BK Mladá Boleslav
Úterý 22.02.2011, 17:00Extraliga staršího dorostu

61:57
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

ŠTĚPÁN ŠTĚPÁNEK rozhoduje tento zápas! Hostující forvard převzal kotouč na levém kruhu, vybruslil si až před Blažka a střelou pod břevno skóroval. Asistence: Ladislav Marek - 1:2.

54:15

Hosté vyrovnávají! LADISLAV MAREK přízemní střelou z levé strany zaslal kotouč za brankáře Blažka. Liberečtí nyní mohou litovat neproměněných šancí. Asistence: Jakub Hloušek - 2:2.

47:52
    Procházka pyká za napadení, počet sil na ledě se vyrovná.

46:33
    Liberečtí si zahrají v přesile, na trestné lavici sedí Kurka.

43:01
    Na opačnou stranu se ale probíjel Teubner, Jandejsek jej před vlastní brankou zastavil nedovoleně a dostává dvouminutový trest. Přesilovka pro hosty.

35:20
    Za podražení si jde na dvě minuty odpočinout hostující Šimek.

34:21
    Ivo Procházka ve velké šanci minul, domácí mladík se ocitl úplně sám před brankářem, jehož se snažil pokořit střelou nad lapačku. Ovšem mířil nepřesně, vůbec netrefil branku.

29:56
    Za sekání si jde odpočinout Bednarik, síly na ledě se vyrovnají.

29:13
    Kurka v tísni poslal puk za mantinel a dostává trest za zdržování hry, hosté se budou chvílí bránit ve třech!

27:37
    Bičiště nedovoleně zastavil unikajícího Psotu a půjde si na dvě minuty odpočinout. Modrobílí si zahrají přesilovku ve čtyřech proti třem.

26:29
    Teuner a Slivka dostávají dvě minuty, bude se pokračovat ve čtyřech.

20:53
    Chalupa zahákoval protihráče a půjde si na dvě minuty odpočinout, přesilovka pro Liberec.

19:54
    Opět v akci David Knap, jenž mohl pár vteřin před koncem úvodního dějství navýšit liberecké vedení. Pohodlně proklouzl nepříliš zformovanou obranou soupeře, ale z bezprostřední blízkosti narazil jen na Sejpala.

16:08
    Liberec málem navýšil své vedení při vlastním oslabení! Psota přebruslil hostující zadáky a přihrávkou z pravé strany nalezl před brankou operujícího Dlouhého, ten sice předvedl pohlednou kličku, ovšem finální zakončení namířil mimo.

15:25
    Boleslavská aktivita bude umocněna přesilovou hrou, Jandejsek pyká za držení.

14:41
    Hosté ale mohli skórovat, Bičiště vykouzlil zpoza branky přesný pas do mezikruží, odkud pálil Teubner. Jeho úspěchaný pokus však zasáhl pouze brankáře.

10:04
    Pálek vyhodil kotouč za mantinel a dostává menší trest za zdržování hry - početní převaha pro Bruslařský klub.

6:02
    Slibná příležitost hostujícího týmu vyrovnávací brankou nekončí, Marek se i přes dvojici bránících protivníků dostal k zakončení ze slibné pozice, ale Blažek předvedl efektivní zákrok.

2:03
    Severočeši si zahrají přesilovku, proti pravidlům se provinil jeden z hostujících hokejistů.

1:50
    Liberec právě vstřelil branku!

Bílí Tygři se velice brzy dostávají do vedení. Boleslavští nedokázali odpálit puk z vlastní třetiny, Jandejsek posunul kotouč na volného FILIPA PYROCHTU, jenž z mezikruží trefil přesně do horního růžku. Asistence: Pavel Simandl - 1:0.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 2. Pyrochta (Simandl) - 55. Marek (Hloušek), 62. Štěpánek (Marek)

Bílí Tygři Liberec: Blažek (Krejčí) - Mrázek, Jandejsek, Bednarik, Erlebach, Pyrochta, Slavík, Pálek - Klíma, Knap, Dlouhý, Psota, Shpakov, Kouba, Slivka, Langhammer, Žďárský, Urban, Simandl, Procházka.

BK Mladá Boleslav: Sejpal (Novák) - Buďin, Zet, Chalupa, Valentík, Kurka, Teuner, Bartoš - Teubner, Marek, Podsedníček, Rovný, Hloušek, Ficek, Bičiště, Štěpánek, Šimek, Protivný.

Rozhodčí: Třasák - Kajínek, Podrazil.