Kometa Brno – Kladno 6:1 (kon.) | Olomouc – Motor ČB 2:1 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 3:6 (kon.)
Pardubice – Opava 6:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 10.03.2011, 17:30 • ZS Ivana Hlinky • Generali play off Tipsport extraligy

58:58
    Kubinčák vyloučen na 2 minuty za sekání.

58:19
    Trávníček se vrhal na prázdnou branku a je hákován. Růžička dostal 2 minuty za držení hole.

57:30
    Hosté v šesti.

37:05
    Jenáček ještě komplikuje domácím situaci, když se v útoku dopustil podražení.

52:31
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Dvojnásobnou početní výhodu využívá bombou od modré pod víko RICHARD JAREŠ. Asistence: František Lukeš, Martin Jenáček.

51:52
    A početní výhoda domácích se znásobí. Krajíček podrazil Kracíka a dostává 2 minuty. 41 sekund 5 na 3.

50:34
    Litvínov z ojedinělého útoku vytěžil přesilovku. Richter dostává 2 minuty za držení.

48:45
    Bonk tečuje Zíbovo nahození těsně mimo branku a domácí vyhazují!

47:30
    Jareš vyloučen na 2 minuty za hákování.

43:57
    Jareš faulován před brankou Třince a hosté se budou muset bránit. Richter jde na 2 minuty za napadení.

41:35
    Kracík našel perfektní zadovkou Jánského a ten z první minul vzdálenější tyč o centimetry.

39:45
    Třinec právě vstřelil branku!
    Po rychlém přejezdu modré čáry napřáhl MARTIN RŮŽIČKA a trefil se přesně nad Volkeho rameno. Domácí brankář nemohl puk vidět natož pak chytit. Asistence:David Květoň, Lukáš Krajíček.

39:13
    Lukeš se při pokusu o střelu napřáhl až příliš a dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

36:50
    Jareš srovnává počet hráčů na ledě.Dostává 2 minuty za držení Varadi.

36:12
    Další puk od obránce na tribunu a tentokrát bude pykat Hudec.

35:09
    Další velká šance domácích. Bojerova zadovka z poza branky prošla před Hamerlíka a ten tentokráte perfektně lapil.

34:40
    JURAJ MAJDAN se prodral do brankoviště jako tank a spolu s Hamerlíkem dostal za čáru i kotouč. Asistence: Radim Skuhrovec.

34:40
    Po Majdanově úniku se zkoumá video!

32:11
    Kubát odpálil kotouč mimo hřiště a dostává 2 minuty.

31:59
    Po rychlém přečíslení se z pravého kruhu tvrdou střelou prosazuje PETER JÁNSKÝ. Asistence: Martin Jenáček.

28:55
    Puk se teď několikrát odrazil a z cesty do prázdné braky jej odpálil Gerhát.

25:51
    Po sekeře na Kohna je na 2 minuty pykat Kracík.

21:15
    Kubinčák v dalším sólovém úniku a opět nedokázal zakončit.

20:17
    Růžička jde na 2 minuty za podražení.

19:57
    Kracík to s napadáním přehnal a jde na 2 minuty za podražení.

15:50
    Volke opět daleko z branky a tečovaný kotouč se otřel o boční síť.

14:13
    Lukešova střela z pozice falešného obránce se odrazila před brankou na hůl VIKTORA HÜBLA a ten v těžké pozici rozvlnil síť za Hamerlíkem. Asistence: František Lukeš.

14:06
    Za faul na Majdana vyloučen Polák.

09:50
    Kubinčák se dostal do zakončení od modré, ale přestřelil branku a z dalšího brejku ujel a na lapačku vystřelil Růžička.

09:39
    Polák ujel obraně Litvínova a od středu kluziště měl k dispozici sólový nájezd. Jeho klička minula tyče.

09:06
    Hudec jde znovu na trestnou lavici za vyhození puku mimo plochu.

07:48
    VOJTĚCH POLÁK předvedl perfektní forčeking a získal puk, který se Volke pokoušel rozehrát. Domácí brankář se již nestihl vrátit do své klece. Bez asistence.

06:45
    Hudec zatáhl za Majdana a ten se ochotně roztočil a položil na led. Přesilové hra pro Litvínov.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 15. Hübl (Lukeš), 32. Jánský (Jenáček), 35. Majdan (Skuhrovec), 53. Jareš (Lukeš, Jenáček) - 8. Polák, 40. Růžička (Květoň, Krajíček)

HC VERVA Litvínov: Volke (J. Hübl) – Kubát, Černošek, Jareš, Stříteský, Skuhrovec, Martinka - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš, Vopat, Trávníček - Jenáček, Heinisch, Jánský, Majdan, Kracík, Gerhát, Bojer.
    HC Oceláři Třinec: Hamerlík (Vojtek) - Richter, Hudec, Zíb, Lojek, Seman, Krajíček, Hrabal - Peterek, Bonk, Kohn, Koudelka, Zagrapan, Polanský, Polák, Růžička, Orsava, Varaďa, McGregor, Květoň, Hrňa

Rozhodčí: Fraňo, Hribík - Bláha, Kostka