Kladno – Plzeň 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Ústí n/L 3:6 (kon.)
HBC Kladno
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
HBC Plzeň
Sobota 30.04.2011, 16:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Coalsoft play-off Extraligy

45:00
    Konec zápasu. (18:04:15)

44:28
    Za sekání a za krosček je vyloučen plzeňský Petr Zeman. Za domácí si připisuje dvouminutový trest Petr Kudela.

44:00
    Začala poslední minuta třetí třetiny, ale už je téměř jasné že i zápasu.

42:59
    Za sekání vyloučen hostující útočník Petr Chowaniec

42:43
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Hosté se také prosazují. Druhou branku vstřelil z otočky PETR ZEMAN! Asistence: Michal Edl, Marián Juráček.

41:59
    Kudela přišel o hokejku, ale nakonec se Alpiq ubránil.

41:47
    Plzeň je nastěhovaná v útočném pásmu.

40:30
    Topolánek zahákoval Benedikta a jsou z toho dvě minuty pro domácího útočníka.

40:20
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak a je tu další gól Kladna! V oslabení unikli Trčka a PETR OGURČÁK, jenž přidává pátou branku. Asistence: Michal Trčka.

40:09
    Hosté v přesilovce nic nepředvedli

38:56
    Za držení vyloučen domácí Rejthar.

38:35

36:58
    Za držení je vyloučen domácí Daniel Hnízdil.

36:44
    Domácí přidávají čtvrtou brankou a nejspíše tak rozhodují dnešní první semifinálové výhře! Branku číslo čtyři dává JAN PŘÍHODA! Asistence: Lukáš Hudeček.

36:35
    Plzeňská přesilovka brzy končí. Za sekání je vyloučen Adam Vágner.

36:20
    Arnet se dostal do úniku, Topolánek ho sekl a jde si odpočinout na trestnou lavici.

35:20
    Dnešní utkání sleduje 175 diváků.

34:55
    Postup Plzně do útočného pásma zastavil ofsajd.

33:55
    Hosté v plném počtu. Domácí se o dlouhou přesilovku připravili sami.

33:08
    Domácí si moc šancí v přesilovce nevytvořili.

32:05
    Střela Trčky až k brance neprošla.

31:59

31:55
    Hra ve čtyřech na obou stranách se nám krátí. Za malou chvíli začne domácí přesilovka.

30:39
    Nahození Plzně. Jirotka však neměl práci.

30:26
    Topolánek střílel z úhlu, těsně mimo.

30:01

Další třetina začne přibližně v 17:31

30:00

29:59
    A síly na hřišti se na čas srovnají. Také za vysokou hůl je vyloučen domácí obránce Tomáš Kudela.

29:55
    Průcha zasáhnul Trčku do obličeje. Jelikož je v obličeji kladenského útočníka krev, jsou z toho 2+2 minuty.

28:55
    Roušal se dostal do úniku, Jirotka proti němu hodně vyběhl a míček se mu podařilo vypíchnout. Poté ještě střílel Jaroslav Kejř, jen do Jirotky.

28:39
    Wróbel střel z úhlu, trefil jen rameno plzeňského gólmana

28:27
    Po střele Nedvěda končí míček v lapačce Semery.

27:16
    Tak i trochu kuriózní branku, teď vstřelil RADEK SOUKUP! Asistence: Michal Trčka.

26:50
    Kladno neudrželo útočné pásmo.

26:19
    Střela po buly, kterou obstaral Jaroslav Kejř. Jirotka na poslední chvili přikryl míček, který se od něj odrazil.

25:26
    Dědič nahodil do pásma, po Semerově zásahu se bude vhazovat.

24:17
    Výborná šance Kladna na třetí gól, jenže skákající míček nakonec do branky nezapadnul!

24:09

23:51
    Kladenská přesilovka se pomalu krátí.

23:06
    Dobrou ránou z mezikruží se prezentoval Hudeček.

22:09
    Za držení je vyloučen plzeňský Zeman.

21:23
    Hosté dávají svoji první branku. Postaral se o ní ADAM ROUŠAL, když využil přihrávku od modré. Asistence: Marián Juráček.

20:31
    Domácí souhra při přesilovce nese úspěch! Kudela od modré našel na zdaní tyči zcela volného DANIELA HNÍZDILA, který snad nemohl netrefit prázdnou branku. Asistence: Tomáš Kudela, Michal Trčka.

20:00
    Máme tu další vyloučení. Za podražení si jde odpočinout na trestnou lavici hostující útočník Benedikt.

19:42

19:23
    Buly před brankou Plzně.

19:02
    Kladno se dokázalo dostat do útoku, o míček ale domácí přišli.

18:14
    Výtečný zákrok Jirotky, který teď Alpiq podržel.

