Třinec – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Sparta B – Táborsko 1:1 (kon.) | Most – Vlašim 2:3 (kon.)
Zlín – Sokolov 4:0 (kon.)
FC Zlín
4:0 (3:0)
FK Baník Sokolov
Sobota 12.03.2011, 17:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

87
    Místo Kroupy si poslední minuty zahraje Petr Kurtin.

86
    Zlín právě vstřelil branku!
    Z levé strany se dostal míč k FILIPU NOVÁKOVI, který podobně jako při prvním gólu křížnou ranou z rohu malého vápna zvyšuje svým druhým gólem v zápase na 4:0.

77
    Poslední střídání Sokolova. Odstupujícího Podrázkého nahradí Mlika.

77
    Žlutou kartu nyní dostává domácí Malcharek.

74
    Střídání Zlína, odstupujícího Bačíka nahrazuje Jiří Dobeš.

66
    Hosté střídají. Místo Dittricha si zahraje Šilhan.

63
    Za faul ve středu hřiště dostává žlutou kartu Roman Dobeš.

46
    O poločase střídali i domácí. Pazderu nahrazuje Jakub Jugas.

46
    Střídání hostů. Po poločase skončil Šmerda a na hrací plochu nastupuje teď Blažek.

44
    Po pravé straně nyní uetkl Pazdera a přesným pasem našel na penaltě Kroupu, který ve skluzu bez přípravy napálil míč pouze do Zachardy.

24
    Bačík dostává žlutou kartu.

23
    JIŘÍ DOBEŠ penaltu střelou k pravé tyči bezpečně proměnil a domácí vedou již 3:0.

22
    Hostující Chupáč fauloval v pokutovém území Bačíka a je z toho penalta a žlutá karta!

17
    Po rohu Šmahaje se tvrdou hlavičkou prosazuje MARTIN BAČÍK. Hostující brankář si sice na balon sáhl, míč do sítě mu stejně ale prošel.

1
    Domácí se hned v úvodní minutě dostávají do vedení. Po dlouhém nákopu Malcharka se k míči dostal FILIP NOVÁK, na jehož střele z rohu malého vápna byl brankář Bertelman krátký - 1:0.