Devils Zlín – Uh. Hradiště 8:2 (kon.) | Brno – IHC Olomouc 2:5 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Kladno 4:7 (kon.)
Devils Zlín – Kanci Uh. Brod 16:9 (kon.) | Brno – IHC Havířov 7:1 (kon.) | IHC Prague Rats – ILHK Hr. Králové 9:5 (kon.)

45:22
    Hosté už jsou zřejmě smíření s porážkou. Když už se ale dostanou do šance tak narazí vždy na výborného Kašíka v bráně.

44:10
    Devils právě vstřelili branku!
    KAREL RACHŮNEK si vzal kotouč u své brány a nikým neatakován se dostal až mezi kruhy. Tam na nic nečekal a tvrdou ranou prostřelil hostujícího brankáře.

43:07
    Rychlá kombinace domácích při dvojnásobné přesilovce byla zakončena dobrou střelou pod horní tyč. Tam ale brankář Štůrma měl připravenou lapačku.

43:00
    Za podražení vyloučen hostující Piluša. Následovat bude 69 vteřin dlouhá přesilovka 4 na 2.

42:09
    Potřetí v tomto utkání byl vyloučen hostující Horák.

40:30
    Trestného střílení se ujal Nesrsta. Provedl dobrou kličku do bekhendu a přehodil i Kašíkův beton. Ten však vyšvihl svoji lapačku a chytil puk ještě před brankovou čárou.

40:30
    Bylo nařízeno trestné střílení po faulu domácího Zachy.

38:20
    Pavel Klhůfek prohodil obránci puk mezi nohama a sám před brankářem vyslal dobrou střelu. Ta se však zastavila na pravé tyči.

36:20
    Výborný zákrok teď předvedl domácí brankář Kašík. Sám před bránou se ocitl Piluša ale trefil pouze ležícího brankáře do betonů.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

Ve třetí části viděli diváci velký počet přesilovek i gólů. Před poslední čtvrtinou má blíže k vítězství domácí tým když vede 7:2. Poslední část ale zahájí v oslabení.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:37
    Další přesilovka pro hostující tým. David Hrazdíra obdržel dvě minuty za podražení.

33:13
    Rachůnek znovu v oslabení ujel. Tentokrát volil přímou střelu, tu ale brankář Štůrma chytil.

31:51
    Petr Holík obdržel menší trest a oslabuje svůj tým.

31:16
    Krásná akce domácích. Vozdecký předložil kotouč do jízdy Hrazdírovi. Toho ještě brankář vychytal jenže u tyče stál JURAJ JURÍK a ten už dokázal zakončit.

30:21
    Hostující Pšurný se dostal ke střele z pravého kruhu a jeho střela se otřela o horní tyč.

29:26
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Po rychlém protiútoku se ocitl sám před brankářem VÁCLAV NOHLÍČEK a snižuje stav utkání.

28:13
    Třetí čtvrtina patří domácím. Těsně po vypršení přesilové hry se po přihrávce Hrazdíry dostal PAVEL KLHŮFEK a trefil přesně pod horní tyč.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 10. Veselý (Rachůnek), 14. Holík, 23. Rachůnek (Holík), 25. Veselý (Vozdecký), 25. Vozdecký (Jurík), 29. Klhůfek (Hrazdíra), 32. Jurík (Hrazdíra, Vozdecký), 45. Rachůnek - 21. Piluša, 30. Nohlíček (Nesrsta)

IHC Devils Zlín: Kašík (Zavadil) - Zacha, Rachůnek, Zámorský, Jurík, Vozdecký, Veselý, Ševčík, Holík, Klhůfek, Hrazdíra, Goiš, Haloda, Novák, Vodák
    IHC CSC Roller U. Hradiště: Štůrma - Valenta, Pšurný, Horák, Piluša, Schuster, Nesrsta, Nohlíček, Ohustek