Hr. Králové – Dobřany 12:2 (kon.) | Kladno – Pardubice 8:0 (kon.) | Kert Park Praha – Vlašim 5:4 (po s.s.)
Karviná – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Třinec – Most 2:3 (po s.s.) | Letohrad – Plzeň 1:4 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
HBC Plzeň
Sobota 12.03.2011, 18:00 • Letohrad • CROSSDOCK Extraliga

Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Zároveň Vás zvu k zítřejšímu onlajnu, kdy v 10:00 hodin začne utkání mezi Letohradem a Dobřany. Ty dnes v Hradci Králové prohrály 12:2. (20:28:20)

Zápas skončil výhrou hostujícího týmu 1:4. Střely za třetí třetinu byly 7:6, celkově 26:28.

45:00

44:25
    Dvě minuty za hrubost a dvě minuty za sekání dostává letohradský Pavel Kormunda, dvě minuty za zdržování hry obdržel Adam Vágner.

44:25
    Půl minuty před koncem se strhává další šarvátka.

44:00
    Do konce zbývá minuta.

42:33
    Za podražení je vyloučen plzeňský Petr Chowaniec.

42:08
    Vypadá to na rozhodnutý zápas, Letohradští se přesto snaží zkorigovat výsledek.

39:20
    Minařík se vrací do hry.

37:30
    Adam Roušal střílel do odkryté pravé poloviny branky, pohotový Stárek se ale hbitě přemístil a svoji branku ubránil.

37:19
    Za faul na Michala Bezděka (vražení na hrazení) je vyloučen Ladislav Minařík. Plzeň bude hrát přesilovku.

37:01
    Zakázané uvolnění Letohradu.

36:38
    Informace - oba týmy se rozhodly, že se v polovině třetiny točit strany nebudou.

36:25
    Po střele M. Věcheta se mezi ním a plzeňským Beránkem strhla šarvátka. Rozhodčí vše řeší domluvou, bez trestů.

34:20
    Hra se přelévá ze strany na stranu, nejsou k vidění žádné větší šance.

32:01
    Plzeňští vyhazují na zakázané uvolnění.

30:34
    Hraje se dál.

30:34
    U plzeňské branky dostal zřejmě zásah do nohy jeden z plzeňských hráčů.

30:01

Po druhé třetiny je stav 1:4 pro Plzeň. Střely za druhou třetinu jsou 6:13. Třetí třetina by měla začít zhruba v 19:52.

Iva Janoušková

Branky a nahrávky: 9. Hruška (Kubíček, Věchet P.) - 4. Muchl (Arnet), 5. Roušal (Beránek, Kadaně), 23. Roušal (Beránek, Kejř O. ), 27. Průcha (Muchl)

SK Hokejbal Letohrad: Stárek (Novák) - Friml, Blecha, Kormunda "C", Lux, Věchet M., Kubíček, Rybka, Häusler, Hruška, Furik, Věchet P., Doleček, Minařík, Mlejnek, Večerník, Protzner, Halbrštát, Janďourek
    HBC Plzeň: Semera (Větrovský) - Kadaně "C", Bezděk, Beránek, Slanec, Chowaniec, Hofmeister, Kejř O., Vágner, Roušal, Průcha, Benedikt, Muchl, Kejř J., Arnet, Krásný

Rozhodčí: Prudík Michal, Černý Martin