Karviná – Zubří 25:25 (kon.) | Přerov – Kopřivnice 34:27 (kon.) | Frýdek-M. – Královo Pole 38:30 (kon.)

59:59
    Stržínek se v poslední sekundě prosazuje a upravuje tak konečné skóre jako nerozhodné. (25:25) (0:0)

(25:24) (0:0)

59:50
    Hosté skórují. Lyzwa patnáct sekund před koncem dává naději domácím na zisk dvou bodu v tomto utkání a posíla karvinský zase do vedení. Požárek vyloučen na dvě minuty. (25:24) (0:0)

58:03
    Kašný dává svůj první gól v utkání z postu pivota. (24:23) (0:0)

57:07
    Hrstka z rychlého protiútoku po neúspěšne střele Mrózka proměňuje. Petrovský se prosazuje ze spojky. (24:22) (0:0)

54:03
    Lyzwa podstřelem ze spojky dává dálší gól ve prospěch Karviné. (23:21) (0:0)

51:45
    Další gól zubeských po souhře ve středu hřiště. (22:21) (0:0)

51:20
    Petrovský se prosazuje ze spojky. Rychlá odpověď Dědka ze Zubří. (22:20) (0:0)

49:20
    Hned po rozehrání se prosazuje domácí Lyzwa. (21:19) (0:0)

49:01
    Oddechový čas pro domácí. (20:19) (0:0)

48:36
    Další gól Stržínka. Hanisch dostává dvě minuty za zákrok na střílejícího Stržínka. (20:19) (0:0)

47:11
    Číp s křídla po dorážce prostřeluje Drápala. Stržínek naúspěšný. Domácí v útoku. (20:18) (0:0)

45:43
    Po delší době se prosazujou hosté. Vyjídák po individuální akci střílí gól. (20:17) (0:0)

41:12
    Další gól domácích dává Kalous opět po nahrávce do pivota. Karviná v útoku. Další dvě minuty pro Zubří. Pernica si jde sednout a je to jeho druhé vyloučení v utkání. (20:16) (0:0)

39:55
    Mika po souhře se stržínkem dává další gól hostů. Za karvinské se prosazuje po dorážce Hanták (19:16) (0:0)

38:32
    Chybná rozehrávka Maliny, který nahrál přímo do rukou Kalouse. Ten se do prázdné branky namýlil. Dvě minuty pro zuberské. (18:15) (0:0)

38:12
    Pernica z rychlého protiútoku ve spolupráci s Čípem snižuje na rozdíl dvou gólu. (17:15) (0:0)

36:06
    Vyjídák podstřelem dává svůj druhý gól v druhém poločase. Stržínek po ztrátě míče domácích si to namířil na Drápala a dává další gól zuberských. Zubří v útoku. (17:14) (0:0)