Lev Benešov – Nymburk 5:2 (kon.) | Trutnov – Milevsko 6:5 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Chotěboř – Pelhřimov 3:7 (kon.) | Kutná Hora – Jindř. Hradec 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 3:2 (kon.)
Přerov – Šumperk 7:9 (kon.) | Karviná (Baník) – Havířov 7:5 (kon.) | Technika Brno – Frýdek-M. 6:1 (kon.)
Břeclav – Opava 1:5 (kon.) | Val. Meziříčí – SHK Hodonín 3:2 (kon.) | Sokolov – Jablonec n/N 4:3 (po pr.)
Klášterec nO – Č. Lípa 11:5 (kon.) | Řisuty – Roudnice 9:1 (kon.) | Most – Děčín 4:7 (kon.)

59:23
    Vhazuje se po pravé ruce brankáře Šrámka, hosté hrají v šesti.

58:04
    Šrámek teď vychytal Žajglu a drží tak svůj tým.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:16
    Domácí hlídají své obranné pásmo a nepouštějí Prostějov do šancí.

56:30
    Hosté mají stále dost sil, i když hrají jen ve dvanácti hráčích v poli. Novojičínští hráči však dobře brání střední pásmo.

55:29
    Tvrdou střelu Coufala od modré čáry Šrámek zastavil lapačkou.

54:43

53:59
    Střelu Stráměla Šrámek vyrazil.

53:12
    Tomášek se prodral mezi dva obránce, jeho střelu Sedlář vyrážečkou vyrazil.

51:23
    Jediný první útok si ve třetí třetině vytváří šance, brankář Sedlář je zatím všechny chytil.

49:15
    Sedlář drží šance hostů na překvapivý bodový zisk.

47:23
    Šrámek přerušil hru, když chytil střelu do lapačky.

47:02
    Domácí jsou zaskočeni hrou soupeře, kterému místo aby došly síly tak se tlačí do šancí.

46:20
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Krásná individuální akce Šima, který se prokličkoval až před Šrámka a krásným blafákem snížil na 2:3.

45:05
    Skaloš přihrál před branku zcela volnému Štěpjákovi, toho ve vyložené šanci Sedlář vychytal.

43:01
    Zakázané uvolnění hostů.

42:25
    Šrámek musel zasahovat proti střele Šebka.

41:25
    Hosté teď zatlačili domácí hráče v jejich obranném pásmu, Šrámek nemusel zasahovat.

40:29
    Hosté se dočkali první branky. Šrámka prostřelil Žajgla.

Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Krásná akce domácích. Skaloš přihrál Macháčkovi, který místo střely přihrál do vyložené šance Štěpjákovi, ten nedal bezmocnému Sedlářovi šanci.

35:39
    Peštuka se prokličkoval až před Šrámka, ten ho betonem vychytal.

34:44
    Nahození Zedníka Sedlář pokryl.

34:04
    Hosté budou hrát následujících 10 minut jen v jedenácti hráčích, protože jeden z prostějovských hráčů dostal osobní trest.

33:30
    Hosté dnes v Novém Jičíně nemohou vyhrát ani kdyby domácí nechtěli. Hrají hodně pasivně a vůbec na Šrámka nestřílejí. Je vidět, že jim chybí zkušenosti útočníka Duby, který si v minulém utkání zlomil ruku.

32:56
    Šebek si najel za domácí obranu, Horák ho dojel a obral o puk.

31:54
    Tomášek zavezl puk do útočného pásma, tam ho přenechal v tandemu Uhlárovi. Jeho tvrdou střelu Sedlář vyrazil.

30:27
    Velká šance hostů po chybě v domácí rozehrávce. Hostující Šimo jel sám na Šrámka, jeho střelu však domácí brankář se štěstím vytěsnil mimo svou branku.

30:12
    Střela Hrušky byla tečována vysoko nad. Vhazuje se po pravé ruce brankáře Sedláře.

28:34
    Domácím se nepovedla rozehrávka atak následuje zakázané uvolnění.

27:54
    Hostům se nedaří přejet útočnou modrou čárů. Když už založí útočnou akci, přeruší ji domácí obrana.

26:23

25:49
    Postavení mimo hru na straně hostů.

25:40
    Střelu Smejkala zablokoval Macháček.

25:01
    Opět se domácím podařilo vyhodit puk a tentokrát i vystřídat.

24:35
    Hruška vyhodil puk.

24:23
    Domácí hráli v šesti. Hosté budou hrát první přesilovku.

23:10
    Prostějov se stále jen brání, do útoku se vůbec netlačí.

21:53

20:49
    Hosté získali puk a vyhodili ho až za branku Nového Jičína.

19:20
    Macháček se dral do zakončení, Sedlář ho vychytal.

19:01
    Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:24
    Hosté zatím působí dojmem, že se do Nového Jičína přijeli rozbruslit před play-off.

17:14
    Další střela novojičínských hráčů. Tentokrát střílel Gebauer, Sedlář nemusel zasahovat.

16:01
    Střela Žajgly skončila vedle, Šrámek opět nemusel zasahovat.

15:21
    Krásná akce, kterou má na svědomí Uhlár. Ten v dobré pozici mohl střílet volil však přihrávku na Guldu, který střelou mezi betony prostřelil Sedláře.

14:56
    Tomášek střílel z křídla mimo Sedlářovu branku.

13:38
    Tvrdou střelou od modré čáry překonal Sedláře obránce Horák.

13:25
    Hosté dvakrát vyhodili puk.

13:03
    Vyloučen hráč Prostějova Bartošek.

10:45
    Střelu Tomáška tečoval Smejkal nad branku.

9:25
    Štěpják se snažil prostrčit puk na Macháčka hostující obránce vypíchl puk.

8:35
    Prostějov ještě nevystřelil na branku. Jednou nahodili puk, ale to bylo zatím všechno.

7:41
    Domácí jsou zatím lepším týmem.

6:10
    Macháček v dobré pozici těsně minul Sedlářovu klec.

4:57
    Hostům se zatím nedaří rozehrávka. Vidíme třetí zakázané uvolnění během pár minut.

3:52
    Gebauer se tlačil do šance, zastavilo ho postavení mimo hru.

3:18
    Opět zakázané uvolnění hostů.

2:25

2:00
    Hosté přijeli jen s dvanácti hráči do pole.

0:35
    První šanci domácích chytil brankář Sedlář.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Pavel Sedlář

Branky a nahrávky: 14. Horák (Macháček), 16. Gulda (Uhlár), 38. Štěpják (Macháček, Skaloš) - 41. Žajgla (Šebek D.), 47. Šimo

HK Nový Jičín: Šrámek - Horák, Andrýsek, Hruška, Pelikán, Petružálek, Gulda, Slavík - Skaloš, Macháček, Štěpják - Gebauer, Pavlačka, Zedník P. - Uhlár, Chvostek F., Tomášek - Zedník A.

LHK Jestřábi Prostějov: Sedlář - Paška, Peštuka, Doseděl, Smejkal, Žajgla, Šimo, Stejskal, Bartošek, Coufal, Šebek, Kryl, Stráměl