Řecko – Rakousko 7:1 (kon.) | Pákistán – Francie 5:8 (kon.) | Pákistán – Francie 5:8 (kon.)
Kajmanské ostrovy – Bermudy 0:0 (kon.) | Kanada – Finsko 9:2 (kon.) | Kajmanské ostrovy – Bermudy 0:0 (kon.)
Portugalsko – Česko 4:3 (kon.) | Švýcarsko – Slovensko 0:5 (kon.) | Španělsko – Hongkong 0:4 (kon.)
Španělsko – Hongkong 0:4 (kon.)
Španělsko
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Hongkong
Čtvrtek 23.06.2011, 20:30Mistrovství světa mužů

Hong Kong v zápase vítězí zaslouženě, neboť dokázali své šance proměnit. Zápas neměl příliš velké tempo, neboť vrátka na trestných lavicích se netrhly. Z Bratislavy je to pro dnešek vše, zítra se u dalších porcí online přenosů bude těšit trojice Jakub Vais, Radek Barkman a Tomáš Nejedlo. (22:22:47)

45:00

44:11
    Zápas už se pouze dohrává...

42:58
    Giuseppe Tavano (ESP) dostává také dvě minuty za hrubost.

42:58
    Na trestné lavici Joe Chan (HKG) dostává dvě minuty za hrubost.

42:58
    Závěr už rozhodnutého zápasu se nám zbytečně natahuje...

42:58
    Tavano se zapojil do do šarvátky s jedním z hongkongských hráčů!

42:35
    Hong Kong právě vstřelil branku!
    Ve vlastním oslabení se trefil JEFF WALL, když svůj průnik završil střelou do horní poloviny klece, vítěz už je naprosto jasný.

42:16
    Carles Benito (ESP) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

41:50
    Je rozhodnuto. MATT PRICE prostřelil Tavana a poslal svůj tým do tříbrankového trháku.

41:07
    C. Benito srdnatě bojoval za brankou, avšak nikdo ze spoluhráčů mu nepomohl.

40:21
    Vitálošova dělovka Lui příliš nevystrašila.

39:32
    Postavení útočícího hráče Španělska v brankovišti.

37:49
    ... menší trest za hrubost dostává také Albert Margarit (ESP).

37:49
    Vyloučen Tony Champion (HKG) na 2 minuty za sekání + na 2 minuty za hrubost...

36:21
    Fluviovu zpětnou přihrávku před branku dobře přečetl Lui a širší částí své hole míček zastavil.

34:11
    Stark v dobré střelecké pozici pálí mimo.

32:50
    Vyloučen Kilian Fluvia (ESP) na dvě minuty za krosček.

32:44
    Price pálil od modré čáry, balónek nikým netečován skončil v ochranné síti.

31:28
    Joan Font (ESP) dostává dvě minuty za podražení.

31:07
    Hongkonští hráči hrají na jistotu, nikam se zbytečně netlačí, ale nepůjčují přílišmíček soupeři.

30:01

Hong Kong si udržuje konstantní výkonnost a ve druhé třetině přidal rovněž jednu branku a je podle předváděné hry k výhře blíže.

30:00

29:33
    Zakázané uvolnění vrací hru před Tavana.

29:13
    Míček zašlápnut u mantinelu, sudí Soraperra raději zapískal.

28:45
    Před brankou Hong Kongu se na zemi svíjí Rastislav Vitáloš, vylučovat se ale nebude.

28:06
    Sivákovu střelu od mantinelu krotí Lui v lapačce.

27:00
    Tavano podržel svůj tým při šanci Chana.

25:37
    ... a Joan Font (ESP) bude pykat rovněž dvě minuty.

25:37
    Darren Winia (HKG) dostává dvě minuty...

24:42
    Carles Benito (ESP) - 2 minuty, sekání.

24:28
    Icing Španělska.

23:58
    Přihrávka rukou v podání hongkogských hokejbalistů.

23:04
    Kapitán JAMIE STARK napřáhl a nechytatelnou bombou propálil bezmocného Tavana.

22:56
    Střela Leeho s tečí končí vysoko nad brankou Španělů.

22:43
    Ofsajd zastavil rozvíjející se akci bílých.

22:08
    Hong Kong zahrál vysokou holí, což neušlo pozornosti dvojici sudích.

21:07
    Před Gastonem míček raději schoval pod sebe Tavano.

19:07
    Španělé v přesilové hře branku příliš neohrožují.

17:52
    Matthew Langille (HKG) inkasuje dvě minuty za podražení.

17:13
    V úvodu druhé části převzali iniciativu hráči Španělska.

16:44
    Tavano si vysloužil velký potlesk a obdiv. Nejprve musel vypíchnout balónek daleko ze své branky. Odpálení ale zachytil soupeř, ihned vystřelil a brankář Španělska v akrobatické poloze a za letu chytá ránu do lapačky!

15:01

V první třetině bylo uděleno hned několik dvouminutových trestů, čímž je hra velmi rozkouskována a nemá tempo. Mírně aktivnější jsou ovšem hráči Hong Kongu.

15:00

15:00
    Španělé dosáhli vyrovnávací trefy. Sudí Soraperra ji však neuznává, neboť padla po siréně.

14:21
    Střelu C. Benita vyráží Lui svou vyrážečkou do rohu.

13:49
    Hong Kong jde do tří. Tony Champion (HKG) - 2 minuty, nafilmovaný pád.

13:11
    Nyní se však vrátka trestné lavice opět otevírají a vchází tam Tony Chin (HKG), který dostává dvě minuty za vysokou hůl.

12:09
    Utkání sledují hráči pakistánského týmu, kteří přejí výhru týmu Hong Kongu. Zatím mohou být spokojeni, neboť celek z Číny je na ploše aktivnější.

11:56
    Střelu Hynese nachází Tavano ve své lapačce.

11:02
    Vitálošova rána jen těsně míjí branku, jež stráží Matthew Lui.

10:12
    Tým Hong Kongu (HKG) potrestán za příliš mnoho hráčů na ploše menším trestem.

09:54
    Albert Margarit (ESP) - 2 minuty, krosček.

09:45
    Sivákovu střelu bez přípravy vyráží Lui ramenem nad branku.

08:27
    Jeff Wall (HKG) obdržel dvě minuty za faul loktem.

07:09
    ... stejně jako Gavin Robinson (HKG).

07:09
    Vzájemné vyloučení. Albert Torrents (ESP) dostává dvě minuty...

06:52
    Agilní RICK LEE se dostal do samostatného nájezdu a věděl si rady.

06:34
    Fantastický zákrok Tavana zachránil Španěly proti obrovské šanci Starka.

06:10
    Časoměřiči dali na světelnou tabuli pětiminutový trest namísto klasického dvouminutového, hra je tedy přerušena.

05:30
    Cory Gaston (HKG) dostává dvě minuty za sekání.

04:51
    Lui se za střelou Siváka pouze ohlédl. Ta naštěstí pro něj šla nad branku.

04:01
    Poměr sil na hrací ploše se vyrovnává. Darren Winia (HKG) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

03:54
    Tým Španělska (SPA) potrestán menším trestem za nesportovní chování.

03:17
    Winia pálil z otočky, betpm Tavana byl rychlejší.

02:43
    Povedený průnik předvedl Lee, avšak jeho střela z bezprostřední blízkosti se mezi tři tyče nevešla.