FC Vysočina Jihlava
0:3 (0:1)
Bohemians Praha
Pátek 05.08.2011, 19:00FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Hosté si domů odváží tři body za výhru 3:0. V prvním poločase udeřil Pavel Macháček, na začátku druhé půle řidal druhý gól Očovan a z penalty potvrdil výhru Pražanů Flachbart. Z Jihlavy se loučím a přeji příjemný víkend. (20:57:36)

90
    Druhý poločas bude o tři minuty delší.

90
    Hosté naposledy střídají, Daniela Huňu nahrazuje Eric Kwame Adjei.

89
    Poslední střídání domácích, Petra Dolejše nahrazuje Jan Kosak.

87
    Krátce po sobě zahrávali rohový kop z levé strany Dort a z pravé strany Vaculík, leč k nějaké šanci to nevedlo.

87
    Filip Dort se prodral do vápna, jeho střela byla zblokována na roh.

85
    Petera Očovana nahrazuje Ondřej Sajtl.

84
    Uvidíme, zda se dočkáme z pohledu Jihlavy alespoň čestné branky či zda si hosté odvezou 3 body za výhru 3:0.

79
    Bohemians Praha právě vstřelili branku!
    JAN FLACHBART se z penalty nemýlil, Uvarenka poslal doleva a sám zakončil doprostřed.

78
    Cihlář ve vápně fauloval Jandu a hosté budou kopat pokutový kop.

73
    Dort rozehrál standartní situaci, ve vápně se k hlavičce dostal Komárek, ale zamířil do náruče Wintera.

73
    Žlutou kartu vidí Michal Demeter.

71
    Tomáše Sedláček nahrazuje v sestavě Vysočiny Tomáše Kučeru.

71
    Žlutou kartu vidí Petr Janda.

Roman Pivarník hystá druhé střídání, do hry se podívá Tomáš Sedláček.

68
    Hosté pozorně brání svůj dvougólový náskok a domácí se složitě probíjejí do šancí.