Pátek 03.06.2011, 18:00 • TJ Cement Hranice • Chance Extraliga mužů

Požárek si posedí na lavičce dvě minuty. (20:26) (0:0)

53
    Mrózek si jde také sednout na dvě minuty. (19:25) (0:0)

52
    Pavlíčkova střela odražena Lefanem. Požárek si jde sednout na dvě minuty. (19:25) (0:0)

33
    Petrovský si vysloužil 2 minutové vyloučení za faulování Čadry v brankovišti. (14:14) (0:0)

32
    Weintritt pálí přes karvinskou obranu a odražený míč trefuje karvinského hráče, ovšem jen lehce. Aktivní Chudoba přestřeluje na druhé straně bránu z křídla. Kružík si jde sednout na dvě minuty. (14:14) (0:0)

28
    Hra pokračuje, tři minuty do konce prvního poločasu. Diviš si jde sendout na dvě minuty a diví se tomu. (11:13) (0:0)

23
    Pavlíček se jde za faul posadit na dvě minuty. (11:10) (0:0)

20
    Vstupujeme do druhé třetiny zápasu devítkou pro hranické. Kružík si jde sednout na dvě minuty za tahání za dres. (8:9) (0:0)

18
    Přišla série devítek hranických, karvinské to už přestalo bavit a ukradli hranickým míč. Čadra si jde sednout na dvě minuty. (8:7) (0:0)