Pondělí 30.05.2011, 11:00French Open - muži - Roland Garros (antuka)

0:0
    Je dobojováno. Petra Kvitová doplatila na velký nedostatek zkušeností a vinou těžko pochopitelných výpadků ve druhém i třetím setu ztratila nadějný zápas s Li Na. Ve třetím setu neudržela vedení 3:0 a po ztrátě šesti her v řadě pouští poprvé v kariéře do čtvrtfinále Roland Garros čínskou tenistku. Snad se štěstí na český tenis usměje příště. Třeba už na blížícím se Wimbledonu. Příjemný zbytek dne. (12:55:08)

5:3
    Třetí set skončil.

5:3
    A:40 - Další mečbol. Li Na od returnu diktovala tempo hry.

5:3
    40:40 - Zásluhou dobrého servisu ale ještě dokázala první šanci soupeřky odvrátit.

5:3
    A:40 - Kvitová už ve své mysli boj o čtvrtfinále vzdala, další výhoz znamená první mečbol pro Li Na.

5:3
    40:40 - A svou nemohoucnost při proměňování vedení 40:0 dovršila nevydařenou epizodou na servisu.

5:3
    30:40 - Petra se úspěšně zbavila i druhého gembolu, zahrála do autu.

5:3
    15:40 - Li Na dobře zareturnovala a Kvitová ze záklonu posílá míček mimo vymezený prostor.

5:3
    0:40 - Další return směřuje do autu, Kvitová má tři gemboly.

5:3
    0:30 - Taktika servis - síť přinesla kýžené ovoce.

5:3
    0:15 - Po delším čase nevynucená chyba soupeřky.

5:3
    5:3 - Li Na boduje téměř zadarmo. Petra sice skvěle vrátila její první servis, vzápětí ale vyhazuje bekhend daleko za základní čáru. Nyní bude podávat na udržení se v zápase.

4:3
    40:30 - Dvojchyba Li Na ještě vykřesává pro českou tenistku jiskřičku naděje.

4:3
    40:15 - Eso.

4:3
    30:0 - Servis na tělo, pátý gem pro Číňanku v řadě je na nejlepší cestě.

4:3
    15:0 - Li Na i nadále hraje s přehledem, šance Petry na vítězství se neustále ztenčují.

4:3
    4:3 - To je vskutku neuvěřitelné. Kvitová měla výměnu dvakrát dohranou do lehké smeče, pokaždé ale selhala a Li Na si jí poté vychutnala krásným prohozem. Smutné.

3:3
    40:30 - To mrzí. Další naprosto zbytečná chyba z forhendové strany a Li Na má nakročeno k zisku čtvrtého gamu v řadě. Má brejkbol.