Kladno – Motor ČB 2:1 (po pr.) | Sparta – Vítkovice 9:4 (kon.) | Ústí n/L – Olomouc 2:7 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 0:6 (kon.) | Opava – Chomutov 2:5 (kon.) | Slavia – Zlín 7:4 (kon.)
Znojmo – Třinec 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 3:2 (po pr.) | Havířov – Pardubice 3:6 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 6:3 (kon.)

Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí rozhodují o svém vítězství zhruba v polovině prodloužení! Vše ukončil JAN DALECKÝ. Bez asistence.

60:01

60:00

56:58
    Je vyrovnáno! Tři minuty před koncem se prosadil VÁCLAV KOLAŘÍK. Asistence: Lukáš Kužel.

52:22
    Další vyloučení na obou stranách. Za hrubost si půjdou odpočinout Tomáš Knotek a Aleš Ježek.

47:29
    Mountfield právě vstřelil branku!
    V čase 47:29 se hosté dostávají do vedení! Branku vstřelil TOMÁŠ ROUSEK. Asistence: Miloslav Jáchym.