Písek – Bánovce 30:32 (kon.) | Zlín – Bratislava 30:9 (kon.) | Michalovce – Partizánske 40:25 (kon.)
Iuventa Michalovce
40:25 (17:15)
HK Slavia Partizánske
Sobota 05.02.2011, 17:30Interliga ženy

To je od nás z Chemkostav arény všetko, tešíme sa na ďalší prenos z našej haly, prajeme pekný zvyšok dnešného večera. (40:25) (19:01:17)

Skončilo sa zaujímavé stretnutie dvoch slovenských zástupcov v interlige žien, favorizovanú domácu Iuventu dokázal tím z Partizánskeho potrápiť iba v prvom polčase, v tom druhom sa už naplno prejavili kvality Michaloviec. (40:25)

60
    Konec zápasu. (40:25) (0:0)

60
    Jubilejný gól domáceho celku dáva Bachyrieva, čím zároveň uzatvára skóre stretnutia. (39:25) (0:0)

59
    Bačíková strieľa ďalší gól domáceho celku, na druhej strane presný zásah Košíkovej. (38:24) (0:0)

58
    Holešová zo sedmičky znižuje náskok Iuventy. (38:23) (0:0)

58
    Szollosiová zvyšuje po peknej prihrávke mladučkej Vargovej. (37:23) (0:0)

57
    Výborný zákrok domácej Kudročovej. (37:23) (0:0)

56
    Hollá najprv svoju parádičku nepremenila, ale vzápätí už strieľa gól. (36:23) (0:0)

55
    Pekný prienik Bačíkovej zakončený gólom. (35:23) (0:0)

54
    Sedmička pre HK Danlog, Holešová ju premieňa. (35:22) (0:0)

54
    Dve minúty za faul dostáva Zajačková. (35:22) (0:0)

53
    Michalovčanky zvyšujú svoj náskok už na 13 gólov, úspešné Wollingerová a Bačíková. (33:22) (0:0)

52
    Sedemmetrový hod aj na druhej strane, Minarčíková však neúspešná. (33:22) (0:0)

51
    Bachyrieva premieňa sedmičku. (32:22) (0:0)

50
    Na dve minúty vylúčená domáca Hollá. (32:22) (0:0)

50
    Ďalší gól Hollej. (31:22) (0:0)

49
    Tretí gól Hollej v stretnutí. Hneď nato znižuje Minarčíková. (30:21) (0:0)

48
    Krásna individuálna akcia Tobiašovej. (29:21) (0:0)

47
    Holešová a Zajačková prekonávajú Kudročovú. (29:19) (0:0)

46
    Na rozdiel desiatich gólov zvyšuje Szollosiová, v bráne Danlogu Súlovská. (28:19) (0:0)

45
    Nepresná rozohrávka Kudročovej. (28:19) (0:0)

44
    Wollingerová strieľa dva rýchle góly, vylúčená je Michnová. (26:19) (0:0)

43
    Rýchly protiútok hostiek, na jeho konci úspešná Minarčíková. (26:18) (0:0)

42
    Opäť famózna Tobiašová, pridáva ďalší gól domácich. (25:18) (0:0)

42
    Za faul na Wollingerovú v bránkovisku sedemmetrový hod, Tobiašová ho premieňa a dáva svoj desiaty gól v stretnutí. (24:18) (0:0)

41
    Minarčíková znižuje. (24:17) (0:0)

40
    Gólová odpoveď Iuventy zásluhou Tobiašovej. (23:17) (0:0)

39
    Strelecky aktívna Košíková pridáva ďalší gól svojho celku. (23:16) (0:0)

38
    Košíková znižuje, domáca Hollá dostáva dve minúty. (23:15) (0:0)

37
    Hostia si berú oddychový čas. (23:15) (0:0)

37
    Michnová zahadzuje sedemmetrový hod, z protiútoku Polláková zvyšuje náskok Iuventy. (22:15) (0:0)

36
    Ďalší presný zásah Hollej. (21:15) (0:0)

35
    Opäť výborný zákrok hosťujúcej gólmanky, tentoraz neuspela Polláková, o chvíľu však Hollá už strieľa gól. (20:15) (0:0)

34
    Szollosiová neúspešná proti Rychtarechovej (20:15) (0:0)

33
    Bačíková strieľa ďalší domáci gól, na dve minúty vylúčená Michnová. (19:15) (0:0)

32
    Szollosiová zvyšuje náskok Iuventy na rozdiel štyroch gólov. (18:15) (0:0)

32
    Polláková dáva úvodný gól druhého polčasu. (17:15) (0:0)

31
    Technické chyby na oboch stranách. (17:15) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (17:15) (0:0)

(17:15)

