Hlinsko – Dobruška 17:19 (kon.) | Přeštice – Tymákov 14:16 (kon.) | Dobruška – Tymákov 14:15 (kon.)
Přeštice – Hlinsko 15:12 (kon.)
HK Hlinsko
17:19 (10:9)
TJ Sokol Dobruška
Sobota 19.03.2011, 08:30 • Městská hala míčových sportů Vodova (Stará hala), Brno • Národní házená - Český pohár ženy

Zápas končí, HK Hlinsko nakonec po slibném výkonu prohrává, přičemž vedlo v poločase 10:9. Dobruška ve druhém poločase předvedla zkušený výkon, který byl opřený o výborný výkon brankářky Kubcové, jenž pochytala řadu dobrých šancí soupeřek. To je z tohoto zápasu vše. Za 10 minut pokračuje utkání Brno - Krčín v rámci finálové skupiny mužů. (17:19) (09:32:55)

60
    Konec zápasu. (17:19) (0:0)

25
    Pouze korekce ve výsledku, Bonaventurová snižuje, ale čas letí. (17:19) (0:0)

25
    Dobruška si vybírá oddechový čas. (16:19) (0:0)

24
    Blíží se konec zápasu a je prakticky rozhodnuto, Laštovičková zvyšuje vedení. (16:19) (0:0)

22
    Nepříjemné zranění kapitánky Hlinska Melounová, která odchází na střídačku. (16:18) (0:0)

21
    Hlinsko mělo k dispozici dva útoky, leč nepodařily se devčatům v modrých dresech využít. (16:18) (0:0)

20
    Dobruška přetavuje své vedení již v dvoubrankový rozdíl a je hodně blízko k první výhře,. (16:18) (0:0)

18
    Kdo jiný, ano opět Laštovičková, která je skutečnou oporou svého týmu. (16:17) (0:0)

17
    Ale přeci jen je vyrovnáno, Kvapilová se trefuje přesně. (16:16) (0:0)

16
    Hlinsko se snaží vyrovnat, ale stále se to nedaří i díky dobrým zákrokům Kubcové. (15:16) (0:0)

15
    Lenka Kubcová předvedla výborný zákrok a ukázala své zkušenosti. (15:16) (0:0)

14
    Laštovičková a Bonaventurová, dvě výborné střelkyně tohoto utkání, prvně jmenovaná posílá znovu svůj tým do těsného vedení. (15:16) (0:0)

13
    Jenže vedení Dobrušce dlouho nevydrželo, Bonaventurová posílá stav do remízového. (15:15) (0:0)

13
    A rázem je výsledek zcela jiný. Nejlepší hráčka na palubovce Laštovička posílá svůj tým po dlouhé době do vedení. (14:15) (0:0)

12
    Branka i s tečí, ale i takové se počítají, Laštovičkové pomohlo i štěstí. (14:14) (0:0)

11
    Krásná branka v podání Bonaventurové, která se položila do střely a parádní technickou střelou opět zvyšuje vedení svého týmu. (14:13) (0:0)

11
    Valíčková vyrovnává a Dobruška se dočkala vyrovnání. (13:13) (0:0)

10
    Lenka Kubcová zastavuje další útok Hlinska a jednoznačně drží svůj tým, který se snaží vyrovnat. (13:12) (0:0)

10
    A teď se výsledková listina opět mění, Laštovičková snižuje pouze na rozdíl jedné branky. (13:12) (0:0)

8
    A nemění se ani nyní, Melounová nechává vyniknout brankářku Dobrušky. (13:11) (0:0)

8
    Oba útoky dnešních aktérek momentálně nejdou zcela ideálně, stav je stále stejný. (13:11) (0:0)

6
    Laštovičková snižuje, Dobruška se snaží s nepříjemným výsledkem něco udělat. (13:11) (0:0)

5
    A výsledek je opět o tři góly, autorka gólu je Tichá. (13:10) (0:0)

4
    A na opačné straně orazítkovala Bonaventurová břevno. (12:10) (0:0)

4
    Henclová si chystala míč ke střele, ale mířila nad. (12:10) (0:0)

3
    Dvanáctou branku HK Hlinsko střílí opět Boventurová. Ve druhém poločase se oba týmy roztřílely. (12:10) (0:0)

2
    Petra Laštovičková se prosazuje z pokutového hodu. (11:10) (0:0)

1
    V první minutě druhého poločasu zvyšuje Bonaventurová. (11:9) (0:0)

Začal druhý poločas. (10:9) (0:0)

Máme za sebou první poločas, v něm jsme viděli na začátku ospalé utkání, poté se ale obě družstva roztřílela a zápas byl celkem slušně hraný. Ač si Hlinsko vytvořilo v druhé polovině slibný náskok, v závěru o něm rázem přišlo. Tak tedy stav po prvním poločase je 10:9. Přestávka trvá deset minut, druhý poločas pokračuje v cca 9:05. (10:9)

První poločas skončil. (10:9) (0:0)

