Opava – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Chomutov – Olomouc 2:3 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 4:3 (po s.n.)

59:54
    Domácí se snaží střílet. Hosté zahráli na zakázané uvolnění.

59:29
    Domácí si berou oddechový čas.

59:03
    Pro domácí se čas na vyrovnání rychle krátí. Domácí trenér stahjuje svého brankáře a domácí hrají power-play.

58:20
    Hraje se před domácí bránou. V celém přůběhu třetí třetiny se prakticky na ledě nic výjímečného nestalo. Domácí měli dvě-tři šance, ve kterých se mohli dostat na úroveń hostujícího týmu, a tedy vyrovnat. Hosté si podstivě svůj pracně vypracovaný náskok hlídají, což dokazuje i jejich brankář - Hynek Kůdela, který předvedl několik vyjímečných zákroků.

52:36

50:36
    Vyloučení hostů. Na dvě minuty si jde odpočinout Radim Haas, za sekání.

50:28

48:28
    Vyloučení Chomutova. Na dvě minuty vyloučen Filip Hanták, za hrubost.

Omlouváme se za technické potíže, způsobené výpadkem internetového připojení.

41:31
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Domácí na začátku třetí třetiny rychle snižují. Autor gólu je Radek Hrabák ... Bez asistence.

40:01

40:00

38:30
    Stále se domácí nedostali k moci.

37:52
    Vhazuje se před domácím Lukášem Matouškem. Hosté jsou teď evidentně na koni a vše jim vychází, až na góly.

36:32

36:11
    Hosté mohli jít do trháku, ale Matěj Málek nezakončil svoji střelu přesněji. Domácí obránci si mohli připadat, jako kůly v plotě.

35:40
    Hosté se zatím nedostali ani za modrou čáru.

34:32
    Vyloučení domácího hráče. Tomáš Bartejs je vyloučen na dvě minuty, za vysokou hůl.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 22. Chlouba (Rutta), 33. Voznica, 42. Hrabák - 16. Mareček (Heža), 29. Zachar (Vaněk)

Piráti Chomutov: Matoušek - Kolář, Novák, Žižka, Pinka, Mála, Chlouba, Csanyi, Mužík, Heindl, Kučera, Hanták, Kolčava, Rutta, Korim, Bartejs, Hrabák, Pesjak, Ptáčník, Kůs.
    HC Olomouc: Kůdela - Ustrnul, Schejbal, Haas, Brandýs, Málek, Vaněk, Kvapil, Jergl, Voznica, Kreisel, Zachar, Králík, Mareček, Pozděna, Axman, Lehečka, Machala, Rác, Heža, Sedlář.

Rozhodčí: Grech - Šerí, Šulo.