Lovosice – Karviná 36:25 (kon.) | Hranice – Plzeň 28:24 (kon.) | Frýdek-M. – Královo Pole 38:22 (kon.)

Statistiky dnešního zápasu:

branky TJ Cement Hranice: Bednařík 2, Pavlíček 9, Čadra 4, Indrák 4, Šíra 2, Dolák 3, Weintritt 4

branky SSK Talent M.A.T. Plzeň: Květoň 7, Bečvař 3, Šik 1, Škvařil 1, Brykner 5, Vinkelhöfer 3, Linhart 4

Žluté karty: 2:0

7metrové hody: 2/3 : 1/1 (28:24) (13:07:18)

00
    Dnes jste mohli sledovat derby mezi týmy TJ Cement Hranice a SSK Talent M.A.T. Plzeň. Zápas to byl víceméně vyrovnaný. Lehce, ale opravdu lehce se dnes vyvyšoval výkon hranických hráčů. Plzeňští jim však pořádně zatopili. Ze začátku se skóre spíše sklánělo na stranu Cementu až do konce prvního poločasu, který skončil 14:11 pro hranické. Po začátku poločasu druhého však plzenští zabrali neočekávaně silně a pořádně tým Hranic potrápili. Nejdřív dotáhli skóre a poté jej dokonce několikrát přetáhli ve svůj prospěch. V období středu druhého poločasu se oba týmy přetahovaly o vedení. Toto nervy drásající zápolení však nakonec skončilo úspěšně pro domácí tým, který měl i velmi hlasitou podporu domácího fanklubu. Hraničtí vytáhli skóre nakonec na čtyřbrankový rozdíl ve vedení. 28:24. Oba týmy byly dnes podporovány výbornými brankáři Kučerkou a Misařem. Pro Hranice byl dnes i velmi důležitým článek v hráč Tomáš Pavlíček. Bez něj by se jim dva body těžko získávaly. Loučí se s vámi Jan Hegar a těší se na vás příští týden o stejném čase na hranické palubovce nebo opět přes onlajny. Na shledanou. (28:24)

60
    Konec zápasu. (28:24) (0:0)

60
    Pavlíček si připisuje další bod u křídla, 28:24. Nic podstatného už se do konce zápasu neděje. (27:23) (0:0)

60
    Brykner ještě snižuje na 27:24 z křídla na druhé straně, Hranice poté přicházejí o míč. (27:23) (0:0)

59
    Minuta a půl do konce zápasu. 7m hod za faul na Galuse. Pavlíček krásným obloučkem přehazuje Misaře. 27:23 (26:23) (0:0)

58
    Týmy bojují, tak jak to má být. Kučerka opět získal svému týmu míč. Hranice jej však ztratily během chvilky a Bečvař snižuje na 26:23 ze spojky. (26:22) (0:0)

57
    Galusova odražená střela letí Bednáříkovi do rukou a ten je faulován. 7m hod pro Pavlíčka. Ten je neomylný. 26:22 (25:22) (0:0)

57
    Kučerka triumfálně odráží agresivní útok Plzně. (25:22) (0:0)

56
    Hra pokračuje, Cement v útoku s dvoubrankovým vedením. Jak se poperou s plzeňskými? Weintritt získává skoro ztracený míč a Pavlíček zakončuje signál úspěšnou střelbou. 25:22. Co by bez něj asi dnes Cement dělal? (24:22) (0:0)

56
    5 minut do konce zápasu, Linhart si připisuje bod pro svůj tým z kříádla, 24:22, hranický týmsi bere oddechový čas. (24:21) (0:0)

55
    Vystresovaní plzenští přišli o míč, získali ho však rychle zpět. (24:21) (0:0)

54
    Týmy kompletní, Weintritt připisuje Cementu bod 24:21 a Hranice si opět začínají upevňovat postavení. (23:21) (0:0)

53
    Devítka pro hranické, Bednařík zvyšuje na 23:21 ze spojky. Hala skanduje. Takové dusno tu už dlouho nebylo. Linhart na druhé straně vychytán Kučerkou. (22:21) (0:0)

51
    Hranickým se hraje špatně přes dobrou plzeňskou obranu, ale Čadra přesto našel skulinku a zvyšuje z křídla. 22:20. Hraničtí vybojovali míč, ale rozhodčí jim ho nedali z neznámého důvodu. Květoň pak už jenom snižuje na 22:21 ze spojky. (21:20) (0:0)

51
    Linhart je na druhé straně neúspěšný a to by mohlo hranickým pomoct. Hranice jsou pořád v oslabení, protože Šíra dostal dvakrát dvě minuty. (21:20) (0:0)

50
    Zachránce Pavlíček však neváhá a krade Plzni míč, sám si doběhl k Misařovi a zvyšuje na 21:20 (20:20) (0:0)

49
    Devítka pro hranické, Pavlíček neúmyslně trefil Misaře do obličeje, ale byl bráněn v brankovišti. 7m hod pro hranické, Galus výrazně zahazuje šanci pomoct Cementu. (20:20) (0:0)

49
    11 minut do konce poločasu, tato Šírova chyba možná bude stát hranické vítězství, uvidíme. Šik okamžitě po zaznění píšťalky dorovnává na 20:20 ze spojky. (20:19) (0:0)