Prešov – Košice 0:3 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 0:0 (kon.) | Trnava – Žilina 1:0 (kon.)
Dubnica – Dunajská Streda 0:1 (kon.) | Nitra – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Senica – Slovan Bratislava 1:2 (kon.)
FC TATRAN Prešov
0:3 (0:2)
MFK Košice
sk Středa 04.05.2011, 15:30 • 1. FC Tatran Prešov • Niké liga

90
    Košice dali gól! Viazanko sa dostal v šestnástke k odrazenej lopte a potvrdil víťazstvo Košíc. Košičania získavajú prvé víťazstvo na ihrisku súpera.

45+
    Košice dali gól! Uroš Matič bezpečne premieňa pokutový kop, prvý polčas sa bude nastavovať o päť minút.

1
    Neuveriteľný začiatok! Neprešla ani minúta a Kuzma sa dvadsať metrov od brány z voleja oprel do lopty a nechytateľnou strelou od tyčky otvára skóre!