25
    A tříbrankové vedení se zmenšuje pouze na jednobrankové. (10:9) (0:0)

25
    Petra Laštovičková těsně před koncem poločasu snižuje. (10:8) (0:0)

25
    Desátou branku HK Hlinsko střílí Šárka Kvapilová. Po ospalém úvodu se Hlinsko řádně rozstřílelo. (10:7) (0:0)

23
    Hlinsko mělo k dispozici trestný hod, ale Bonaventurová orazítkovala pouze tyč. (9:7) (0:0)

23
    Tým Dobrušky si bere time-out. (9:7) (0:0)

22
    Bonaventurová se parádně uvolnila a střelou po zemi překonává brankářku Dobrušky. (9:7) (0:0)

21
    Stav se ale rychle mění, Bonaventurová se trefuje přesně k tyči. (8:7) (0:0)

20
    Henclová ale rychle vyrovnává. (7:7) (0:0)

19
    Melounová zvyšuje skóre. (7:6) (0:0)

18
    Ale výsledek se v rychlém sledu mění, Petra Laštovičková vyrovnává. (6:6) (0:0)

17
    HK Hlinsko znovu vede a kdo jiný než Petra Melounová míří přesně. (6:5) (0:0)

16
    V další šanci Valíčková, ale pálila pouze do tyče. (5:5) (0:0)

16
    Kvapilová se uvolnila a i vystřelila, ale Klučáková ji zablokovala. (5:5) (0:0)

15
    Petra Laštovičková ale rázem vyrovnává. (5:5) (0:0)

14
    Petra Melounová obrací skóre a svou dnešní třetí brankou otáčí výsledek. (5:4) (0:0)

13
    Šikovným lobem chtěla nachytat Martina Tichá brankářku Dobrušky, ale i s pomocí tyče chytá do náruče. (4:4) (0:0)

12
    Laštovičková v útoku řádí, ale tentokrát se brankářka Volfová nenechala překvapit. (4:4) (0:0)

11
    A je vyrovnáno v hale míčových sportů, Melounová z pokutového hodu se trefuje přesně. (4:4) (0:0)

10
    Laštovičková mohla vzápětí zvýšit, ale trefuje pouze břevno. (3:4) (0:0)

10
    Petra Melounová snižuje nechytatelnou dělovkou. (3:4) (0:0)

9
    Petra Laštovičková dostává svůj tým již do dvoubrankového vedení. Krásnou střelou k tyči nedala brankářce šanci. (2:4) (0:0)

8
    Skóre se opět mění, Kateřina Valíčková dostává svůj tým opět do vedení. (2:3) (0:0)

8
    A následně ji napodobila Bonaventurová, stav je stále nerozhodný. (2:2) (0:0)

7
    Kvapilová se výborně individuálně uvolnila a trefuje z dobré pozice tyč. (2:2) (0:0)

6
    Sérii dvou trestných hodů měla k dispozici Dobruška, ale stav zůstává stejný. (2:2) (0:0)

5
    Je opět vyrovnáno, Šárka Kvapilová mířila přesně. (2:2) (0:0)

5
    Bonaventurová byla faulovaná a z trestného hodu nechala vyniknout brankářku soupeřek. (1:2) (0:0)

4
    Stav se mění na druhé straně, Nela Henclová přidává druhou branku za Dobrušku. (1:2) (0:0)

4
    Hlinsko je zatím aktivnější, Kvapilová se ocitla v další šanci, leč trefuje pouze tyč brány, kde chytá gólmanka Kosinová. (1:1) (0:0)

3
    A Bonaventurová se rozstřílela, tentokrát však míjí. Stav je stále stejný. (1:1) (0:0)

2
    Vyrovnávací branku střílí Bonaventurová, která se předtím ideálně netrefila, nyní byla již daleko přesnější. (1:1) (0:0)

Nejprve Bonaventurová trefuje břevno a následně Laštovičková míří přesně (0:1). (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

Hráčky nastupují na hřiště, zápas může pomalu začít. Příjemnou zábavu u sledování finále ČP, 37. ročníku. (0:0)

HK Hlinsko: Zezulová S. (Volfová P.) - Černá, Slavíčková, Volfová I., Kvapilová, Bonaventurová, Tichá, Melounová, Horáčková., Zezulová Soňa.

TJ Sokol Dobruška: Kubcová (Kosinová) - Štěpánová, Klučáková, Peřinová, Prátová, Peřinová, Kopecká, Valíčková, Laštovičková, Henclová, Kadeřávková, Králíčková.

2000/2001 SK Chomutov NH (0:0)

Sportu zdar a národní házené zvlášť. Vážení přátelé, vítejte u sledování přenosu z finálových bitev Českého poháru v národní házené. Jde o vůbec první přenosy tohoto rozměru a navíc v tomto sportovním ryze českém sportu. Celý den vás budeme provázet se Zdeňkem Plánkou - onlajny.cz, eSports.cz.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:30.

Roman Zajíček

HK Hlinsko: Zezulová S. (Volfová P.) - Černá, Slavíčková, Volfová I., Kvapilová, Bonaventurová, Tichá, Melounová, Horáčková, Zezulová Soňa.

Rozhodčí: Maiwalder, Přikryl