Neděle 06.03.2011, 13:30WTA Kuala Lumpur (tvrdý povrch)

0:0
    Od přestávky na ošetření byla Dokičová přeci jen přesnější než Šafářová, dělala méně chyb a díky tomu patřil závěr rozhodujícího setu jí. Australanka si v druhé půlce sady dokázala především udržet - narozdíl od soupeřky - své podání a to o jejím malajském triumfu rozhodlo. Pro dnešek se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle při sledování bohatého programu, který dnes web onlajny.cz nabízí. (16:24:08)

6:4
    Třetí set skončil.

6:4
    Míček z rakety Šafářové končí až za základní čárou a utkání tak končí vítězstvím Jeleny Dokičové.

5:4
    Přesný křižný úder Dokičové - mečnol.

5:4
    Ale teď trefila jen síť - shoda.

5:4
    Dokičová vítězně zaťala pěsti. Zahrála míček přesně po lajně a má další mečbol.

5:4
    Šafářová teď předvedla pěkný útok - shoda.

5:4
    Těsný out Šafářové a Dokičová má mečbol.

5:4
    Teď to udělala Šafářová výborně. Rozpohybovala soupeřku a pak se trefila do volné strany kurtu - 30:30.

5:4
    30:15.

5:4
    Ouuuu... Dokočová už byla úplně mimo kurt, ale Šafářová místo jasného fifteenu míček zahrála jen do sítě.

5:4
    Dokičová češku opět brejkla, vede 5:4 a bude podávat na vítězství v turnaji.

4:4
    Při podání Šafářové je stav zatím 15:30.

4:4
    Dokičová své podání nakonec uhrála a srovnává.

3:3
    Hezký úder Šafářové, na který Dokičová nedosáhla - 30:0.

3:3
    Dokičová do outu.

3:3
    Po delší době jedna z hráček udržela své podání. Šafářová opět netrefila kurt a je tedy vyrovnáno.