Kometa Brno – Olomouc 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Slavia 4:2 (kon.) | Vsetín – Motor ČB 3:2 (po s.n.)
Plzeň – Pardubice 4:2 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 3:6 (kon.) | Jihlava – Písek 2:3 (kon.)
Chomutov – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 2:5 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hosté okamžitě odskakují zpět na rozdíl tří branek. Přesilovku využívá LUKÁŠ VRÁNA. Asistence: Kubáč.

48:23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Druhá, ještě větší minela brankáře Feča a není divu, že se nyní mezi tři tyče staví jeho kolega Rauscher. KAREL BIČIŠTĚ vyhazoval z vlastního pásma, Fečo nedával pozor a studoval strukturu boleslavského ledu. Z jeho letargie ho probudila až radost domácích hokejistů.

47:17
    Lukáš Chalupa (MBL) si jde sednout na trestnou lavici (2 minuty) - podražení.

45:33
    Nedovolenéo bránění znamená 2 minuty pro Filipa Winklera (KVA).

40:01

40:00

36:38
    Christian Vilhelm (KVA) držel soupeři hůl a odsedí si tak dvouminutový trest.

35:56
    DAVID TROŠKA bleskově využívá početní výhodu. Asistence: Ondřej Kubáč.

34:43
    Vyloučen Libor Bartoš (MBL).

34:02
    A Vary se prosazují ve vlastním oslabení. Filip Winkler ujel po pravé straně a vystřelil. Sejpal vyrazil puk pravým betonem přímo do jízdy LUKÁŠI VRÁNOVI, který zvyšuje na 1:3. Sejpalovi nepomohl ani dračí skok do odkryté části brány. Asistence: Winkler.

32:06
    Jakub Svoboda (KVA) si nějakou tu chvilku posedí v izolaci za úder do oblasti hlavy a krku (2 minuty + 10 minut osobní trest).

31:25
    Jan Priškin (KVA) inkasuje dvouminutový trest a na okamžik tak vyrovnává počet hráčů na ledě.

29:50
    Zdeněk Borovec (MBL) si na 2 minuty odpočine od hokeje - napadení.

26:54
    Netrvalo dlouho, a přesilovku proměňuje LUKÁŠ VRÁNA. Asistence: Priškin.

26:22
    Valentík (MBL) stráví 2 minuty na trestné lavici.

23:26
    Tak tohle si David Fečo za klobouk rozhodně nedá. JAKUB TEUBNER neměl komu nahrát a tak svůj pobyt v útočném pásmu zakončil střelou "nazdařbůh", která měla spíše parametry nahození, nežli střely. I tak skončila za zády zkoprnělého Feča, kterému asi bude dlouho trvat, než pochopí, co se vlastně stalo.

20:01

Výkon ani jednoho z mužstev zatím oko diváka nenadchl - snad to bude v dalších dvou třetinách lepší. Karlovy Vary byly doposud důraznější a tak zaslouženě vedou.

20:00

19:30
    Valentík se při snaze zabránit soupeři v zakončení ocitl ve vodorovné pozici, po chvíli se z ledu zvedá.

19:30
    Svobodovi se podařilo objet bránícího Chalupu s Valentíkem, dokonce i zakončil, avšak vzhledem k ostrému úhlu, do kterého byl vyhnán, neměl nárok na gól.

18:59
    Buly po Sejpalově pravici.

17:50
    No a opět. Winkler zcela bez problémů přejel útočnou modrou. Obrana hokejistů v bílém registruje soupeře až ve vlastní třetině.

17:12
    Fečo se musí mít na pozoru. Boleslavský atak končí v jeho lapačce.

16:54
    Chumel u mantinelu; rozhodčí ztratil černou pryž z dohledu a tak se bude vhazovat ve střední třetině.

16:11
    Od Mladé Boleslavi to je zatím taková "plácaná". Zisk touše je jí k ničemu, když ho nedokáže správně přihrát. Navíc se jí nedaří bránit střední pásmo.

