Neděle 07.08.2011, 21:00ATP Washington - Mubadala Citi DC Open (tvrdý povrch)

4:6
    Je to tady! Druhý match ball už Radek využil a stává se vítězem turnaje ve Washinghtonu!

4:5
    Razantní Štěpánkovo podání soupeř zreturnoval jen do sítě. Tři match bally!

3:5
    Radek ukončil osmou hru druhé sady esem! Francouz podává na udržení v zápase!

0:1
    Monfils zahrál jen do sítě a Radek Štěpánek tak svému soupeři hned na úvod druhé sady proráží podání!

4:6
    Štěpánek ukončil první sadu esem! První set se hrál 54 minut.

3:4
    Nádhera! Štěpánek několikrát smečoval na síti, Monfils za základní čarou několikrát senzačně vrátil. Snad na pátý pokus vydřel český tenista míček na svou stranu. Tohle se divákům líbí - 0:30.

2:4
    Za potlesku diváků se začíná opět hrát!

2:4
    Déšť ustal a bude se konečně zase pokračovat. Oba hráči se musí po pauze trochu rozehrát a poté půjde na podání Monfils. Doufejme, že už počasí vydrží až do konce zápasu.

2:4
    A další přestávka! Tentokrát asi delší. Z nebe se totiž valí pořádné provazce deště a oba hráči zamířili rovnou do šaten.