17:50
    Roušal dobře pálil z úhlu, Jirotka chytá.

17:42
    Za podražení je vyloučen domácí Rejthar.

17:00
    Velká šance hostů. Roušal ani Průcha však míček do branky nedopravili.

16:12
    Kladno hraje ve čtyřech

16:03

16:02
    Za sekání je vyloučen domácí Sýkora.

15:15
    Zajímavá situace před hostující brankou, míček se ale dostal dříve na plzeňské hokejky.

15:04
    Hned po buly pálil Roušal, Jirotka chytá.

15:01

První třetina je za námi a byla to pěkná podívaná, gól jsme viděli jeden a to když se prosadil ve třetí minutě Kudela.

Další třetina začne přibližně v 16:39.

15:00

14:12
    Kladno přesilovku nehrálo dlouho. Za sekání je nyní vyloučen Petr Šícha.

14:03
    Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Jan Beránek

13:28

13:02
    Rejtharovi se nepovedla střela od červené, do protiútoku šel Roušal, ale neuspěl.

12:52
    Trčka se dostal do výhodné pozice,ale mu nesedla.

12:11

11:43
    Po plzeňském icingu se bude vhazovat před Semerou.

11:28
    Síly na hřišti se opět srovnají. Za hákování je totiž vyloučen plzeňský forward Vágner.

11:01
    Vágner trefil jen před ním stojícího hráče.

10:40
    Po výborném zákroku Jirotky končí míček mimo hřiště.

10:22

10:11
    Za hrubost je vyloučen domácí útočník Daniel Hnízdil.

9:56
    Míček se dostal k Semerovi, který ho za pomocí Zemana dostává pryč z pásma.

9:31
    Plzeň získala míček a vyhazuje.

9:00
    Příhodovo nahození do útočného pásma neprošlo.

8:22
    Za podražení je vyloučen plzeňský útočník Adam Vágner.

8:20
    Střela Příhody od modré končí v lapačce plzeňského gólmana Semery.

7:30
    Zemanovo nahození Jirotku neohrozilo.

7:26
    Posunutá kladenská branka, buly ve středním pásmu.

7:01
    Nahození od Kejře Jirotka nezachytil. Následuje zakázané uvolnění Kladna.

6:53
    Kladenský útok zastavil ofsajd.

6:32
    Střela Hnízdila byla sražená.

6:06
    Po střele Soukupa se bude vhazovat před brankou hostů.

5:30
    Zakázané uvolnění Kladna stěhuje hru před Jirotku.

4:22
    Plzeňští nahodili míček do pásma, ale dál už se k němu nedostali.

3:27
    Nahození Kopeckého nenašlo toho správného adresáta

3:00
    Hosté přišli o míček, který se dostal za Jirotkovu branku. Rejthar v klidu rozehrává.

2:22
    A první branka je tady! TOMÁŠ KUDELA se dostal s míčkem na modrou a poté propálil vše co mu stálo v cestě. Bez asistence.

1:36
    Hudeček dobře napadal rozehrávku plzeňských obránců, ke střele se nakonec nedostal.

0:40
    Jako první začínají útočit hosté, Vágner dostal přihrávku za branku, poté našel Roušala, který se obtočil kolem branky, jeho střela z mezikruží byla mimo.

00:01

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Tvarůžek) - Rejthar, Soukup, Dědič, Sýkora, Honický, Kudela - Příhoda, Kopecký, Hudeček, Šícha, Trčka, Hnízdil, Ogurčák, Wróbel, Šícha, Topolánek, Tvarůžek, Stahl, Šíma, Nedvěd.

HBC Plzeň: Semera (Větrovský) - Juráček, Bezděk, Beránek, Edl, Komanec - Ondřej Kejř, Jaroslav Kejř, Roušal, Zeman, Průcha, Chowaniec, Regner, Kavalír, Krásný, Benedikt, Vágner.

Rozhodčí: Florián, Koskuba.

Hezké odpoledne z Kladna. Dnes se uskuteční první semifinále mezi Kladnem a Plzní

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Jakub Vais

Branky a nahrávky: 3. Kudela, 21. Hnízdil (Kudela, Trčka), 28. Soukup (Trčka), 37. Příhoda (Hudeček), 41. Ogurčák (Trčka) - 22. Roušal (Juráček), 43. Zeman (Edl, Juráček)

HBC Kladno: Jirotka (Tvarůžek) - Rejthar, Soukup, Dědič, Sýkora, Honický, Kudela - Příhoda, Kopecký, Hudeček, Šícha, Trčka, Hnízdil, Ogurčák, Wróbel, Šícha, Topolánek, Tvarůžek, Stahl, Šíma, Nedvěd.

Rozhodčí: Florián, Koskuba