FC Mariner Bavorovice
1:4 (0:1)
FK Tábor
Středa 27.07.2011, 17:00Pohár FAČR

Hlavní rozhodčí Průcha nenastavil ani minutu, Tábora tak vítězí a v 1. kole se může těšit na jihočeské derby s třetiligovým Pískem. (18:54:58)

87
    Poslední střídání Bavorovic, Sláva Baščevan pouští do hry Tibora Halušku.

80
    Tábor právě vstřelil branku!
    O vítězi už je rozhodnuto. DAVID KRÁL potrestal chybu domácí obrany přízemní střelou k pravé tyči.

75
    Z přímého kopu z hranice velkého vápna nasměroval PAVEL NOHAVA ukázkově míč do levého růžku. Táborští tak opět vedou o dvě branky.

72
    Bavorovice právě vstřelily branku!
    Prakticky ihned po rozehrávce snižuje zblízka na rozdíl jediného gólu PETR BABKA. Utkání tak opět dostává náboj.

71
    Nešťastný moment pro domácího JANA GULAŠE (vl.), který překonává vlastního brankáře Věnečka.

66
    Další střídání hostí. Martin Šahajda pouští do hry Dominika Neničku.

60
    Střídání Tábora. David Král nahrazuje Jaroslava Práška.

46
    Domácí mění před druhou půlí hned dvojici hráčů. Ze hry odchází Radek Pospíšil a Jakub Nevosad, opačným směrem míří Milan Kubíček a Tomáš Kapri.

46

V úvodní půli měli více ze hry hosté z Tábora a brankář Věneček musel čelit několika nepříjemným pokusům. Jeho oponent Varyš si na míč prakticky nesáhnul. Přesto je průběžný stav utkaní pouze 0:1. Druhá polovina utkání začne přibližně v 18:05.

19
    Divizní celek jde do vedení, když se polovysokou střelou přesně k pravé tyči prosadil DAVID PAVLIČKO.