FC Vysočina Jihlava
5:1 (2:0)
AC Sparta Praha B
Pátek 22.04.2011, 18:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Ve druhém poločase se hosté dočkali kontaktní branky, poté však třikrát udeřili domácí, z toho dvakrát Stanislav Tecl. Domácí dnes dali 5 branek, postarali se o to však jen dva střelci, Muris Mešanović a Stanislav Tecl. Za hosty se trefil Krob.

90
    Sparta se v závěru mohla dočkat druhé branky, Putz do vápna přihrál Krajákovi, který však nemířil přesně.

89
    Před dobíhajícím Putzem zachraňuje Uvarenko.

88
    Ve vápně se snažil někoho najít Gabriel, přihrávka se mu však vůbec nepovedla.

85
    Do útoku se hnala Sparta, ale její snaha skončila před velkým vápnem.

83
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Dlouhý aut Cihláře balón se dostal ke STANISLAVU TECLOVI, jenž stál sám na hranici malého vápna a který svým třetím gólem zvyšuje na 5:1

82
    Do vápna se po krásném prniku prodral Kopic, nenašel už však v sobě sílu na lepší přihrávku.

80
    Domácí naposledy střídají, ze hřiště odešel Filip Dort a poprvé se jihlavskému publiku představí Tomáš Kučera.

78
    Spartě nelze upříct snahu o vstřelení druhé branky, zatím jim však štěstí nepřeje.

76
    Radek Görner vidí žlutou kartu.

74
    Radek Görner pobyl na hřišti ani né dvě minuty, chopil se rozehrání standardní situace, ve vápně našel STANISLAVA TECLA, který rozvlnil síť za zády Švengera dnes již podruhé.

72
    Domácí podruhé střídají, dvougolového střelce Murise Mešanoviće nahrazuje Radek Görner.

70
    Hosté naposledy střídají, dnes chybujícího Jakuba Radu nahrazuje Petr Putz.

Dnešní utkání sleduje 1490 diváků.

62
    Domácí znovu vedou o dvě branky, na 3:1 zvyšuje MURIS MEŠANOVIĆ.

60
    Standardní situaci rozehrál Dort na Kopice, který však přestřelil.

59
    Domácí poprvé střídají, Arnolda Šimonka nahrazuje Gabriel.

58
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta se dočkala kontaktní branky, Krob si několikrát vyměnil míč s Krajákem, k zakončení se poté dostal JAN KROB, který neměl problém se vstřelením branky.

54
    Standardní situaci rozehrál Dort přímo na branku Švengera, ten nakonec dostal míč s pomocí obránců do bezpečí.

54
    Ten rozehrál Dort na Mešanoviće, který byl před hranicí vekého vápna faulován.

53
    Tecl dostal přihrávku za obranu Sparty, postupoval z pravé strany, ale zakončení se asi zalekl, vybojoval alespoň rohový kop.

50
    Domácí se snaží svou aktivitou o vstřelení gtřetí branky. Hostí zatím dvojí střídání nějaké změny nepřináší.

47
    Žlutou kartu vidí Jiří Gába.

46
    A Ivana Haška nahradil Miroslav Doležal.

46
    Trenér hostí střídá, do druhého poločasu místo Romana Poloma si zahraje Jiří Smetana.

46

Oba týmy jsou již na hrací ploše, co nevidět začne druhý poločas.

V první poločase jsme mohli vidět dvě branky, o obě se postarali domácí, ve 14. minutě otevřel skóre Muris Mešanović. Ve 26. minutě zvýšil na 2:0 Stanislav Tecl. Uvidíme jak dopadne druhý poločas.

44
    Domácí poblíž rohového praporku vybojovali aut. Ten rozehrál Veselý na Tecla, který se ve vápně snažil najít nějakého spoluhráče, leč marně.

43
    Krob odcentroval na Lačného, jeho hlavička však šla mimo tři tyče.

42
    Standardní situaci rozehrál Dort, pokusil se o přímou střelu, jeho pokus však neměl potřebné parametry.

41
    Hušek těsně před velkým vápnem fauloval Tecla a vidí žlutou kartu.

40
    Rohový kop rozehrál Filip Dort, k odraženému balónu se dostal Veselý, nedokázal však zamířit přesně.

38
    Blízko vstřelení branky byli Kraják a Krob, ale ani jeden nezvolili to správné zakončení.

38
    Ten rozehrál Glaser, ve vápně však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

37
    Sparta vybojovala rohový kop.

35
    Dva metry od hranic velkého vápna rozehráli hosté standardtní situaci, Glaser přihrál Radovi, ten však vysoce přestřelil.

