Havlíčkův Brod – Kladno 1:5 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 1:7 (kon.) | Havířov – Olomouc 1:7 (kon.)
Kometa Brno – Chomutov 2:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 2:5 (kon.) | Liberec – K. Vary 5:4 (po pr.)
Sparta – Slavia 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Opava 4:2 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (kon.)
HC Sparta Praha
7:1 (2:1, 3:0, 2:0)
HC Slavia Praha
Sobota 05.03.2011, 16:15DHL Extraliga juniorů

57:15
    Slavia si zahraje přesilovku, Švaříček zahákoval Hellara.

51:11
    Domácí Antončík vyloučen za sekání.

47:59
    Vyloučen hostující Žejdl za sekání. Domácí si zahrají půl minuty v pěti proti třem.

46:26
    Vyloučen Klhůfek (SLA) na 2 minuty za sekání a na 5 do konce utkání za hrubost. Ze Sparty vyloučen na 5 minut plus do konce utkání Kolář za hrubost.

38:10
    Barák (SLA) vyloučen za krosček.

34:48
    Za vražení na hrazení si dvě minuty odsedí domácí Eis.

30:06
    Domácí Forman vyloučen za hákování.

21:50
    Rozhodčí počítají tresty. Trest na 5 minut plus osobní trest do konce utkání dostali hostující Hertl a Palščák za hrubost. Za domácí to jsou Žovinec, Kniazev a Sobotka za hrubost. Hostující Warneke obdržel trest ve hře za rány pěstí.

17:18
    Žejdl (SLA) potrestán osobním desetiminutovým trestem za nesportovní chování.

16:28
    Slavia jde do tří, za podražení vyloučen Růžička.

15:35
    Síly na ledě se vyrovnaly, za podražení vyloučen Klhůfek.

15:20
    Další přesilová hra Slavie. Za vystřelení puku mimo hřistě vyloučen Kolář.

12:57
    Žovinec (SPA) vyloučen na 2 minuty za podražení.

Tereza Velikovská

Branky a nahrávky: 13. Eis (Kniazev), 18. Rubeš (Sobotka), 33. Forman (Tůma), 39. Veselý (Rubeš), 40. Forman (Kučera, Antončík), 43. Přibyl (Kolář, Forman), 50. Drvota (Eis, Přibyl) - 13. Mavrojanidis (Žejdl, Hellar)

HC Sparta Praha: Sedláček (Kocián) - Sobotka, Švaříček, Veselý, Kolář, Drvota, Žovinec, Kniazev, Forman, Přibyl, Kučera, Antončík, Tůma, Rubeš, Eis, Pacovský, Sovík, Dvořák.
    HC Slavia Praha: Dlouhý (Meravý) - Příhoda, Hrouda, Müller, Hertl, Jeník, Hellar, Růžička, Okuliar, Suchánek, Kejdana, Barák, Mavrojanidis, Warneke, Palaščák, Koubek, Wsolek, Semrád, Žejdl, Vogel, Klhůfek.

Rozhodčí: Würtherle - Komárek, Krátký.