Slovácko – Bohemians 1905 1:3 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Plzeň – Hr. Králové 2:1 (kon.)
FK Příbram
0:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 26.02.2011, 16:00 • Adidas Aréna • Gambrinus liga

Dnešní zápas byl v 1.poločase poměrně nudný. Ve 2.poločase začaly oba týmy hrát, ale ani jeden nebyl schopen vstřelit branku. Mladá Boleslav a FK Příbram si připisují do tabulky po bodu. Loučím se s vámi a přeju zbytek hezkého večera. (17:51:58)

90
    Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

90
    Odchází domácí T.Pilík a přichází P.Ricka

89
    Poslední miinuty jsou velmi napínavé, ale ani jeden z týmu buď není schopen trefitt branku nebo narazí na skvěle dnes chytající brankáře.

86
    Obrovská šance! Skvělé po levé straně pronikl M.Štochl a našel na vápně osamoceného T.Wágnera, ale ten trestuhodně netrefil branku.

84
    Druhou žlutou kartu v týmu hostí vidí L.Opiela.

83
    Mladá Boleslav se čim dál tim víc tlačí dopředu a snaží si vytvářet šance, naopak Příbram je zalezlá na své polovině a čeká na nějaký rychlý gólový brejk.

80
    Velká šance hostů! Procházka se skvěle otočil ve vápně, ale jeho střela letěla pouze kolem síťě.

79
    Střídá i Příbram. Přichází T.Wágner a odchází D.Huňa

78
    Odchází J.Chramosta a přichází J.Řezníček

75
    Dodávám odešel I.Táborský a místo něj přišel E. Dimoutsos.

75
    Útočný hráč hostů za útočného hráče hostů. Mladá Boleslav pomýšlí na vítězství.

74
    Po faulu u vápna dostává žlutou kartu D.Tarczal

73
    A další velká šance po rohu hlavičkoval M.Klesa a M.Miller znovu vyráží.

72
    Po skvělé přihrávce J.Divíška šel z levé strany sám na bránu M.Štochl, ale toho vychytal dnes skvělý M.Miller.

71
    Klesa mohl mohl nacentrovatat míč do vápna ovšem tam mu nikdo nenabíhal a míč ztratil.

70
    Odchází dnes poměrně aktivní Z.Koukal a nahrazuje ho J.Divíšek.

69
    Ale Mladá Boleslav ho nevyužívá.

68
    Po zblokovaném centru A.Mendyho je tu roh pro hosty.

65
    Hra je teď velmi rozkouskovaná.

61
    Hostující tým dostává velkou příležitost z přímého kopu.

60
    Hráči domácího týmu si nevytváří v 2.poločase mnoho šancí i díky velké nepřestnosti, kterou teď předvedl D.Tarczal

56
    První kartu vidí i hráč hostů V.Kalina

55
    Po skvělé inviduální akci našel Z.Koukal nehlídanáho M.Klesu, ale ten branku nedal.

51
    Rohový kop pro Mladou Boleslav ovšem chytá v klidu A.Hruška.

51
    Za zbytečný faul vidí žlutý katonek domácí hráč M.Plašil

48
    Velkou šanci M.Kuliče stihl včas zažehnat J.Štochl odkopem na půlku.

46
    Do druhého poločasu jdou oba týmu bez střídání.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:02

První poločas ukázal, že Mladá Boleslav nezapomněla skvělou kombinační hru z podzimní části a přehrává Příbram. Oba týmy zatim nevstřelili branku, která by určitě tento duel zatraktivněla. Uvidíme 2.poločas.

A rozhodčí ukončuje 1.poločas.

45
    Skvělou střelu teď vyslal Opiela a A.Hruška reflexivně vyráží na roh. Krásná střela!

44
    Oba týmy už v poklidu dohrávají poločas a neženou se do žádných útočných akcí.

40
    Štěstí zkusil R.Šírl ovšem přestřelil domácí branku.

39
    Dnes poměrně aktivní Z.Koukal zkusil další střelu, ale ta byla ztečováná a chycena M.Millerem.

36
    Dobrá střela Opieli problémy A.Hruškovi problémy nenadělala.

34
    Z rohového kopu si ovšem FK Příbram příležitost na vstřelení branky nevytvořila.

33
    Kopl ho velmi dobře a golman M.Miller musel vyrazit na rohovvý kop.

33
    Velká příležitost pro domácí v poddání přímého kopu, který zahrává Z.Koukal.

32
    I když má Mladá Boleslav více ze hry, šance si nevytváří, a domácí tým čeká na chyby hostů nebo rychlé brejky. Zatím divácky nepohledný fotbal.

27
    Po centru hlavičkoval zády k bráně J.Chramosta ovšem domácí brankář A.Hruška bez problému chytá.

21
    J.Chramosta ve velké šanci tváří tvář A.Hruškovi ovšem nedává.

20
    T.Pilík to zkusil z vápna ovšem znovu přestřelil jako jeho předchůdci.

16
    Ovšem trefil pouze zeď.

16
    A je tu příležitost pro hosty. Přímý kop 5 metrů za vápnem bude kopat R.Šírl.

15
    Žlutou kartu dostává domácí hráč S.Nohýnek za zbytečný faul na polovině Mladé Boleslavi.

14
    Roh pro domácí.

12
    Dvojtá gólovka! Nejdříve pálil T.Pilík pouze do nohou obránce A.Rolka a vzápětí přestřelil z následné dorážky Z.Koukal.

9
    Mladá Boleslav sice drží míč, ale není schopná si vytvořit střeleckou příležitost.

5
    Mladá Boleslav vstřelila branku ovšem I.Táborskému byl odmáván ofsajd.

2
    Rychlý brejk domácího týmu ovšem M.Klesa pouze přestřelil bránu.

1
    Střela A.Rolka končí za bránou. Byla tečována a Mladá Boleslav si rohový kop z opakuje.