B. Bystrica – Nitra 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Nitra 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 3:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Ružomberok 1:0 (kon.) | Senica – Prešov 3:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Ružomberok 1:0 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
1:2 (1:1)
FC Nitra
sk Sobota 16.07.2011, 17:30 • Štiavničky • Niké liga

Počas celého dnešného zápasu mala miernu prevahu Dukla, ale efektívnosťou ich predčila hosťujúca Nitra. Druhý polčas začal vlažne a oba tímy sa dopredu veľmi neponáhľali. Viac šancí na zmenu skóre mala predsa len Banský Bystrica, no na ihrisko sa dostal debutujúci N´Tuli a po jednej z mnohých pekných kombinácií sa presadil po akcii Slobodu. To bolo v druhom polčase to najpodstatnejšie a nakoniec to znamená stav 1:2 aj po záverečnom hvizde rozhodcu Vlka. Nitra si tak v prvom kole pripisuje prvé tri body. Ďakujem za pozornosť. (19:19:35)

90+3
    Po ňom nič nehrozilo, Nitra si výsledok, zdá sa, ustráži.

90+3
    Pančík nepresne v šestnástke, stále žiadna strela na bránu hostí, k dispozícii je aspoň roh. Možno posledná príležitosť vyrovnať.

90+2
    Ofsajd Nitry.

90+2
    Kaspřák si poradil s Laksíkom, loptu má Hroššo.

90+1
    Očakávame tlak Vojakov, ale nič vážne pred bránou Hrošša zatiaľ nehrozí.

90+1
    Prebieha už nadstavený čas.

90
    Nevydarenú akciu domácich zakončoval Bažík, jeho volej letí do nebies.

88
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

87
    Nádejná akcia Nitry zastavená ofsajdom.

87
    Bystrica v útoku bezzubá, ticho sú už aj diváci.

85
    N´Tuli posielal nebezpečnú loptu do vápna, ale nikto ju do brány neusmernil. Následná strela z diaľky od Kolára letí nad.

84
    Na druhej strane ide dole Rák, namiesto neho Harbuľák.

83
    Považanec dole, strieda ho Johancsik.

80
    Boszorád strieda Slobodu.

77
    Spoza šestnástky pálil Bažík, vysoko nad.

76
    Premiéra Juhoafričana na slovenských trávnikoch tak zatiaľ vychádza na výbornú, dokonca hrá iba pätnásť minút a už skóroval.

75
    Zaťko vymenil Uškoviča za Kupčíka.

74
    Nitra dala gól!
    Ak som hovoril o pekných akciách hostí, tak teraz to platí dvojnásobne. Výborne sa prebil do šestnástky Sloboda a tam už číhal N´TULI, ktorý nemohol nedať a zvýšil na 1:2.

Branky: 27. Bažík (pen.) - 14. Rák, 74. N'Tuli

Karty:   41. Chupáč (BBY), 56. Brašeň (BBY) - 34. Sloboda (NIT)

MFK Dukla Banská Bystrica: Ďurčo - Chupáč, Turňa (61. Laksík), Ľupták, Hlinka - Považanec(83. Johancsik), Hučko, Bažík, Pančík, Brašeň - Uškovič(75. Kupčík).
    FC Nitra: Hroššo - Kolmokov, Tóh, Kaspřák, Čirik - Kolár, Držík, Šimončič(60. N'Tuli) - Šimonek, Sloboda(80. Boszorád), Rák(84. Harbuľák).

Rozhodčí: Vlk - Kubačka, Mikulaj