Kladno – Ústí n/L 4:1 (kon.)
HBC Kladno
4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
Neděle 22.05.2011, 16:00 • Městská hokejbalová aréna v Kladně • Coalsoft play-off Extraligy

S tímto konstatováním se s Vámi odsud z Kladna loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (18:04:23)

Domácí se po nervózním třetí třetině radují z cenné výhry 4:1 a mohou tak slavit druhý bod ve finálové sérii. Série se tedy přesunuje do Ústí za stavu 2:0 pro kladenský Alpiq a obhájcům titulu tak ke třetímu titulu v řadě stačí již jen jedno vítězství.

45:00

44:30
    Domácí by rádi dali ještě gól, Trčka s Rejtharem se o to pokoušejí, ale Banda jim to dovolit nechce.

43:05
    Kváš se Šíchou se postrkovali celé střídaní a bylo jen otázkou času, kdy to jeden z nich přežene. Kváš to nevydržel první a je vyloučen na 2+10 minut za krosček. Domácí dohrají zápas v klidu.

42:28
    Do útočného pásma se probíjel Baxa, jeho střelu s obtížemi ztlumil Jirotka.

42:00
    Znovu došlo k mírné potyčce, tentokráte se vylučovat nebude.

41:32
    Hosté hrají v plném počtu. Času na obrat už ale mnoho nemají.

41:20
    Dědič pálil od modré, betony Bandy však sklaply včas.

40:35
    Rejthar to dvakrát zkoušel od modré, jeho střela byla ale pokaždé zastavena ještě před tím, než mohla ohrozit Bandu.

40:14
    Hosté jsou ve čtyřech.

39:44
    Trčka po krásně kombinaci zakončoval do odkryté branky, Banda se však přesunul bleskově.

39:32
    Domácí budou hrát pět na tři. Hostující Švanda je vyloučen za nepovolenou výstroj.

39:04
    Kladenská přesilovka se chýlí ke konci, teď se domácí zastavili sami díky nepovedené rozehrávce.

38:25
    Rejthar krásně našel úplně volného Příhodu před brankou, ten však Bandu neprostřelil.

37:30
    Týmy si mění strany v polovině třetí třetiny.

36:45
    Domácí nikam nepospíchají a užívají si dlouho přesilovku. Hosty téměř nepouštějí z pásma. Střely Rejthara, ani dorážky Trčky však pátý gól nepřinesly.

36:45

35:14
    Hosté situaci neunášejí. Plachý bodl koncem hole jednoho z protihráčů a vyfasoval trest 5 minut + do konce utkání.

34:49
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A tu bleskově využívají. MICHAL TRČKA se střelou z mezikruží konečně dočkal zaslouženého gólu. Asistence: Honický

Martin Kadlec

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Hudeček (Příhoda), 12. Hudeček (Hnízdil), 20. Příhoda (Hudeček), 35. Trčka (Honický) - 25. Růžička (Plachý)

HBC Kladno: Jirotka, Tvarůžek O. - Rejthar, Sýkora, Soukup, Honický, Dědič, Kudela - Topolánek, Trčka, Ogurčák, Šícha, Hudeček, Příhoda (C), Hnízdil, Kopecký, Wróbel, Stahl, Nedvěd, Šíma, Tvarůžek M.
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda, Hruška - Kváš, Obdržálek, Růžička, Nedbal, Švanda, Sádovský - Soukup, Štěpánek, Prášek, Plachý, Langthaler, Hubený, Baxa, Rezek, Petružálek, Jirava

Rozhodčí: Pavlovec, Úlehla