Finsko – Rakousko 3:2 (po pr.) | Kajmanské ostrovy – Španělsko 3:2 (po pr.) | Kajmanské ostrovy – Španělsko 3:2 (po pr.)
Švýcarsko – Německo 2:3 (kon.) | Hongkong – Maďarsko 4:1 (kon.) | Hongkong – Maďarsko 4:1 (kon.)
Řecko – Česko 1:5 (kon.) | Bermudy – Pákistán 2:3 (kon.) | Bermudy – Pákistán 2:3 (kon.)
Portugalsko – USA 2:5 (kon.) | Francie – Velká Británie 10:2 (kon.) | Francie – Velká Británie 10:2 (kon.)
Hongkong
4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Maďarsko
Pátek 24.06.2011, 15:00Mistrovství světa mužů

Závěrečná část skončila bez branek a byla také nejnudnější pasáží hry. Výhra Hong Kongu je naprosto zasloužená.
    (16:44:33)

45:00

44:25
    Ani jeden z týmů už se nikam netlačí a toužebně čeká na závěrečnou sirénu...

43:52
    Tento zápas sleduje 16 hokejbalových příznivců.

42:30
    Hraje se ve středu hřiště. Hra je hodně unavená a pro diváka absolutně neatraktivní.

41:45
    Jeden z hráčů Hong Kongu zasažen do obličeje, sudí opět nevylučují a zdlouhavě vysvětlují. Konec zápasu se nám oddaluje a oddaluje...

40:32
    A opět dvojice Füzi a Tam v akci, opět jako vítěz brankář Hong Kongu.

39:56
    Pěkná teč Füziho a dobrý zákroka Tama betonem.

39:14
    Copus dorážel na hranici brankoviště, Majorosi byl rychlejší.

38:56
    Maston měl dobrou příležitost, ale branku přestřelil.

37:33
    Třetí třetina je poměrně nervózní, často se přerušuje, vylučuje. Hra absolutně nemá spád. Rozhodčí každou chvíli něco vysvětlují.

37:04
    Vyloučen Adam Istvan Garbacz (HUN) na 2 + 10 minut za naražení zezadu.

36:54
    Maďarsko mělo v přesilovce dobrou příležitost, ovšem nevyužilo ji.

36:00
    Gabor Füzi (HUN) na dvě minuty za hrubost.

36:00
    Potrestán Darren Hynes (HKG) na 2 + 2 minuty za hrubost.

36:00
    Zaváhání dvojice švýcarských rozhodčích a na place planou vášně.

35:41
    Bán na poslední chvíli zastavil gólovou přihrávku na Chana.

34:54
    Maďarsko kompletní, dvojnásobní oslabení přestálo bez úhony.

34:26
    Maďaři jsou již ve čtyřech, v oslaben obětavě brání.

33:22
    Majorosi kryje nebezpečnou střelu Copuse maskou.

32:46
    Adam Istvan Garbacz (HUN) pyká na dvě minuty za podražení.

32:25
    Szabolocs Meszaros (HUN) dostává dvě minuty.

30:20
    Tony Champion (HKG) dostává za svůj faul dvě minuty.

30:01

V úvodu druhé třetiny sice Maďarsko snížilo, ale Hong Kong i nadále drží otěže zápasu ve svých rukách.

30:00

29:23
    Zbytek třetiny se dohrává v pásmu Hong Kongu, Maďarsko se ale ke střele nedostává.

28:59
    Füzi v ojedinělé šanci Maďarska vůbec netrefil míček.

28:21
    Zakázané uvolnění maďarského týmu.

27:44
    Až výborný zákrok Majorosiho zachránil Maďary od další inkasované trefy. V roli střelce byl Gaston.

26:34
    Hongkonští hráči jsou téměř nepřetržitě v pásmu soupeře, vypadá to na jasný zápas.

25:05
    Hong Kong právě vstřelil branku!
    JAMIE STARK se prosadil na hranici brankoviště a Hong Kong už vede o tři góly.

22:27
    Míček se po střele Mastona odrazil snad od břevna zpět do hřiště.

22:09
    Doplní ho také kolega Benjamin Dorner (HUN), který dostává menší trest za vražení. Maďaři ve třech.

21:17
    Téměř minutu byla signalizována výhoda, nyní už na trestné lavici sedí Istvan Dienes (HUN), který pyká za nedovolené bránění.

19:55
    Füzi pálil nepřesně, Garbacz poté míček v rohu ztratil.

18:42
    Maďaři se tlačí do útoku, ale finální fáze jejich akcí je naprosto tristní.

17:55
    Hra je nyní velmi rozháraná, a to z obou stran.

16:35
    Soupeř ale odpovídá stejnou mincí. TONY CHAMPION napřáhl a míček zastavila až síťka. Asistence: Gavin Robinson.

15:23
    Maďarsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je zajímavý úvod druhé třetiny. ROLAND TÓTH naběhl do útočného pásma a dává utkání ještě nový náboj.

15:01

Převaha hráčů Hong Kongu byla naprosto znatelná, výsledek 2:0 je pro Maďary ještě milosrdný.

15:00

14:44
    Maďaři se brání zuby, nehty. Naštěstí pro ně bude končit třetina...

13:43
    Gaston je při chuti, tentokrát boční oblouk maďarské branky.

12:31
    Nápor je korunován druhým gólem. CORY GASTON pálil přesně pod víko.

12:13
    Majorosi vychytal stoprocentní šanci Robinsona, to je velký nápor bílých.

11:54
    Jamie Stark naprosto sám před brankou po přihrávce Leeho trestuhodně míří vedle.

11:23
    A opět Majorosi v akci, tentokrát příložníkem kryje pokus Copuse.

10:43
    Výborný zákrok maďarského branáře proti střele China od modré čáry.

10:11
    Majorosi musel řešit nebezpečnou situaci před svou brankou.

09:44
    Akci Hong Kongu zastavuje ofsajd na útočné modré.

08:55
    Maďaři jsou v přesilovce naprosto bezzubí.

07:14
    Curtis Wong (HKG) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

06:23
    A celek z Číny jde zaslouženě do vedení, když se trefil GAVIN ROBINSON. Asistence: Jamie Stark.

04:11
    Aktivnějším týmem na hrací ploše je spíše Hong Kong, který si vytvořil územní převahu.

02:31
    Oba celky se zatím spíše oťukávají, žádná střela na branku k vidění nebyla.

Hongkong: Mak (Lui, Tam) - Price, Hoefnagels, Champion, Langile, Wong, Mun, Chin, Tony Diec, Kuzma, Van Diec, Wall, Gaston, Winia, Maston, Hynes, Chan, Tran, Ma

Maďarsko: Majorosi (Barna) - Lepsenyi, Sztojanov, Bán, Hazay, Pusztai, Szeman, Gallo, Meszaros, Füzi, Toth, Garbacz, Dienes, Tocser, Dorner

Rozhodčí: Delay, Sakkas (oba SUI).

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Tomáš Nejedlo

Branky a nahrávky: 7. Robinson (Stark), 13. Gaston, 17. Champion (Robinson), 26. Stark - 16. Tóth

Rozhodčí: Delay, Sakkas (oba SUI)