Devils Zlín – Brno 6:4 (kon.) | IHC Prague Rats – Slavia Praha 5:6 (po s.n.) | Uh. Hradiště – IHC Havířov 0:0 (zruš.)
IHC Olomouc – Kanci Uh. Brod 10:7 (kon.)
IHC Devils Zlín
6:4 (1:1, 4:1, 0:2, 1:0)
Mission Roller Brno
Neděle 29.05.2011, 10:00 • PSG Aréna Zlín • STILMAT extraliga inline hokeje

44:09
    Čtyři minuty před koncem utkání oslabuje hostující tým Pavel Strýček. Provinil se sekáním.

38:26
    Dvouminutový trest za nedovolené bránění dostává hostující Patrik Šedek.

33:09
    Dvě minuty za hákování dostal domácí kapitán Novák. Za následnou otázku k rozhodčímu "Za co?" odchází do šatny.

31:03
    Karel Rachůnek po dohraném souboji zbytečně stáhl jednoho z hostujících hráčů k zemi a dostává po zásluze dvě minuty.

20:05
    Domácí si zahrají první přesilovou hru. Za hru vysokou holí dostal dvouminutový trest Pavel Strýček.

11:07
    Za hákování vyloučen domácí Pavel Klhůfek.

Jakub Šifel

Branky a nahrávky: 5. Káňa (Rachůnek), 14. Šenkeřík (Hazoda, Hrazdíra), 16. Jurík (Šenkeřík), 16. Ševčík (Novák), 19. Vodák (Ševčík), 45. Jurík (Vodák) - 11. Rajnoha (Šedek), 18. Šedek (Rajnoha), 28. Vavruša (Skácel Lukáš), 32. Rajnoha

IHC Devils Zlín: Kašík - Jurík, Hazoda, Rachůnek, Ševčík, Hrazdíra, Klhůfek, Káňa, Goiš, Šenkeřík, Vodák, Novák,
    Mission Roller Brno: Vybíral - Barus, Zítka, Vavruša, Strýček - Šedek, Skácel R., Rajnoha, Skácel L.