FC Baník Ostrava
1:0 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 14.03.2011, 17:30 • Stadion Bazaly • Gambrinus liga

Je konec. Baník poráží v dohrávce 20. kola Gambrinus ligy Mladou Boleslav 1:0. O jedinou branku se postaral v prvním poločase Adam Varadi. Mladá Boleslav však ve druhém poločase hodně přidala a Baník přehrávala paradoxně i v deseti. Domácí se tak odpoutali ze 14. místa tabulky. Ode mne to je vše. Přeji vám příjemný zbytek pondělního večera. (19:21:18)

90+2
    Baníku se daří držet míč daleko od své branky.

90+1
    Taktické střídání Ostravy. Fantiše nahrazuje Kraut.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Hosté posílají do vápna jeden centr za druhým.

88
    Mendy naskočil do Frejlacha a rozhodčí nařídil přímý volný kop pro Baník.

86
    Právě Hušbauer dnes dohrál. Na hřišti ho nahrazuje Tomáš Marek.

86
    Žlutých karet přibývá. Jedu teď obdržel Josef Hušbauer.

86
    Dimoutsos poslal do vápna dva dobré centry. Ani jednou se z nich ale hosté neprosadili.

85
    Roh pro hosty.

85
    Hosté naposledy střídají a posilují útok. Řezníček nahrazuje Procházku.

84
    Dlouhý aut Procházky doletěl až ke Chramostovi, tomu však míč v malém vápně vzal Daněk.

83
    Zeher se ocitl v těsném ofsajdu. Kdyby ne, býval by šel sám na brankáře Millera.

82
    Johana netrefil dobře přihrávku od Dimoutsose.

82
    Až příliš ochotně šel k zemi Marek Kulič a ještě měl následné protesty. Sudí Královec mu to sečetl dohromady a ukázal žlutou kartu.

81
    Hušbauer si narazil se Zeherem a následně oslovil proti noze Frejlacha. Ten ale trefil jen prostor, kde operoval Miller.

79
    Kulič se na vápně rychle otočil s balonem a jeho tvrdou střelu musel likvidovat Daněk.

78
    Po rozehrávce Mladé Boleslavi ale zahrál rukou Johana a míč tak rychle připadne zase domácím.