Olomouc – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Jihlava – K. Vary 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 5:2 (kon.)
Motor ČB – Opava 5:1 (kon.) | Zlín – Sparta 2:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 2:5 (kon.)
Třinec – Slavia 6:7 (kon.) | Vítkovice – Znojmo 8:1 (kon.)
Piráti Chomutov
2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 26.02.2011, 13:00 • ČEZ Stadion Chomutov. • DHL Extraliga juniorů

58:46
    Vyloučení hostujícího týmu, za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest jde odpykat Martin Baránek.

57:42
    Vyloučení domácího hráče. Na dvě minuty vyloučen Tomáš Bartejs, za sekání.

57:42
    Lvi právě vstřelili branku!
    Do prázdné brány se ze své obranné třetiny trefuje Jakub Pořický a rozhoduje o osudu utkání. Bez asistence.

Ve stejnou chvíli začíná hrát Chomutov Power-play!

56:37
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Martin Baranek, za vysokou hůl.

52:32
    Domácí hráč Roman Chlouba mohl snížit na rozdíl jediného gólu. Přímo z trestné lavice se sám vydal na brankáře, ale s bekhendovou kličkou neuspěl.

50:49
    Vyloučení domácího hráče. Na dvě minuty vyloučen Karol Korim, za hákování. Ústí nad Labem má přesilovou hru 4 na 3.

50:32
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty Vojtěch Hošek - držení protihráče.

50:27
    Vyloučení domácího hráče. Na dvě minuty Roman Chlouba - hákování.

48:40
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Domácí přeci jen snižují stav zápasu. Do černého se trefuje Karol korim a sekundoval mu Karol Csányi. Stav zápasu je 2:4, pro hosty.

47:44
    Vyloučení na obou stranách. Za domácí Filip Hanták - držení protihráče. Za hosty Vladimír Brož - vysoká hůl.

39:58
    David Merta si připisuje svůj druhý gól v zápase a navyšuje vedení Ústeckých lvů na tři góly. Asistence: Vojtěch Hošek.

37:12
    Domácí Jan Rutta měl tu smůlu, že nastřelil vnější tyč hostující brány!

36:08
    Vyloučení hostujícího hráče. Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Hříbal, za podražení protihráče.

27:46
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty vyloučen Ondřej Hříbal, za držení protihráče.

22:57
    Vyloučení na obou stranách. Na dvě minuty vyloučen domácí Tomáš Bartejs - držení hole. Na dvě minuty vyloučen hostující Tomáš Vávra - hrubost. Hraje se 4 na 4.

19:15
    Domácí se nepoučili. Školáckou chybu předvedl domácí Lukáš Matoušek v bráně, když nechytil pomalí puk, který skončil za jeho zády. Autor branky je Ondřej Holomek a přihrával mu David Merta.

14:33
    A Ústí nad Labem jde opět do vedení. Po využití nabídnuté výhody a skrumáži před bránou se trefil Vlatimír Brož. Asistence: Tomáš Vávra.

14:16
    Domácí Richard Pinka na dvě minuty, za krosček.

13:40
    Ústí teď ukázalo, že umí hrát také hokej. Hosté nastřelili břevno domácí brány!

11:30
    Další dvě obrovské šance domácího týmu. Nejprve Josef Ptáčník těsně minul a poté Roman Chlouba trefil brankáře.

09:36
    A je vyrovnáno! S pomocí tyče hostující brány, se do listiny střelců zapisuje Roman Chlouba. Asistence: Jakub Hofmeister a Josef Ptáčník.

07:30
    Známé pravidlo pratí i dnes. Po šanci Chomutova se do přečíslení dostali hráči Ústí nad Labem, kteří svojí šanci využili. Autor branky je Vojtěch Hošek a asistoval mu David Merta.

04:07
    Ta netrvala dlouho. Za hákování si jde odpočinout Radek Hrabák. Hraje se 4 na 4.

03:45
    Vyloučení hostujícího hráče. Na dvě minuty si jde odpočinout Viliam Daraš, za podražení. První přesilovka pro domácí mužstvo.

03:45
    První velká šance v zápase. Po přihrávce se do vyložené šance dostal Filip Hanták. Brankář hostů následně puk vyrazil ranenem.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 10. Chlouba (Hofmeister, Ptáčník), 49. Korim (Csanyi) - 8. Hošek (Merta), 15. Brož (Vávra), 20. Holomek (Merta), 40. Metra (Hošek), 58. Pořícký

Piráti Chomutov: Motoušek - Kolář, Tverďak, Žižka, Pinka, Mála, Chlouba, Csányi, Hofmeister, Hanták, Kolčava, Rutta, Korim, Bartejs, Hrabák, Lehnert, Pesjak, Ptáčník.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Bursa - Formánek, Beránek, Drahorád, Procházka, Krupička, Hříbal, Daraš, Kuchynka, Hošek, Vávra, Merta, Holomek, Ságer, Pořický, Hanzl, Brož, Harkabus, Racek.