Poprad – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Skalica – HC Slovan 2:0 (kon.) | Martin – Žilina 4:0 (kon.)
Zvolen – Nitra 0:5 (kon.) | Trenčín – Košice 2:4 (kon.)
HKM Zvolen
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
HK Nitra
sk Úterý 15.02.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

60:00
    Koniec zápasu. (19:08:49)

59:30
    Nitra v plnom počte, už sa bude zrejme len dohrávať.

58:20
    Slovák natrikrát dorážal pred rozostupujúcou sa zvolenskou obranou!

57:28
    Možno posledná šanca pre domácich streliť gól, Janík dostáva dve plus desať minút za napadnutie hlavy a krku.

57:00
    Hostia v pohode kombinujú, už sa nikam neponáhľajú.

56:00
    Domáci sa oslobodili, o chvíľu budú kompletní.

55:16
    Novák napálil zblízka puk do Škrečka! Uf, to muselo bolieť.

54:03
    Lukáš Jurík zasiahol hokejkou tvár protihráča a ide na dve minúty.

52:30
    Nitrania si robia doslova čo chcú, individuálne prechádzajú zvolenskou obranou.

51:36
    Hra so zdvihnutou hokejkou, vhadzuje sa v strednom pásme.

50:00
    Puk za domácou bránkou, Zvolenčania rozbiehajú ďalšiu akciu s cieľom zaznamenať aspoň čestný úspech.

48:54
    A opäť Čierny, tentoraz trafil betón nitrianskeho brankára a následne ho našiel aj puk od Hranáča. Ako keby mal na chráničoch magnet.

48:46
    Čierny triafa iba Lacovu lapačku.

48:24
    Garip Saliji ide na dve minúty, vyjde to Zvolenčanom konečne?

37:57
    Ani teraz po Otčenášovej akcii nepretlačili Zvolenčania puk do siete! Laco si stále drží čisté konto.

37:10
    Podstavek v ďalšej obrovskej šanci Nitry netrafil bránku, následne na druhej strane stroskotal na Lacovi Trochta!

46:20
    Baláž v dobrej pozícii netrafil bránku! Ani strelecky to dnes domácim nejde.

45:30
    Až teraz sa domáci trocha oslobodili spod tlaku súpera.

44:29
    Škrečko ako na strelnici, Ďalšia séria nitrianskych šancí!

43:41
    Hostia úplne rozobrali domácu obvranu, ale potom to prekombinovali. Budú však hrať ďalšiu presilovku, Baláž odchádza na dve minúty za sekanie.

Richard Blaho

Branky a nahrávky: 2. S. Saliji (Gabiš), 20. Korhoň (Podstavek, Chrenko), 23. G. Saliji (Štefanka, S. Saliji), 38. S. Saliji (Ďurák), 43. Slovák (S. Saliji)

HKM Zvolen: Škrečko - Čierny, Juraško, Bokroš, Ďaloga, Valach, Hranáč, Hraško, Kučný - Zuzin, Pucher, Chovan - Kovář, L. Jurík, Baláž - Barinka, Trochta, Méry - Škoda, M. Jurík, Otčenáš.

HK Nitra: Laco - Fabian, Janík, Novák, Duben, Gabriš, Ďurák, Joanidis, Konig - Ručkay, Štefanka, G. Saliji - Podstavek, Chrenko, Korhoň - Slovák, Kováčik, S. Saliji - Štumpf, Uhnák, Šumichrast.

Rozhodčí: Polák, Homola - Kalina, Korba