Francie – Anglie 2:2 (kon.) | Srbsko – Dánsko 2:3 (kon.) | Německo – Nizozemsko 0:2 (kon.)
Česko – Rumunsko 1:1 (kon.)
Česko
1:1 (0:0)
Rumunsko
Úterý 03.05.2011, 17:00Mistrovství Evropy U17

Další zápas odehrají Češi v pátek od 17:00 s Německem. Pokud tým Josefa Csaplára Němce porazí, se stoprocentní jistotou si zajistí postup na MS v Mexiku. (18:45:58)

Český tým od 52. minuty prohrával gólem Himcinschiho 0:1, avšak dvě minuty před koncem normální hrací doby vyrovnal na konečných 1:1 Nikolas Salašovič.

80+5
    V páté minutě nastavení kopali Češi další rohový kop, ani z této standardní situace ale skórovat nedokázali.

79
    Rohový kop českého týmu další změnu skóre nepřinesl.

78
    Česko právě vstřelilo branku!
    NIKOLOS SALAŠOVIČ dvě minuty před koncem normální hrací doby vyrovnává na 1:1!

73
    Karafiát fauloval Bumbu a dostává žlutou kartu.

71
    Další střídání Rumunska. Odstupuje střelec jediné branky utkání Himcinschi a na hřiště jde Buia.

69
    Střídání Rumunska. Odstupuje Misu a na hřiště jde Birau.

69
    Češi kopali rohový kop, nic z něj nevytěžili.

68
    Další žlutá karta, tentokrát pro Lukáše Stratila.

66
    Po faulu na Nerada dostává žlutou kartu také Vastag.

64
    Bumba byl faulován a žlutou kartu nyní dostává Luboš Adamec.

62
    Střídání českého týmu, hrací plochu opustil Kundrátek a na hřiště jde Stratil.

57
    Misu dostává žlutou kartu po faulu na Nerada.

54
    Trenér Csaplár reaguje na inkasovaný gól střídáním. Hrací plochu opustil Holub a zahraje si Nerad.

52
    Himcinschi následně dostává žlutou kartu.

52
    Rumunsko právě vstřelilo branku!
    Po přímém kopu Rosu se střelecky prosazuje FABIAN HIMCINSCHI.

51
    První střídání rumunského celku. Odstupuje Petrescu a na hřiště se podívá Paius.

49
    Himcinschi je v ofsajdu, míč pro český tým.

48
    Ke střele se dostal Bumba, jeho rána byla ale zblokována.

44
    Po rohu Bumba zamířil mimo Himcinschi.

46

Máme za sebou první poločas utkání mezi Českou republikou a Rumunskem. Příchozí diváci branku zatím neviděli a stav zápasu je tak 0:0. Druhý poločas začne přibližně v 17:57.

40
    Linhart fauloval Misu a míč tak dostávají rumunští fotbalisté.

38
    Akce Svobody byla přerušena kvůli ofsajdu.

36
    Ke střele se sice nyní dostal Kundrátek, jeho pokus byl ale zblokovaný.

33
    Po faulu na Kundrátka dostává žlutou kartu Mitache.

29
    Po přímém kopu Rosu musel zasahovat opět český gólman Lukáš Zima.

28
    Akce českého týmu byla po ofsajdu Štěrby přerušena.

23
    Po faulu na Mitache dostává žlutou kartu Kundrátek.

22
    Čeči měli možnost zahrávat Karafiátem rohový kop, nic z něj ale nevytěžili.

16
    Na druhé straně kopal po faulu Salašoviče přímý kop Rosu, brankář Zima si připsal zákrok a stav je stále 0:0.

14
    Přímý kop zahrával nyní Štěrba, minul ale bránu.

12
    Češi se konečně dostávají do hry a mají míč častěji na kopačkách.

9
    Po faulu na Karafiáta se alespoň na chvilku dostanou k balonu i čeští fotbalisté.

7
    Dalšího faulu se dopustil Adamec, po přímém kopu Rosu je ale Himcinschiovi máván a pískán ofsajd.

5
    Po faulu Holuba kopal přímý kop Rosu, Češi opět pod tlakem, ale neinkasují.

4
    Rumunský tým, jmenovitě Bumba, kopal třetí roh v zápase, opět nic z toho.

3
    Češi zvládli odvrátit i druhý rohový kop, následně byl Rumunovi Putanu máván ofsajd.

2
    Rumuni kopali hned v úvodu rohový kop, po střele Tiru si připisuje první zákrok Zima. Následuje další roh.

Češi budou usilovat mimo jiné o to, aby si zajistili účast na mistrovství světa v Mexiku, které je na programu na přelomu června a července. Eura se účastní osm celků a šest z nich se podívá právě do Mexika.

1

Svůj první zápas v rámci mistrovství Evropy hráčů do sedmnácti let odehrají v úterý od 17:00 také fotbalisté českého týmu.

Česko: Zima - Karafiát, Adamec, Lüftner, Salašovič, Svoboda, Linhart, Kundrátek, Holub, Štěrba, Mašek

Rumunsko: Branescu - Misu, Schuller, Mitache, Putanu, Vastag, Tiru, Himcinschi, Bumba, Petrescu, Rosu

Rozhodčí: Tohver (EST) - Seskus (LTU), Kruashvili (GEO).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.