Pátek 25.03.2011, 19:30 • ZS Kolín • Česká para hokejová liga

Šafránek se hned vydal do brejku a prudkou střelou trefil Matouškovu masku.

37:07
    Kolín jde do čtyř. Za napadení půjde na dvě minuty odpočívat Raul.

29:41
    Zlín právě vstřelil branku!

A skóre se znovu mění. A jak se nakonec ukazuje, není to Kolín, kdo dává gól do šatny. Zlín snižuje devatenáct sekund před koncem druhé třetiny na 4:3. ERIK FOJTÍK svým druhým gólem v zápase slibuje drama do poslední třetiny. Asistence: Zdeněk Hábl.

28:50
    Draci právě vstřelili branku!

Kolín dává gól do šatny. Minutu před koncem druhé třetiny zvyšují Draci opět na rozdíl dvou branek. Hned po buli se trefil MICHAL GEIER. Asistence: Pavel Kubeš.

26:14

A i Zlín proměňuje přesilovou hru. A je to znovu o gól. ERIK FOJTÍK využil rychlé výměny puku před bránou s Julinou a střelou nad gólmana snižuje na 3:2. Asistence: Pavel Julina, Zdeněk hábl.

24:56
    Kolínský Šafránek vyloučen za nedovolené bránění. Teď se bude naopak bránit Kolín.

22:53

To bylo rychlé využití přesilovky. Po vyhraném buly Raul posunul puk na PETRA BEJVLA a ten z vrcholku kruhů svižnou střelou zvyšuje na 3:1. Asistence: Jiří Raul.

22:49
    Za sekání vyloučen zlínský Fojtík. kolín si zahraje přesilovku.

16:18

Kapiátn Zlína ZDENĚK HÁBL snižuje na rozdíl jedné branky. Prosadil se střelou do šibenice. Asistence: Erik Fojtík.

11:17
    PETR BEJVL zvyšuje střelou z kruhů na 2:0. Asistence: Jiří Raul.

07:56
    Boček teď kryje nebezpečnou střelu zlínského útočníka.

4:44
    Hosté jsou do čtyř. Palát dostává dvě minuty ta tying.

02:43

JIŘÍ RAUL otevírá skóre zápasu a posílá Kolín do vedení. Prosadil se v chumlu před zlínskou brankou. Bez asistence.

Tereza Hölzlová

Branky a nahrávky: 3. Raul, 12. Bejvl (Raul), 23. Bejvl (Raul), 29. Geier (Kubeš) - 17. Hábl (Fojtík), 27. Fojtík (Julina, Hábl), 30. Fojtík (Hábl)

SK Draci Kolín: Boček Petr - Kubeš Pavel "C", Raul Jiří, Buhr Vojtěch, Buhr Richard "A", Najbrt Milan, Šafránek Zdeněk, Geier Michal, Hrdý Petr, Štěpják Lukáš, Kvoch Tomáš, Novák Petr, Bejvl Petr,
    Pabst Robert. Trenér: Tejkal Stanislav

SHK LAPP Zlín: Molek Stanislav, Matoušek Jan - Hábl Zdeněk "C" , Julina Pavel, Štít Petr, Stodůlka Petr "A", Palát David, Sigmund Daniel, Mach Tomáš, Fojtík Erik. Trenér: Sedláček Tomáš

Rozhodčí: Jan Vaněk - Jana Hollerová, Michal Tasch