30
    První poločas skončil. (17:15) (0:0)

30
    V závere polčasu góly na oboch stranách, úspešné Košíková a Wollingerová. (16:14) (0:0)

30
    Tobiašová premieňa sedmičku, dve minúty pre Zajačkovú. (15:14) (0:0)

30
    Výborná Kudročová v bráne domácich. (15:14) (0:0)

27
    Kroky Iuventy, Partizánske v útoku. Košíková strieľa gól. (15:13) (0:0)

26
    Kalaninová z postu pivota strieľa gól, na druhej strane z krídla Blažeková. (14:12) (0:0)

25
    J. Vargová znižuje, Polláková dostáva dve minúty. (14:11) (0:0)

24
    Rychtarechová vychytala domácu Trehubovú. (14:11) (0:0)

24
    Opäť gól Tobiašovej, už siedmy v zápase. (13:11) (0:0)

22
    Sedmička pre domáce, Tobiašová prekonáva Baginovú, vylúčená je J. Vargová. (12:11) (0:0)

21
    Opäť úspešná Blažeková, už je to len o gól. (12:10) (0:0)

20
    Ďalšia vylúčená hráčka Michaloviec, tentoraz Trehubová, Blažeková z krídla znižuje. (12:9) (0:0)

19
    Bachyrieva a Košíková úspešné na oboch stranách, dve minúty pre Wollingerovú. (11:8) (0:0)

18
    Pekný zákrok hosťujúcej Rychtarechovej, z protiútoku gól Košíkovej. Domáci tréner Daniš si berie time-out. (11:7) (0:0)

17
    Sedmička pre Danlog, Michnová prekonáva Kudročovú. (11:6) (0:0)

16
    Legionárka Trehubová pridáva ďalší domáci gól. (10:6) (0:0)

15
    Žltá karta pre Trehubovú, zo sedmičky strieľa gól Michnová. (10:5) (0:0)

14
    Tobiašovej strela mieri tesne vedľa, Polláková vzápätí strieľa desiaty gól domácich. (9:5) (0:0)

13
    Blažeková z krídla lobom znižuje. (9:4) (0:0)

12
    Zajačková v drese hostí prekonáva Gubikovú. (9:3) (0:0)

11
    Tá istá hráčka o niekoľko sekúnd pridáva ďalší domáci gól, hostia reagujú oddychovým časom. (8:3) (0:0)

11
    Žltú kartu vidí domáca Tobiašová. (8:3) (0:0)

10
    Ďalšia sedmička pre Iuventu, Tobiašová premieňa. (7:3) (0:0)

9
    Košíková gólom pomedzi Gubikovej nohy znižuje. (7:2) (0:0)

8
    Dve minúty pre hráčku Danlogu Holešovú. Trehubová a Wollingerová využívajú presilovú hru. (5:2) (0:0)

6
    Žlté karty pre Wollingerovú a Minarčíkovú, zahodená sedmička Tobiašovej. Táto hráčka však o chvíľu strieľa piaty gól Iuventy. (4:1) (0:0)

5
    Vzápätí dva góly hostiek, Košíková a Blažeková. (4:0) (0:0)

4
    Domáce už vedú o 4 góly, úspešná Wollingerová. (3:0) (0:0)

4
    Hostky zahodili šancu na zníženie skóre, na druhej strane druhá premenená sedmička v podaní Tobiašovej. (2:0) (0:0)

3
    Žltá karta pre hosťujúcu Košíkovú za faul. (2:0) (0:0)

2
    A hneď druhý presný zásah, Tobiašová premieňa sedemmetrový hod. (1:0) (0:0)

1
    Hneď v úvode pekný zákrok domácej Gubikovej, z následného protiútoku prvý gól zápasu - Polláková. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Prebieha predstavovanie oboch tímov i rozhodcov, po ňom zaznie štátna hymna Slovenskej republiky. (0:0)

Iuventa Michalovce: Gubiková, Kudročová - Bachyrieva, Bačíková, R. Vargová, D. Danková, Szollosiová, Kalaninová, Polláková, Hollá, Tobiašová, Hvostaľová, Wollingerová, Trehubová

HK Danlog Partizánske: Baginová, Súlovská, M. Rychtarechová - Sčasná, Košíková, Blažeková, Zajačková, Szokeová, Kankulová, J. Vargová, Holešová, Michnová, Minarčíková, Micheľová

Rozhodčí: Barborík - Rondoš. (0:0)

Pekný podvečer Vám prajeme z Chemkostav arény, v ktorej sa o niekoľko minút začne zápas 17. kola WHIL medzi Iuventou Michalovce a HK Danlog Partizánske. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Tomáš Brezinský

HK Slavia Partizánske: Baginová, Súlovská - Sčasná, Košíková, Blažeková, Zajačková, Szokeová, Kankulová, J. Vargová, Holešová, Michnová, M. Rychtarechová, Minarčíková, Micheľová

Rozhodčí: Barborík - Rondoš