Plzeň – Liberec 2:4 (kon.)
HC Slavia Praha
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 01.03.2011, 18:10 • O2 arena, Praha • Generali play off Tipsport extraligy

35:40
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Tomica také podrazil soupeře a usedá na 2 minuty na trestnou lavici.

34:02
    Lukáš Pech si jde odpočinout za podražení na lavici hříšníků.

26:30
    Vyloučení na obou stranách: Krenželok a Dobroň si jdou odpočinout za hru vysokou holí.

21:37
    Bude se vylučovat, na trestnou lavici míří Gřegořek za sekání.

15:45
    Marek Tomica je vyloučen za hru vysokou holí. Trenér Růžička se hodně zlobí.

12:34
    Tentokrát už se vylučovat bude, Zaťovič trefil Třetinu holí do obličeje a míří na trestnou lavici. V Třetinově tváři je navíc krev, Zaťovič tak dostává 2+2 minuty.

Václav Baumann

Branky a nahrávky: 27. Žižka (Sklenář), 38. Žižka (Sklenář, Jelínek), 57. Krenželok - 59. Skuhravý

HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kaldec, Hertl, Roth, Vašíček, Krejčík, Kolařík - Micka, Jelínek, Sklenář - Svoboda, Třetina, Tomica - Krenželok, Endál, Vondrka - Pospíšil, Jaškin, Poletín - Čermák
    HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Čutta, Nosek, Gřegořek, Dobroň, Rohan, Sloboda, Prošek, Trefný - Kumstát, Skuhravý, Košťál, Sailer, Pech, Zaťovič, Dej, Melenovský, Skladaný, Zucker, Klíma, Rohan

Rozhodčí: Šindler, Šír - Gebauer, Lederer