34
    Sparta se však snaží o kontaktní gól, domácí od inkasované branky zachránil Uvarenko.

33
    Domácí rozehráli dva rohy krátce po sobě, po tom druhém se dostal do dobré příležitosti Kopic, jeho střela jen těsně minula pravou tyčku.

31
    Veselý ve spolupráci s Kopicem vybojovali rohový kop.

29
    Poblíž rohového praporku vybojoval Šimonek na levé straně aut, který rozehrál až do vápna CIhlář, nikoho ze spoluhráčů však nenašel.

27
    Sparta se pokusila o rychlou odpověď, obránci Vysočiny však byli pozorní. Uvarenko si poradil i s možností Glasera.

26
    Standardní situaci rozehrál Filip Dort, ve vápně našel STANISLAVA TECLA, kterým posílá domácí do dvoubrankového vedení.

26
    Petr Glaser fauloval Šimonka, za protesty vidí žlutou kartu.

24
    Z 21 metrů rozehrál standardní situaci Dort, ale trefil jen před sebou stojící zeď.

24
    Kopic tak dlouho kličkoval až si vykoledoval faul.

21
    Domácí zahrávali dva rohy krátce po sobě, druhý zakončoval Kopic, jeho střela jen těsně minula branku.

20
    Domácí budou zahrávat standardní situaci. Dort se odhodlal k přímému ohrožení branky, jeho střelu gólman Švenger vyráží na roh.

19
    Do šance se dral Tecl, ale ukličkoval se ve vápně.

18
    Žlutou kartu za faul na Veselého vidí Jan Krob.

15
    První žlutou kartu utkání vidí Stanislav Tecl.

14
    Domácí jdou do vedení, Dort ve vápně přiťuknul MURISI MEŠANOVIĆOVI, který neměl problém trefit odkrytou branku.

13
    Dort rozehrál rohový kop, míš se snesl ke Gábovi, který z první zakončil, netrefil však branku.

12
    Tecl přiťuknul na Veselého, který vracel balón zpět do vápna, nenašel však nikoho ze svých spoluhráčů.

10
    U rohového praporku kombinovali Kopic s Teclem, který se nakonec pokusil o zakončení, ale jeho pokus k brance nedolétl.

8
    Po přihávce Krajáka trefuje Lačný tyč Uvarenkovy brány.

7
    Zaváhání v rozehrávce v podání Tlustého se snažil využít Lačný, ale z hranice velkého vápna netrefil ani branku.

5
    Z pravé strany nedaleko rohového praporku odcentroval Kopic, našel hlavu Šimonka, ten však nezamířil přesně.

3
    Z pravé strany centroval Veselý, na jehož přihrávku si naskočil Kopic, balón však poslal mimo branku.

2
    Hra se zatím odehrává kolem pooviny hřiště, střelu na branku jsme ještě neviděli.

1

Oba týmy jsou již na hrací ploše a utkání za malý okamžik začne.

Domácí Vysočina má svému soupeři co vracet, na podzim zvítězili doma Pražané 2:0, když se v 9. minutě trefil Krob a ve 12. Třešňák. Jak dopadne dnešní duel se dozvíme za necelé dvě hodiny.

Dobré odpoledne z Jihlavy, v rámci 23. kola přivítá čtvrtá Vysočina deváté "béčko" Sparty. Svěřenci Josefa Vrzáčka v minulém kole remizovali v Čáslavi 1:1, když se poprvé na jaře trefil Mešanović. Sparta prohrála na hřišti Dukly 0:2.

FC Vysočina Jihlava: Uvarenko - Veselý, Tlustý, Halama, Cihlář - Kopic, Gába, Dort, Mešanović - Šimonek, Tecl (náhradníci: Gabriel, Bača, Kučera, Görner, Karlík, Šilinger, Rožník)

AC Sparta Praha B: Švenger - Sus, Hušek, Polom, Krob - Glaser, Hašek, Rada, Pavelka - Lačný, Kraják (náhradníci: Putz, Smetana, Švec, Mošna, Doležal, Mokrohajský)

Rozhodčí: Paták - Lhoták, Szarowski.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.