15:06
    Kapitán Winkler se s tím nepáral a ihned po vhazování vyslal na Sejpala tvrdou bombu - mimo.

14:32
    Na tohle Sejpal nemohl dosáhnout. MIROSLAV JIRUŠEK se trefuje zblízka nad brankářovu "dřevěnou" nohu, tedy pod vyrážečku. Asistence: Bečka.

13:33
    Stále hodně, hodně nepřesných přihrávek můžeme registrovat tento páteční podvečer. Procentuální úspěšnost v přihrávkách je, odhaduji, u Boleslavi někde kolem deseti procent.

12:02
    Valentíkovu střelu vyráží Fečo betonem.

11:14

11:04
    Nepřesné kombinace Varů ani nemohou vést k obsazení soupeřova pásma.

10:08
    Marek se vydal po pravé straně na odvážný výlet, který skončil až před Fečem.

9:14
    Jakub Teubner (MBL) inkasuje dvouminutový trest za krosček a jako navíc bonus v podobě desetiminutového osobního trestu. Sto dvacet sekund za něj odsedí jeho takřka jmenovec Teuner.

8:21
    Ve středním pásmu zatím jasně dominují Karlovy Vary. Je to způsobeno jednak jakousi neochotou domácích, kteří se po zisku kotouče pomalu nabízejí do prostoru, druhak nekonstruktivní rozehrávkou obránců, kteří se často snaží najít své spoluhráče, a to ačkoli jsou obsazení.

7:48
    Ale ale, hodně nepřesný pas od domácího beka nezastihl útočníka v bílém v příhodné pozici.

7:22
    Hosté si svou aktivní hrou zajišťují dnes již několikáté vhazování v Sejpalově blízkosti.

6:50
    Vhazování ve středním pásmu.

6:28
    ...Jako bych to neříkal - Vary se po zisku puku před vlastní bránou ženou do protiútoku.

6:10
    Mám takový dojem, že Fečo v zápase ještě nezasahoval. Boleslavské akce končí povětšinou v prostoru mezi kruhy, který Černo-zelení dobře hlídají.

5:28
    Dalekonosné nahození Karlovarských schoval Sejpal v rukavici.

4:58
    Důrazný Vrána na chvíli vybojoval puk v boleslavském pásmu, záhy o něj zase přišel.

4:35
    Priškin zkoušel dlouhým křižným pasem nalézt Vránu, akce končí zakázaným uvolněním.

3:41
    Sejpal před dotírajícím Čápkem raději ukryl kotouč pod lapačkou.

3:05
    Marek zkusil přihrávat zpoza brány, jeho vtipnou myšlenku zachytil soupeř.

2:14
    Hraje se v boleslavském rohu kluziště. Po delší době se hra přelévá směrem vpřed.

1:32
    Ve hře je zatím hodně nepřesností a dříve, než útočníci stačí s pukem něco udělat, mají po svém boku bránícího protivníka.

1:06
    Vary získaly kotouč za vlastní bránou a mohou postupovat vpřed.

0:48
    Boj o střední pásmo zatím nedostává ani jedno z mužstev na dostřel branky.

00:01

BK Mladá Boleslav: Sejpal - Budín, Zet, Chalupa, Valentík, Kurka, Teuner, Bartoš - Šír, Teubner, Marek, Podsedníček, Rovný, Hloušek, Ficek, Borovec, Bičiště, Štěpánek, Šimek

HC Energie Karlovy Vary: Fečo - Priškin, Vilhelm, Čoudek, Novák, Sturma, Troška - Svoboda, Winkler, Bečka, Čápek, Gorčík, Csamango, Jirušek, Ziegler, Vrána, Kubáč

Rozhodčí: Nečas - Žemlička, Žídek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

David Bohata

Branky a nahrávky: 24. Teubner, 49. Bišičtě - 15. Jirušek (Bečka), 27. Vrána (Priškin), 35. Vrána (Winkler), 36. Troška (Kubáč), 49. Vrána (Kubáč)

Rozhodčí: Nečas - Žemlička, Žídek