Letohrad – Dobřany 0:3 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 4:1 (kon.) | Třinec – Ústí n/L 3:4 (po s.s.)
Kert Park Praha – Pardubice 4:1 (kon.) | Karviná – Most 1:2 (kon.) | Kladno – Vlašim 4:2 (kon.)

44:50
    Hoste si jdou sednout za krosček. 10 sekund do konce . Vhazovaní u branky Mostu.

44:30
    Domácí v plném počtu a mají na to necou minutu, aby si z utkání odvezli nějaké body.

44:12
    Oddechový čas pro hosty.

44:02
    Domácí v plném počtu a mají na to necelé dvě minuty, aby si z utkání odvezli nějaké body.

42:55
    Ve třech se domácí dostali dostali do přečísleni a mohli si připsat druhy gól! Vhazování u brány mosteckého golmana.

42:13
    Dalši vyloučení na karvinské straně. Na dvě minuty si jde sednout Zaremba.

41:22
    Po střele mosteckého zadákase koná jen vhazování v obranném pásmu domácích.

40:02
    Domací Zbořil dostáva 2 minuty za vysokou hůl.

37:24
    Karviná právě vstřelila branku!
    Domáci stahují náskok. Skvělou střelou se v přesilové hře prosadil DITTMANN. Nikým neobtěžovaný napřáhl téměř od červené čáry a jeho střela našla cíl až v síti mosteckých.

35:46
    Chytrý jde na strestnou a dostáva 2+2 za vysokou hůl. Na hřišti máme krvavou stopu po ostrém zákroku na Pavlíčka.

34:12
    Další tyč nastřelil Luka a domací jsou ve velkém tlaku.

33:54
    Tomiczek nastřelil tyč. Štěstí stalo na straně Mostu.

31:24
    Most právě vstřelil branku!
    Nedáš dostaneš. Toto rčení se zřejmě uplatnilo ve prospěch mosteckých. Střelou od modré propálil vše co stálo v cestě KOUDELKA.

31:12
    Hosté v přesilové hře chybovali a na brán se řítil Kurz, ale v posledni chvili spadl.

30:01

Další třetina začne přibližně v 12.15

30:00

29:21
    Vojtěch Pilch se jde sednout za držení.

29:10
    Přesilovou hru domací nevyužili. Most se bez větších problému až na střelu do břevna ubránil.