Vlašim – Plzeň 1:3 (kon.) | Ústí n/L – Letohrad 2:3 (po s.s.) | Most – Hr. Králové 4:3 (po s.s.)
Pardubice – Dobřany 3:1 (kon.) | Kert Park Praha – Třinec 3:2 (kon.) | Kladno – Karviná 3:0 (kon.)
HBT Vlašim
1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
HBC Plzeň
Sobota 05.03.2011, 11:00CROSSDOCK Extraliga

Loučím se s vámi z hokejbalového hřiště a za hodinu a půl se na vás těším při sledování online přenosu z vlašimského fotbalu. Domácí Graffin Vlašim dnes hostí Žižkov a zápas startuje ve 14:30. Zatím na shledanou. (13:04:12)

45:00

44:17
    A zápas dnes nedohraje Vágner, který je vyloučen za hákování.

44:25
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Únik přes celé hřiště zakončuje gólem do prázdné branky ADAM ROUŠAL. Bez asistence.

44:07
    Domácí hrají bez brankáře...

44:00
    Do konce zápasu zbývá jedna minuta.

43:52
    Ouuu.... nepříjemný zásah míčkem nyní inkasoval od valstního spoluhráče Dedek přímo do nejcitlivějších míst.

43:17
    A opět se hra přesunula před branku Vlašmi, Nyní sledujeme snahu Vlašimi o vyrovnání a hosté se snaží výsledek ubránit.

42:30
    Domácí si berou oddechový čas.

42:30
    Hraje se před brankou Vlašimi a do konce zápasu zbývají dvě minuty a třicet vteřin.

40:29
    Hosté jsou v plném počtu a v ten samí čas utrpěl zranění i sudí, který dostal zásah míčkem, ale s bolestnou grimasou i nadále pokračuje ve výkonu své práce.

39:18
    Hosté se nyní dostali k míčku a osvobozují se.

38:54
    Skrumáž před brankou Plzně nakonec přerušuje hvizd sudího.

38:29
    Za sekání se jde posadit hostující Roušal.

37:35
    A další šance Vlašimi a i tentokrát vynikající zákrok brankáře Semery.

37:26
    Čičatka nyní vypálil tvrdě z úhlu, ovšem Františka Ptáčka ze včerejšího hokejového zápasu Českých Budějovic s Vítkovicemi nenapodobil a hostující brankář vytáhl dobrý zákrok.

37:03
    Hosté jsou i díky přesilovým hrám ve třetí třetině aktivnější i co se týče počtu střel.

35:58
    V přečíslení šli hosté na domácí bránu, ale Straka pozorný.

35:42
    Zkrácenou přesilovou hru Vlašim nezužitkovala a ani se nevytvořila větší šanci a hosté jsou v plném počtu.

34:28

Jiří Paýr

Branky a nahrávky: 5. Střeska (Horák, Nýdl) - 25. Kadaně (Vágner), 35. Kejř (Kadaně), 45. Roušal

HBT Vlašim: Straka (Mikl) - Čičatka M., Nýdl, Špale, Střeska, Blažek, Kieler, Tyburec, Fris, Šindelář, Bartejs, Dedek, Burda, Sosnovec, Vrábel, Horák, Čičatka V.
    HBC Plzeň: Semera (Větrovský) - Kadaně, Bezděk, Klavír, Slanec, Edl, Beránek, Kejř, Vágner, Roušal, Průcha, Benedikt, Chowaniec, Kejř, Arnet, Krásný

Rozhodčí: Koskuba, Florián.