AC Sparta Praha
2:0 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Pátek 13.05.2011, 20:15 • Generali Arena • Gambrinus liga

Sparta poráží Bohemians 1905 naprosto zaslouženě 2:0 a minimálně do zítřka stáhla vedoucí Plzeň na rozdíl jediného bodu. Domácí o svém vítězství rozhodli už v prvních jedenácti minutách, kdy se krátce po sobě trefili Sionko a Kweuke. Případnou snahu Klokanů o zdramatizování duelu pak definitivně utnul střídající Ibragimov, který byl na trávníku sotva dvě minuty, ale za tu chvíli stihl obdržet dvě žluté karty. Přeji příjemný zbytek pátečního večera! (22:12:14)

90+1
    Jindřišek se pokusil Blažka překvapit přímou střelou, ale mířil jen nad břevno.

90+1
    Normální hrací doba již vypršela. Bohemka bude zahrávat standardní situaci.

89
    Řepka zbytečně odevzdal míč Barrosovi, který zkusil skoro z poloviny hřiště Blažka přehodit, ale vysoko přeloboval i jeho bránu.

88
    Kladrubský posílal z pravé strany dobrý centr, který mířil na Kweukeho. Naštěstí pro hosty stihl včas zasáhnout Lukáš a odhlavičkovat míč ven ze šestnáctky.

87
    Zdá se, že se zápas už jen dohrává. Sparta drží míč, ale do šancí se již nijak netlačí a hráči Bohemky jsou v útoku naprosto bezzubí.

86
    Kweuke se ve středu hřiště neprosadil přes Lukáše, který mu ukopl balón do zámezí. Vhazuje Sparta.

84
    Krejčího střele chyběla razance a Sňozík neměl problém chytit míč do rukavic.

83
    K rohu se postavil Krejčí, ale jeho nepovedený centr na bližší tyč obránci odvrátili. Následný pokus o střelu z dálky pak k bráně neprošel.

81
    Poslední střídání i u domácích. Do hry jde Jiří Kladrubský, na lavičku usedl Pekhart.

80
    Do Keričova centru se snažil opřít nůžkami Kweuke, ale netrefil dobře míč.

79
    Klokani naposled střídají. Odešel Hartig, nastoupil Benoit Barros.

78
    Kušnírův centr usměrnil Pekhart směrem k brance, kam si nabíhali Kweuke s Krejčím, ale u míče byl jako první gólman Sňozík.

78
    Moravec se řítil proti přesile protihráčů a nezbylo mu nic jiného, než míč odevzdat soupeři.