Neděle 12.06.2011, 16:00WTA Kodaň (tvrdý povrch)

0:0
    Hezký zbytek dne přeje Jaroslav Svoboda. (17:24:37)

0:0
    Já se s vámi pro dnešní podvečer loučím, český tenis dnes tedy aspoň v případě Lucie Šafářové vítězství nezaznamenal, snad uspěje aspoň Klára Zakopalová v ´s-Hertogenboschi, kde hraje zápas 1. kola turnaje s Kirsten Flipkensovou za aktuálního stavu 3:6 a 1:1. Nezapomeňte pak i na dnešní start mistrovství Evropy do 21 let, kdy česká juniorka nastoupí proti Ukrajině.

0:0
    Naprosto po zásluze získává Wozniacká dnešní zápas ve svůj prospěch. Ještě k nahlédnutí základní statistiky:

Wozniacká Šafářová
    Esa: 2 5
    Dvojchyby: 2 2
    Úspěšnost 1. podání: 68 % 61 %

Zápas trval hodinu, 7 minut a 54 vteřin.

6:4
    Druhý set skončil.

6:4
    Je hotovo! Return Lucie končí v síti a Wozniacká vítězí v kodaňském turnaji!

5:4
    40:15 - MEČBOL - Wozniacká je jediný míč od vítězství v turnaji, Šafářová znovu zahrává za základní čáru.

5:4
    Opět Wozniacká musí na druhé podání.

5:4
    30:15 - Aj, těsný aut Lucie...

5:4
    15:15 - Wozniacká musela opět zahrávat druhý servis, tentokrát ale již nevedl k zisku míče, naopak - dlouhý úder a stav srovnán.

5:4
    15:0 - Return Lucie končí v síti.

5:4
    V Kodani přitom Wozniacká uspěla i vloni, když ve finále porazila pro změnu jinou českou hráčku, Kláru Zakopalovou v poměru 6:2 a 7:6(2).

5:4
    Tak tedy ano, páté eso Šafářové v tomto utkání, poprvé však boduje esem ze svého druhého servisu. Nic to nemění na tom, že Wozniacká bude podávat na zisk setu, utkání, i celého turnajového vítězství.

5:3
    První servis neúspěšný, druhé podání Lucie Šafářové.

5:3
    30:40 - Ani enormní nasazení někdy nestačí, Wozniacká pobíhala po kurtu s cílem za každou cenu získat tento fifteen, ale nakonec neuspěla. Gameball pro Lucii.

5:3
    30:30 - Tentokrát výborný první servis Lucie a return končí v síti.

5:3
    30:15 - Prohoz Dánky končí v autu.

5:3
    30:0 - A další chyba Šafářové, Wozniackou dělí dva fifteeny od zisku dvanáctého WTA turnaje v kariéře.

5:3
    15:0 - Jenže celou hru začíná dvojchybou.

5:3
    Je to tak, Wozniacká vede již 5:3 ve druhém setu a blíží se k vítězství v domácím kodaňském WTA turnaji. Šafářová nyní musí uhájit své podání.