Karviná – Dukla 26:25 (kon.) | Jičín – Královo Pole 34:24 (kon.)
Neděle 03.04.2011, 17:00Chance Extraliga mužů

56
    Lukáš Rychna je podruhé v zápase vyloučen na dvě minuty. (33:18) (0:0)

55
    Sedmička pro Jičínské. Tu nekompromisně proměnil Jan Josef mladší - 32:18. (31:18) (0:0)

54
    Na dvě minuty je vyloučen Pavel Mrnuštík. (30:17) (0:0)

52
    Viktor Hastík prostřelil technicky ze sedmičky Martina Podzimka - 30:17. (30:16) (0:0)

50
    Sedmičku Jičínských proměnil Tomáš Zeman - 29:15. Vzápětí koriguje Viktor Hastík - 29:16. (28:15) (0:0)

48
    Na dvě minuty je vyloučen Lukáš Rychna z domácího celku. (27:14) (0:0)

44
    Na dvě minuty si odpočine střelec zatím poslední branky Petr Muškát. (23:13) (0:0)

40
    Za nedovolené bránění je na 2 minuty vyloučen domácí Michal Naimann. (22:10) (0:0)

38
    Další sedmička pro Jičín. Tentokráte ji Michal Naimann neproměnil, úspěšný zákrok si připsal Pavel Novotný. (20:10) (0:0)

36
    Sedmičku proměnil Michal Naimann - 18:9. (17:9) (0:0)

30
    Jan Josef mladší byl vyloučen na dvě minuty a poslední branku 1. poločasu zaznamenal Jan Hubáček - 15:6. (15:5) (0:0)

30
    Viktor Hastík proměnil technickou střelou sedmičku - 14:5. (14:4) (0:0)

25
    Sedmičku pro Brno, kterou neproměnil Filip Jung. Další úspěšný zákrok si připsal Jan Barák. (11:2) (0:0)

22
    Další sedmičku proměnil Michal Naimann - 10:2. (9:2) (0:0)

17
    Sedmičku Jičínských proměnil Michal Naimann - 8:2. (7:2) (0:0)

16
    Z brněnského celku je žlutě napomínán Pavel Chýlek. (7:2) (0:0)

16
    A další žlutá karta, tentokráte se jejím autorem stal Jakub Kolomazník. (6:2) (0:0)

13
    Žlutě je napomínán Viktor Hastík. (3:1) (0:0)

10
    Dalším napomínaným hráčem z celku Jičína je Michal Naimann. (2:1) (0:0)

8
    Sedmičku neproměnil Jan Hubáček, úspěšný zákrok si totiž připsal Jan Barák. (2:0) (0:0)

8
    Prvním napomínaným hráčem Jičína se stal Martin Bareš. (2:0) (0:0)

7
    Sedmička pro Jičínské. Ondřej Zapletal vychytal Tomáše Babáka. (2:0) (0:0)

5
    Prvním napomínaným hráčem Brna je Jan Hubáček, který vzápětí přestřelil branku Jana Baráka. (1:0) (0:0)