ME basketbalu žen: Česko - Francie

56:63

(20:15, 10:9, 13:19, 13:20)

Neděle 03.07.2011, 18:00Basketbal

Děkuji, že jste s námi zápasy českých basketbalistek na evropském šampionátu sledovali. Přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy zase napřečtenou! (19:42:06)

Z bronzových medailí se radují hráčky Francie. V první polovině utkání měly přitom mírně navrch naše hráčky, ale ta druhá už patřila jejich soupeřkám, které v závěrečné čtvrtině strhly vítězství na svou stranu. Velkou oporu měly ve střelecky disponované Grudaové, která nasázela 26 bodů. Z českého týmu se nejvíce dařilo 17 - ti bodové Kateřině Elhotové.

40:00
    Konec utkání.

39:52
    Francouzky drží míč.

39:42
    Zoufalý pokus Bortelové z tříbodového prostoru. Francouzky budou mít míč. Jejich trenér si ještě bere time - out.

39:24
    Lawsonová proměnila jeden ze dvou trestných hodů - 56:63.

39:08
    Bortelová trefila s velkým štěstím trojku o desku a dává svému týmu ještě malou šanci - 56:62.

38:59
    Lawsonová proměnila oba trestné hody - 53:62.

38:56
    A ztráta Češek v útoku. To už vypadá pro náš tým špatně...

37:58
    Kulichové odpískán faul na Yacoubouovou-Dehouiovou. Jde o pátý český faul v této čtvrtině, takže se budou házet trestné hody.

37:36
    Elhotová faulována pod košem a proměnila oba trestné hody - 49:56.

37:31
    Elhotová vyslala ukvapenou střelu, ale Češky alespoň zůstávají u míče.

37:19
    Češky už musí hrát na maximální riziko, to je jasné.

37:19
    Grudaová ze střední vzdálenosti přidává další dva body pro Francii a zvyšuje na 47:56. Oddechový čas trenéra Blažka.