Vítkovice – Francie U23 7:3 (kon.) | Motor ČB – Třebíč 2:1 (kon.) | Slavia – Liberec 5:3 (kon.)
Chomutov – Sparta 4:2 (kon.) | Litvínov – Kladno 4:5 (po s.n.) | HC Slovan – Kometa Brno 1:2 (po s.n.)
Litoměřice – Klášterec nO 4:3 (kon.) | K. Vary – Kadaň 3:4 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 4:5 (kon.)
HC Slovan – Brno 1:2 (po pr.) | Skalica – Spartak Moskva 6:5 (kon.) | Šumperk – Jastrzębie 3:3 (kon.)

59:58
    Rychlý průnik po pravé straně nakonec hosté vyřešili nahrávkou před branku, ale tam si kotouč pohlídal pozorný brankář Meravý.

59:38
    Hosté odvolávají brankáře a rozjíždí poslední akci.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a vypadá to, že Klášterec snad ani nechce vyrovnat.

57:52
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Kauschitz posunul do útočného pásma na Gengela, který našel před brankou najetého JAKUBA SAJDLA a ten vrátil těsně před koncem domácím vedení střelou nad lapačku. Asistence: Ladislav Gengel, Kurt Kauschitz.

57:09
    Maškovu střelu z mezikruží tečoval Novotný do rohu.

56:46
    Klášterečtí se mohli dostat do rychlé akce, ale podobně jako Litoměřice zahrávají na zakázané uvolnění.

56:14
    Hra opět trochu ubrala na tempu, bojuje se spíše ve středním pásmu.

55:34
    Dlouhý pas Ketnera na Chamráda nakonec skončil zakázaným uvolněním.

55:03
    Hraje se ve středním pásmu, obě mužstva mají problémy s přechodem do útočné třetiny.

54:02
    Gengel přihrál na modrou Sajdlovi, ten mohl jít na branku, ale jeho kličku vystihl Dostál.

53:25
    Domácí hrají v plném počtu.

52:58
    Mašek se dostal sám před branku a měl na holi vedení pro svůj tým. Kotouč však napálil pouze do levé tyče.

52:35
    Drábek vyhazuje až k Damaškovi, obě mužstva střídají.

52:08
    Loučka a po něm Polanský pálili od modré, Meravý v obou případech zasáhl betony.

51:25
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí za domácí střídačku Aleš Chamrád.

51:00
    Adámek nepřesně přihrával na Patzenhauera, celá akce končí zakázaným uvolněním Litoměřic.

50:08
    Ketner ihned za modrou vypálil, ale jeho ráně chyběla přesnost.

49:48
    Hlusička našel před brankou volného Sajdla, tomu ale jeho blafák nevyšel. Damašek zasáhl levým betonem.

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 6. Tvrzník (Šinágl), 10. Novák (Hlusička, Drábek), 46. Hlusička (Novák), 58. Sajdl (Gengel, Kauschitz) - 27. Růžek (Řepík, Panocha), 43. Toman, 43. Pražák (Polanský)

HC Stadion Litoměřice: Sklíba (31. Meravý) - Drábek, Vrba, Kříž, Smetana, Ketner, Novotný, Hříbal, Topič - Hlusička, Novák, Keltner - Tvrzník, Šinágl, Sajdl - Kauschitz, Chamrád, Adámek - Patzenhauer, Racek, Gengel
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Studnička) - Loučka, Kocek, Mašek, Řezníček, Žižka, Dostál - Olanský, Bečvář, Miklovič - Řepík, Růžek, Panocha - Štelcich, Novotný, Pražák - Heindl, Toman, Flieger

Rozhodčí: Volf - Bečvář, Loskot