USA – Řecko 2:6 (kon.) | Česko – Německo 7:0 (kon.) | Česko – Německo 7:0 (kon.)
Maďarsko – Velká Británie 2:5 (kon.) | Rakousko – Slovensko 1:8 (kon.) | Maďarsko – Velká Británie 2:5 (kon.)
Finsko – Portugalsko 3:3 (kon.) | Španělsko – Pákistán 0:7 (kon.) | Španělsko – Pákistán 0:7 (kon.)
Rakousko
1:8 (0:2, 0:1, 1:5)
Slovensko
Neděle 19.06.2011, 18:00Mistrovství světa mužů

Slováci se k radosti příznivců ve třetí části rozstříleli a snaživé Rakušany porazili výsledkem 8:1. Dá se ovšem očekávat, že to těžší teprve přijde. (19:46:30)

45:00

44:20
    Ecker se vymanil zpoza branky, ale Metteho nepřekonal.

43:54
    Komenda nyní předvedl povedený zákrok lapačkou, čímž si vysloužil potlesk publika.

42:45
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Rakušané se ve hře čtyř proti třem dočkali čestného úspěchu. ALESSANDRO RANFTL. Asistence: Daniel Reiter.

41:46
    No a aby toho nebylo málo. Zkuste hádat... Ano, další trest. Tomáš Škvaridlo (SVK) 2 minuty za nedovolené bránění.

41:03
    Další dvě trestné minuty rozdány. Marián Giba (SVK) podrazil soupeře a pyká na trestné lavici.

40:52
    Také vyloučených je v tomto zápase poměrně dost. Recidivista Jürgen Tschernutter - dvě minuty za hrubost.

40:07
    Slovensko si bere čas na třicetivteřinovou poradu - timeout.

40:07
    Ivan Kačer (SVK) dostává dvě minuty za držení protihráče.

38:56
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Krásná branka Slováků zvedá skóre již na osmibrankový rozdíl. TIBOR KAPÁNEK tečoval Chovanovi nabídku přesně pod "klacek." Asistence: Michal Chovan, Marek Slovák.

38:35
    Michal Ecker (SVK) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění.

38:21
    Přihrávka rukou vyhání Slováky k vhazování do středního pásma.

37:24
    Patrick Edlinger (AUT) dostává dvě minuty za držení protihráče.

35:57
    Komenda je pozorný a přerušuje hru.

35:18
    Rakušané si vyžádali oddechový čas.

35:18
    Michal Chovan (SVK) oplácel a už s poslušností malému dítěti vlastní putuje na trestnou lavici za hrubost.

33:32
    Ani náhradní gólman dlouho čisté konto neudržel. Krásnou střelou do šibenici se prosadil PETER TÓTH. Asistence: Marek Slovák, Michal Chovan.

30:55
    Frustrovaný brankář Kevin Mayrhoffer přepustil místo mezi tyčemi Claudiu Mettemu.

30:55
    S góly se nám tady v aréně Ondreje Nepely v Bratislavě roztrhl doslova pytel. Šestou trefu přidává LUKÁŠ LAJČIAK.

Tomáš Nejedlo

Branky a nahrávky: 43. Ranfl (D. Reiter) - 2. Chovan (Slovák, Tóth), 12. Kanich (Kačer), 21. Lajčiak (Slovák), 31. Giba (Svitana), 31. Chovan (Tóth), 31. Lajčiak, 34. Tóth (Slovák, Chovan), 39. Kapánek (Chovan, Slovák)

Rakousko: Mayrhofer (Maurer, Mette) - Neugebauer, M. Schumnig, Tschernuter, Untersteiner, Gram, D. Reiter, Krenz, Ettlmayr, Krall, Petrik, Petrini, Krenz, Ranftl, S. Schumnig, DePasqualin, Veider, Mrozek, Ch. Reiter, Kudler, Wolbang, Meurers, Edlinger.
    Slovensko: Petrík (Komenda) - Giba, Minárik, Kapánek, Filip, Lvomský, Blahút, Brajčák, Kačer, Kanich, Lajčiak, Rímský, Martinušík, Škvaridlo, Tóth, Svitana, Paločko, Hrivnák, Ecker, Kašša, Ladiver, Chovan, Slovák.

Rozhodčí: Grewall (Ind.), Hollett (Can.)