do balíku hokejek, Medvědi vyhazují.

48:42
    Hruška dostal kotouč od Dudy, ihned chtěl posunout kotouč před branku na Pulpána, ale kotouč neprošel, Medvědi vyhazují.

49:20
    Hruška si najel opět do pásma a ihned vypálil, Furch vytěsnil kotouč vyrážečkou.

49:44

49:53
    Situaci předcházel jasné postavení mimo hru, ale rozhodčí nepíská, Duda poslal kotouč mezi kruhy, kde stál DAVID HRUŠKA, který udělal dva blafáky a bekhendem překonal Furcha. Asistence: Radek Duda, Zdeněk Skořepa.

51:10
    Medvědi zakládají útok, ale Duda svým aktivním napadáním překazil souhru Medvědů.

51:40
    Medvědi v šanci, ke kotoučei se dostal Tůma, ale jeho střela míří mimo tyče.

52:57
    Selingr zpracoval nepřesnou rozehrávku Medvědů a dostal se s kotoučem do pásma, ale kotouč byl tečován a končí v ochranné síti.

52:16
    Postavení mimo hru Medvědů.

53:14
    Vlčkova střela končí na zadním plexi, hosté zahrávají zakázané uvolnění.

53:23
    Hřebejk (CHM) dostává 2 minuty za sekání.

53:31
    Tůma dostal kotouč na mantinel udělal dva kroky do středu a vypáli, Hylák chytá kotouč do náruče. Vhazuje se po jeho levici.

54:40
    Procházka jel za nahozeným kotoučem a navázal na sebe tři domácí hráče, ale to už Medvědi zakládají útok, ale opět dobrá obrana hostů a kotouč u Furcha.

55:14
    Chomutov posílá kotouč do středního pásma.

55:23

55:43
    Látal chtěl rozehrát, ale kotouč končí na bruslích Krafta. Chomutov na kotouči.

56:20
    Procházka si vybruslil z rohu kluziště do střely, Furch si povyjel a vytěsnil kotouč vyrážečkou.

56:36
    Kotouč na Poláka byl příliš dlouhý - zakázané uvolnění Medvědů.

57:10
    Medvědi zakládají útok od vlastní branky.

57:25
    Haškova tvrdá střela z půlky hřiště končí v náruči Hyláka, vhazuje se po jeho levici.

57:30
    Rudovský získal kotouč po vhazování, vybruslil si do zakončení, ale Hylák kotouč vytěsnil, bude se vylučovat.

57:34
    Skořepa (CHM) dostává 2 minuty za hákování.

57:34
    Oddechový čas pro domácí.

58:31
    Kotouč u branky Medvědů, Furch je připraven vyjet z branky. Medvědi v pásmu.

59:06
    Hrdel ujel za kotoučem a málem se mu podařilo trefit prázdnou branku.

59:34
    Medvědi ve středním pásmu.

59:34

59:38
    Zakázané uvolnění hostů, Medvědi v šesti proti pěti.

59:45
    Kotouč v pásmu Medvědů.

59:55
    Procházka měl na hokejce gól, ale domácí obrana se stačila vrátit.

60:00

Podle papírových předpokladů nakonec vyhráli hosté, ale Medvědi se jen tak nedali, po druhé třetině vedli 2:1, ale Chomutov nastoupil do třetího dějství rychlým gólem a od této chvíle byli jasně lepším týmem. Díky za sledování online přenosu a z Berouna se s vámi loučí Petr Titlbach. (19:53:06)

Petr Titlbach

Branky a nahrávky: 12. Višňák (Jebavý), 40. Riudovský (Zacpálek, Hašek) - 7. Procházka (Kraft), 41. Duda (Slovák, Sikora), 50. Hruška (Duda, Skořepa)

Medvědi Beroun 1933: Furch (Frolík) - Hertl, Žovinec, Jelínek, Látal, Jebavý, Višňák, Zacpálek - Vlček, Kupec, Švagrovský - Pavel, Žejdl, Besser - Novotný, Hašek, Rudovský - Doležal, Pacovský, Polák - Tůma
    Piráti Chomutov: Hylák (Jarina) - Schnabel, Grof, Havíř, Pavlas, Mucha, Slovák, Pulpán, Mudroch - Seman, Sikora, Davídek - Selinger, Skořepa, Horna - Duda, Hrdel, Hruška - Procházka, Kraft, Hřebejk

Rozhodčí: Jílek - Beneš, Štofa